[Naprawiony] Domena niedostepna - CO to JEST!!!!!!!!

  • Rozpoczynający wątek Sprytny Gienio
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Siedze pol dnia i wysylam wojo zgodnie z czasowkami.
Dokladnie na czas wyslania kolona domena nie jest dostepna przez 15 minut.
I oczywiscie gra rusza z czasowkami jakby nic sie nie działo.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Domena niedostepna - CO to JEST!!!!!!!!

Miałem to samo, przez 15min nie mogłem wejść do gry chociaż były mi te 15min potrzebne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Domena niedostepna - CO to JEST!!!!!!!!

to nie jestem sam miałem to samo:mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Domena niedostepna - CO to JEST!!!!!!!!

Wszystkie kraje tak miały, oprócz Niemców.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Domena niedostepna - CO to JEST!!!!!!!!

dziwne,że wy o tym mówicie.nie poraz pierwszy dzieje się tak ,że nagle wyskakuje mi mi czas i data 01:11:01 01:01:1970 jak chce wysłać więcej niż4ataki na waszego kolege
 

DeletedUser

Guest
W pierwszej chwili nabrałem szacunku do Ciebie Waldus, że się pojawiłeś na forum i masz pretensje do zarządców gry. Ale klimat, jaki tworzysz wokół tego wątku niweluje całkiem moje odczucia. Nie będziemy dziecinady tworzyli z własnymi oskarżeniami. Jak masz ochotę, to sobie załóż oddzielny temat - dziecięce gadki o byle czym - i tam wal te swoje mądrości.

Ten temat powstał, żeby zapytać zarządców gry, co zrobią z powstałą sytuacją. Każdy z nas gra aktywnie - nie po to, żeby błąd niwelował starania i żeby nic z tym nie można było zrobić. Jeśli napisaliście tą grę, to powinniście ją zabezpieczyć prze takimi jak dziś błędami. Jeśli tego nie zrobiliście, to drwicie z nas grających i naszej aktywności w grze!

Czy ktoś się odezwie w tej sprawie z zarządców?!?

No łzy mam w oczach - kosmetykę ktoś odstawił. Nie wiem po co... no ale pokazał się.

Czy jednak ktos poza takimi głupotami odpowie na nasze pytania?!?


edit: posty połączone, użytkownik zostanie ukarany banem, mimo licznych upomnień, nie stosuje się do regulaminu forum
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Domena niedostepna - CO to JEST!!!!!!!!

Witam

Osobiście pousuwałem znaczną część postów, forma wypowiedzi większości z nich była wręcz rażąca, co do założyciela tego tematu - 3 krotnie złamał regulamin, a takie zachowanie jest karygodne, ta zakładka służy do zgłaszania błędów, a nie do dyskusji.

Pozdrawiam
Gramper
 

DeletedUser

Guest
Odp: Domena niedostepna - CO to JEST!!!!!!!!

Był chwilowy problem z serwerem , który został szybko naprawiony i gra już działa poprawnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry