[Ulepszenie] Dodatkowy podgląd w cudach (skracanie)

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak

  • Nie

  • Obojętne mi to


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.
Witam,

Propozycja dotyczy Ery Cudów Świata, a dokładniej:
Chciałbym zaproponować, aby w menu "Składki członkowskie", w zakładce "Cuda Świata", dodać podgląd całkowitego czasu, o jaki została skrócona budowa cudów oraz aby było widać ile razy to robił.

Może to pomóc zarządom sojuszu oddzielenie aktywnych ludzi od tych mniej aktywny i ewentualnie zmotywować ich to pracy.

Pozdrawiam,
IPG
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...to miała być jedna z moich propozycji napisanych tutaj po świętach :) Było to wypomniane obsłudze gry w chwili wprowadzenia tych rankingów (przez to nie wszedł dodatek do jednego skryptu, gdzie było to wszystko widoczne.

Ja bym tylko zmienił, żeby zamiast podglądu czasu była podana liczba skróceń poszczególnych cudaków...dodać jedną kolumnę do rankingu po prostu trzeba. Czas skróceń nie jest równy, jak ktoś skróci wyższy poziom, to będzie miał w rankingu dłuższy czas niż ten skracający niższy. Liczba skróceń byłaby chyba bardziej miarodajna.
 
Ja bym tylko zmienił, żeby zamiast podglądu czasu była podana liczba skróceń poszczególnych cudaków...dodać jedną kolumnę do rankingu po prostu trzeba. Czas skróceń nie jest równy, jak ktoś skróci wyższy poziom, to będzie miał w rankingu dłuższy czas niż ten skracający niższy. Liczba skróceń byłaby chyba bardziej miarodajna.

To miałem na myśli w zdaniu:
"[...] oraz aby było widać ile razy to robił."

:D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19924

Guest
Hehe, no ja sugerowałem się tą pierwszą częścią tego zdania;) Wprowadzanie tam do rankingu czasów jest zbyteczne i mogłoby rozjechać się nam...sama ilość byłaby ok :)
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja przeszła wstępną weryfikację i została przesłana do dalszego rozpatrzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry