Dostępna ilość łask bedzie o godz x

  • Rozpoczynający wątek SIR MIRON
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o wprowadzeniu "licznika" do łask

  • Jestem na tak

    Głosy: 63 85,1%
  • Jestem na nie

    Głosy: 4 5,4%
  • Jest mi to obojętne

    Głosy: 7 9,5%

  • W sumie głosujących
    74
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
witam wszystkich

nie widzialem zeby to gdzies bylo wczesniej wiec pisze

proponuje aby wprowadzic "licznik" do lask cos takiego jak mamy w przypadku budynkow w senacie
jesli nie mamy odpowiedniej ilosci surowcow to na dole jest napisane ze odpowiednia ilosc surowcow bedzie o godzinie x wiec czemu nie zrobic tego z laskami

pozdrawiam serdecznie
 

DeletedUser

Guest
W sumie dużej zmiany nie ma ale przyda się :)

Głos na tak.
 

DeletedUser

Guest
świetny pomysł. nie zauważyłem tego, ale mi to by się nie przydało, chociaż innym graczom bez zwątpienia ułatwi to grę.
Na TAK.
 

DeletedUser

Guest
Wystarczy że klikniesz świątynie i tam masz napisane za ile godzin będzie pełny "magazyn łask"
 

DeletedUser

Guest
Wystarczy że klikniesz świątynie i tam masz napisane za ile godzin będzie pełny "magazyn łask"

Jeśli chcemy rzucić czar np za 120 łask a mamy ich na przykład 40 to jak się najedzie myszką na czar to by to było napisane.
 

DeletedUser

Guest
To dobry pomysl :D
Napewno byl by duzym ulatwieniem w planowaniu np. atakow :)
Wiele razy bylo tak, ze siedzialem jak na szpilkach, czy nabija mi sie laski do trzesienia czy tez nie ;/
Tak bylo by czarne na bialym :D

Glos na TAK :D:D
 

DeletedUser

Guest
Wystarczy zobaczyc ile ma sie na godzine i podzielic, tyle wam sie nie chce?
 

DeletedUser

Guest
To dobry pomysl :D
Napewno byl by duzym ulatwieniem w planowaniu np. atakow :)
Wiele razy bylo tak, ze siedzialem jak na szpilkach, czy nabija mi sie laski do trzesienia czy tez nie ;/
Tak bylo by czarne na bialym :D

Glos na TAK :D:D

Jednak matematyka to cudowna rzecz. Zamiast z niepokojem obgryzać paznokcie można wykonać dwa proste działania, by wiedzieć o której będzie wymagana liczba łask. Jedyny problem to może być zamiana mianownika ze 100 do 60, jeśli ktoś chce wiedzieć co do minuty (sekundy).

Polecam również zabawę excelem.
 

DeletedUser

Guest
ułatwi gre, bo wlaczanie kalkulatora jest strasznie ciezkie, a co dopiero klikanie tych cyferek xD
 

DeletedUser

Guest
Lubię matematykę jak prawie każdy człowiek, ale lubię też ułatwienia w liczeniu :)
Na tak.
 

DeletedUser

Guest
Lubię matematykę jak prawie każdy człowiek, ale lubię też ułatwienia w liczeniu :)
Na tak.

prawie każdy człowiek = prawie każdy z wyjątkiem skończonej ilości ;)

mam pytanie do autora:
może lepiej ogólnie połączyć surkę z łaskami (bo łaski to w zasadzie taki 4. surowiec). czas za jaki będziemy mieli możliwość produkcji jedn. mitycznych pokazywałby czas w jakim uzyskamy wystarczającą ilość każdego z tych 4 surowców, więc jeśli surka byłaby wcześniej od łask (lub na odwrót) to pisałoby "Dostępna ilość surowców i łask będzie o godz..." nie będzie wówczas problemu z rozdzielaniem na surkę i łaski (bo z tego co zrozumiałem tak to widzisz)

sprawa druga: poszerzył bym propozycję o taki licznik w tzw czarach (np. po najechaniu na dany czar lub obok niego byłby licznik pokazujący za jaki czas będziemy mieli odpowiednią ilość łask)
 

DeletedUser

Guest
prawie każdy człowiek = prawie każdy z wyjątkiem skończonej ilości ;)

mam pytanie do autora:
może lepiej ogólnie połączyć surkę z łaskami (bo łaski to w zasadzie taki 4. surowiec). czas za jaki będziemy mieli możliwość produkcji jedn. mitycznych pokazywałby czas w jakim uzyskamy wystarczającą ilość każdego z tych 4 surowców, więc jeśli surka byłaby wcześniej od łask (lub na odwrót) to pisałoby "Dostępna ilość surowców i łask będzie o godz..." nie będzie wówczas problemu z rozdzielaniem na surkę i łaski (bo z tego co zrozumiałem tak to widzisz)

sprawa druga: poszerzył bym propozycję o taki licznik w tzw czarach (np. po najechaniu na dany czar lub obok niego byłby licznik pokazujący za jaki czas będziemy mieli odpowiednią ilość łask)

szczerze powiem ze o budowie jednostek w tej propozycji nie myslalem tylko wlasnie chodzilo o ten licznik do czarow (szkoda ze od razu nie wyjasnilem tego lepiej) dzieki
 

DeletedUser

Guest
no twoja propozycja brzmiała mi bardziej jak licznik do jednostek :) wszystko przez to że niektórzy używają łask zarówno jako punktów łask jak i mocy/czarów.

no to tak czy inaczej poszerzyłem chyba twoją propozycję:)
 

DeletedUser

Guest
pomysł fajny bo często chcę rzucić jakiś czar i niewiem kiedy wejść do grepolis
w 100% na tak
 

DeletedUser

Guest
Propozycja została zaakceptowana.

Propozycja została przekazana do IG. Zachęcamy do dalszego komentowania:)
 
Odp: Dostępna ilość łask bedzie o godz x

A na starych światach zawsze można korzystać ze skryptu Faarks Grepo-Tools.

Wygląda to mniej więcej tak:
Faark%20%C5%82aski.JPG
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dostępna ilość łask bedzie o godz x

Obojętne !
 
Status
Zamknięty.
Do góry