Dom rozkoszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5716
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5716

Guest
118379.jpg

Nic tak nie utwierdza mężczyzn w przekonaniu o własnej wartości jak kobieta, która krzyczy.
Ale nie ze złości.
Z rozkoszy.

Sojusz Dom rozkoszy zaprasza w swoje szeregi. Dom rozkoszy jest prowadzony przez kilku kolegów z Phi, którzy postanowili się zabawić i tutaj ;) Szukasz dobrej zabawy? Chcesz się wykazać? lubisz współprace? Dołącz do Domu rozkoszy!

Rekrutacja: Otwarta; jedynie aktywni gracze z mórz 47/46/57/56

Wszelkie sprawy załatwiać z
-Perwersyjny-
 

DeletedUser19175

Guest
Odp: Dom rozkoszy

Ciekawa prezentacja, brakuje mi progu punktowego
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Dom rozkoszy

GreeN Theme już myślałam że macie nicki dopasowane do sojuszu..Jak grałam na koryncie był sojusz gdzie tak mieli;) .. Powodzenia w każdym razie:)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dom rozkoszy

Sojusz Dom rozkoszy bardzo szybko się rozwija, nie robimy masówki - zamierzamy zebrać zgraną paczkę i trzymamy się planu. Obecnie pokonane przez nas sojusze na M47 (pokonane czyli na tyle że sojusze zostały rozwiązane)

- Nowy Gondor
- ARCADIAN ARMY

Pozdrawiam,
-P-

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dom rozkoszy połączył siły z Viking Club (stara i sprawdzona ekipa to jednak to.)

Ale zapewniam że Dom rozkoszy jeszcze wróci, może nie tutaj na Itace, może nie w tej odsłonie... ale WRÓCI ;)

Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dom rozkoszy

Obrazek mi wystarcza ale podpis też dobry 1o/1o ! :p
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dom rozkoszy

Tak jak pisałem wcześniej, Dom rozkoszy powrócił ale w innej odsłonie; jako *Perwersja* na świecie Phi.

W wakacje mam zamiar opisać historię *P*, jak tylko znajde troche czasu się tym zajmę. Dziękuje za pozytywne oceny :)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dom rozkoszy

Dam 6/10 dobra prezentacja, ale mogłeś trochę więcej koloru dodać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry