Dostępność i sprawność gry

  • Rozpoczynający wątek lamus
  • Data rozpoczęcia

Jak w temacie

  • Tak

    Głosy: 5 38,5%
  • Nie

    Głosy: 8 61,5%

  • W sumie głosujących
    13
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Uważam, że powinna być nam udostępniana informacja o sprawności i dostępności usług gry. Sami nie jesteśmy w stanie stwierdzić % sprawności. Ostatni zgłoszony błąd był usuwany około 48 godzin.
 

DeletedUser

Guest
Rozwiń trochę swoją wypowiedż bo nie z bardzo kumam o co ci chodzi z tą dostępnością i wogule !!:confused:
 

DeletedUser

Guest
podobno gra działa właściwie przy wskaźniku 96%... jednak nie jesteśmy w stanie tego stwierdzić... dlatego ze względu na wiele usterek uważam, że takie info nam "szaraczkom" przydałoby się gdyż wielu ma wykupione konta premium a nie może z nich w pełni korzystać ze względu np. problemy z logowaniem, wyrzucanie z systemu itp
 

DeletedUser

Guest
Widzę, że robisz najazd w stronę administracji a zauważ, że to też są ludzie.
Gra jest nowa, co chwilę update, błędy są i będą na to nic nie poradzisz.
Powinieneś zawdzięczać adminom to, że w ogóle grasz a nie wytykać błędy.
 

DeletedUser

Guest
Ja uważam, że pomysł ten może poczekać. Nie jest jakoś super przydatny ani nie wprowadza niczego nowego. Jest wiele innych, ciekawszych czekających na wprowadzenie:)
 

DeletedUser

Guest
A zaczęło się wszystko od tego, że ktoś źle przeczytał pewną wiadomość.... masakra jakaś...

lamus, fakt faktem, nie jestem w stanie sprawdzić w ilu % działa gra, jednak wiem co działa, a co nie i takie informacje nie są mi jakoś mocno potrzebne do sprawnego funkcjonowania. Btw. bugi występujące w grepolis to pikuś w porównaniu z bugami w innych grach :> Cieszmy się tym co mamy - szklanka jest w połowie pełna :D

Btw. problemy z logowaniem czy wyrzucanie z systemu nie wynikają z błędów gry, czy też niepoprawnego jej działania, a jedynie z przeciążonych serwerów. Za dużo nas szaraczków zakłada konta :p

O ile się nie mylę, zgłoszony przez Ciebie problem (opisany w innym temacie) w żaden sposób nie utrudnia korzystania z KP.

Jestem na nie. Dodatkowa praca, która nie przyniesie żadnych korzyści.
 

DeletedUser

Guest
Gra muli i się wykrusza z powodu dużego zainteresowania i masowego zakładania kont. Po pewnym czasie problem zniknie. Tak samo było na nowych światach w plemionach.
 

DeletedUser

Guest
Widzę, że robisz najazd w stronę administracji a zauważ, że to też są ludzie.
Gra jest nowa, co chwilę update, błędy są i będą na to nic nie poradzisz.
Powinieneś zawdzięczać adminom to, że w ogóle grasz a nie wytykać błędy.

to jest niezłe:D
dziękuję adminom, że gram... mogę poprosić o wykupienie konta premium:D /żarcik/

squnqs - zanim klikniesz "zatwierdź odpowiedź" przeczytaj co napisałeś;)
 

DeletedUser

Guest
A mi o dziwo gra hula jak marzenie :)
również na komórce :)

raz na tydzień wprawdzie coś tam się krzaczy,
że muszę odczekać z 5 minut
i dopiero stronę odświeżyć/zalogować się ponownie

ale ogólnie działa szybciej niż plemiona ;-)
PS. może dla tego, że nie mam KP :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Firma InnoGames zapewnia dostęp do gry rzędu 97% dni w roku. Nie ma potrzeby dodawania tego typu informacji, gdyż podana wartość jest stale monitorowana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry