[Ulepszenie] Dostępne misje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser34371
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz?

  • za

    Głosy: 4 66,7%
  • przeciw

    Głosy: 2 33,3%
  • obojętne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    6
Status
Zamknięty.

DeletedUser34371

Guest
Zauważyłem, nie tylko na własnym przykładzie, że część misji jest nieopłacalna tak bardzo, że się ich nie wykonuje (w moim przypadku jest to na przykład rozbudowa surowców do 25 poziomu i wyżej, oraz budowa statków ogniowych, ale pewnie każdy z Was ma taką misję). Ciekawym ulepszeniem mogłoby być sparowanie kilku misji w jeden ciąg, a na końcu jakaś jedna spora nagroda.
Przykład:
Misja z serii "Militarne": wybuduj kopalnię srebra do 25 poziomu (dla mnie zbędne ale teraz ) -> rozbuduj gospodarstwo do 40 poziomu (super) -> wyszkol 300 łuczników (super) -> rozbuduj jaskinię do 10 poziomu (zbędne) -> zbuduj 75 birem (super) ----> Jako nagrodę otrzymujesz 60 ogni.

I tym sposobem nie dość, że wzmocniłem kilka aspektów miasta (budynki i wojsko), to jeszcze wykonałem te zadania, których na dzisiaj nie zrobię (czyli zaangażowałem się na dłużej w grę).

Oczywiście misje można będzie robić tak jak do tej pory. Ale proponuję, aby sparowania wtedy znikały, ponieważ gracz już dostał nagrodę za wykonanie każdej z misji.

Edycja:
Jak wyżej: jeżeli misje zostaną zaliczone jednostkowo (np. poprzez podbicie rozwiniętego miasta) wtedy przepadają "wężyki".

Trzy dodatkowe przykłady:
Misja z serii "Militarne": wybuduj kopalnię srebra do 25 poziomu (dla mnie zbędne ale teraz ) -> rozbuduj gospodarstwo do 40 poziomu (super) -> wyszkol 300 łuczników (super) -> rozbuduj jaskinię do 10 poziomu (zbędne) -> zbuduj 75 birem (super) ----> Jako nagrodę otrzymujesz 60 ogni.

Misja z serii "Gospodarcze": wybuduj magazyn na 10 poziom -> wybuduj targowisko na 5 poziom -> wybuduj gospodarstwo na 25 poziom -> wybuduj (wybierz) kopalnię srebra/obóz drwali na 15 poziom ----> Jako nagrodę otrzymujesz 2 x 8,000 każdego surowca.

Misja z serii "Poboczne": napisz wiadomość do znajomego -> napisz wiadomość na Forum Sojuszu -> zaproś znajomego do grania ----> Jako nagrodę otrzymujesz 150 złotych monet.

Co sądzicie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29238

Guest
Jeśli chodzi o propozycję, proszę rozpisać je w całości, jak miałyby wyglądać. Więcej konkretów.
 

DeletedUser34371

Guest
Jeśli chodzi o propozycję, proszę rozpisać je w całości, jak miałyby wyglądać. Więcej konkretów.

To niemożliwe. Potrzebowałbym spis wszystkich misji. Przykład podałem intuicyjnie.
Chyba, że chodzi Ci o inne konkrety, więc proszę sprecyzuj pytanie.
(jeśli chodzi o to aby wymienił pełne ciągi zadań to temat do zamknięcia - to mogą zrobić tylko twórcy gry)
 

DeletedUser34371

Guest
Pierwszy raz gram i nie wiedziałem o tym. To trochę komplikuje mi założenie tej propozycji. Jutro dopracuję. Dziękuję.
 

DeletedUser29238

Guest
To niemożliwe. Potrzebowałbym spis wszystkich misji. Przykład podałem intuicyjnie.
Chyba, że chodzi Ci o inne konkrety, więc proszę sprecyzuj pytanie.
(jeśli chodzi o to aby wymienił pełne ciągi zadań to temat do zamknięcia - to mogą zrobić tylko twórcy gry)
Mam na myśli więcej takich przykładów.
Pierwszy raz gram i nie wiedziałem o tym. To trochę komplikuje mi założenie tej propozycji. Jutro dopracuję. Dziękuję.
Wychodzi od Ciebie sporo propozycji, ale proponowałbym dobrze zapoznać się z aspektami i szczegółami gry w pierwszej kolejności, Zależy nam na jakości propozycji, a nie na ilości. To musza być naprawdę dopracowane poprawki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry