[Ulepszenie] Dostępne misje

Co sądzisz?

• za

Głosy: 4 66,7%
  • przeciw

Głosy: 2 33,3%
  • obojętne

Głosy: 0 0,0%

• W sumie głosujących
    6
Zauważyłem, nie tylko na własnym przykładzie, że część misji jest nieopłacalna tak bardzo, że się ich nie wykonuje (w moim przypadku jest to na przykład rozbudowa surowców do 25 poziomu i wyżej, oraz budowa statków ogniowych, ale pewnie każdy z Was ma taką misję). Ciekawym ulepszeniem mogłoby być sparowanie kilku misji w jeden ciąg, a na końcu jakaś jedna spora nagroda.
Przykład:
Misja z serii "Militarne": wybuduj kopalnię srebra do 25 poziomu (dla mnie zbędne ale teraz ) -> rozbuduj gospodarstwo do 40 poziomu (super) -> wyszkol 300 łuczników (super) -> rozbuduj jaskinię do 10 poziomu (zbędne) -> zbuduj 75 birem (super) ----> Jako nagrodę otrzymujesz 60 ogni.

I tym sposobem nie dość, że wzmocniłem kilka aspektów miasta (budynki i wojsko), to jeszcze wykonałem te zadania, których na dzisiaj nie zrobię (czyli zaangażowałem się na dłużej w grę).

Oczywiście misje można będzie robić tak jak do tej pory. Ale proponuję, aby sparowania wtedy znikały, ponieważ gracz już dostał nagrodę za wykonanie każdej z misji.

Edycja:
Jak wyżej: jeżeli misje zostaną zaliczone jednostkowo (np. poprzez podbicie rozwiniętego miasta) wtedy przepadają "wężyki".

Trzy dodatkowe przykłady:
Misja z serii "Militarne": wybuduj kopalnię srebra do 25 poziomu (dla mnie zbędne ale teraz ) -> rozbuduj gospodarstwo do 40 poziomu (super) -> wyszkol 300 łuczników (super) -> rozbuduj jaskinię do 10 poziomu (zbędne) -> zbuduj 75 birem (super) ----> Jako nagrodę otrzymujesz 60 ogni.

Misja z serii "Gospodarcze": wybuduj magazyn na 10 poziom -> wybuduj targowisko na 5 poziom -> wybuduj gospodarstwo na 25 poziom -> wybuduj (wybierz) kopalnię srebra/obóz drwali na 15 poziom ----> Jako nagrodę otrzymujesz 2 x 8,000 każdego surowca.

Misja z serii "Poboczne": napisz wiadomość do znajomego -> napisz wiadomość na Forum Sojuszu -> zaproś znajomego do grania ----> Jako nagrodę otrzymujesz 150 złotych monet.

Co sądzicie?

Ostatnia edycja:

misiek200200

Zespół Grepolis
Jeśli chodzi o propozycję, proszę rozpisać je w całości, jak miałyby wyglądać. Więcej konkretów.

Jeśli chodzi o propozycję, proszę rozpisać je w całości, jak miałyby wyglądać. Więcej konkretów.
To niemożliwe. Potrzebowałbym spis wszystkich misji. Przykład podałem intuicyjnie.
Chyba, że chodzi Ci o inne konkrety, więc proszę sprecyzuj pytanie.
(jeśli chodzi o to aby wymienił pełne ciągi zadań to temat do zamknięcia - to mogą zrobić tylko twórcy gry)

Pierwszy raz gram i nie wiedziałem o tym. To trochę komplikuje mi założenie tej propozycji. Jutro dopracuję. Dziękuję.

misiek200200

Zespół Grepolis
To niemożliwe. Potrzebowałbym spis wszystkich misji. Przykład podałem intuicyjnie.
Chyba, że chodzi Ci o inne konkrety, więc proszę sprecyzuj pytanie.
(jeśli chodzi o to aby wymienił pełne ciągi zadań to temat do zamknięcia - to mogą zrobić tylko twórcy gry)
Mam na myśli więcej takich przykładów.
Pierwszy raz gram i nie wiedziałem o tym. To trochę komplikuje mi założenie tej propozycji. Jutro dopracuję. Dziękuję.
Wychodzi od Ciebie sporo propozycji, ale proponowałbym dobrze zapoznać się z aspektami i szczegółami gry w pierwszej kolejności, Zależy nam na jakości propozycji, a nie na ilości. To musza być naprawdę dopracowane poprawki.