Dostępny/niedostępny

  • Rozpoczynający wątek Antarest
  • Data rozpoczęcia

Jak wam się podoba

  • Tak

    Głosy: 4 50,0%
  • Nie

    Głosy: 3 37,5%
  • Obojętnie

    Głosy: 1 12,5%

  • W sumie głosujących
    8
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ja chciałbym zaproponować wam by wprowadzić w danych gracza, czy gracz jest dostępny czy nie. Albo przynajmniej dla sojuszników tak jak jest to w grze Empire. Ułatwiło by to kontakt z innymi graczami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dostępny/niedostępny

Byłbym za, jeżeli tą opcję mieliby tylko liderzy, lub założyciele. Gdyby każdy widział, nawet tylko u siebie w sojuszu, byłoby to samobójstwo, patrząc na liczbę kretów w sojuszach..
 
Odp: Dostępny/niedostępny

Wśród liderów też zdarzają się szpiedzy. Ba! Dobry szpieg może w przeciętnym sojuszu nawet na założyciela awansować. Tak więc takie ograniczenie nie wiem, czy byłoby dobre - prędzej możnaby stworzyć kategorię "znajomi" i tylko takim osobom udostępnić informacje.
Osobiście nigdy mi nie przeszkadzało to, że nie miałam konkretnej informacji, czy dany członek sojuszu jest obecny czy nie. Jeśli potrzebowałam coś do niego napisać, to to robiłam. Jeśli miał czas, to dostawałam odpowiedź albo gracz od razu odpowiednio reagował.
Tak sobie myślę, że i bez tego dobry założyciel powinien znać swoich graczy i wiedzieć, kiedy zwykle są na komputerze (a jeśli nie on, to jego liderzy, dowódcy itp. w zależności od struktury sojuszu). Nie mniej takie światełka dotyczące obecności znacznie ułatwiłyby rozeznanie dotyczące obecności członków sojuszu... chociaż również zmniejszyłyby przewagę dobrego założyciela nad pozostałymi.
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Dostępny/niedostępny

Tak sporo już zostało na ten temat napisane.
Jesli chodzi o kretów w sojach to nie tłumaczcie się tym bo sami Głupim łączeniem sojuszy w masówki prowokujecie i jak ma nie być kretów w takich "zlepkach"?
I w mniejszym dobrze zorganizowanym soju też nie ma przesadnej konieczności posiadania takich danych jeśli struktury sojuszu są przemyślane (co tez nie wyklucza jednak prób "szpiegowskich").

Moim zdaniem to niech była by ta odpcja dla Imperatorów oraz jak już kiedyś tu zaproponowaliśmy za Dodatkowym oznaczeniem mozna by upoważniać konkretnych zaufanych graczy do takich danych. (dodatkowe uprawnienia jak do np. tajnego forum)
Pewne jest to,że w GP brakuje narzędzi, taktyk i wywarzenia między kontami premium a darmowymi. Gp to szybko nudząca się gra bez dużej grywalności dla dobrych strategów którzy grali czy też grają w RTS,y.. zaczynajcie dbać o rozbudowę i polepszanie gry o nowe koncepcje. (gracze którzy sie uczą dzięki ludzią prowadzacym sojusze również powinni się zastanowić czy zależy im na grze w dorych sojach skoro się nie Kooperują i nie są aktywni na forach sojuszu to jak może być dobrze dla całego sojuszu?!)

Zagłosowałem już na tym forum, nie wiem dlaczego tematy są tak zaspamowane, proponowane było i znawu jest.. o co tu chodzi? Admini nie bardzo spełniają swoje upowaznienia- decydujcie czy zaczniecie wkońcu przesyłać nasze propozycje do IG czy macie zamknięte umysły i nie chcecie dopuszczać do jakichkolwiek zmian w grze i rozgrywce to będzie jasna sytuacja czy jest tu sens proponowac cokolwiek co zaiste rozwija i rozbudowuje gre jak np. nowa taktyka branderem, raport sytuacyjny, kolor na forum dla waznych tematów i inne..proponowane i popierane przez róznych piszacych powazne propozycje graczy :)

>>Howgh!




Moje propozycje:
Podpalenia Miasta 2.0 (nowa-wersja light)
Okupacja i Bunt do odkrycia, do wyboru.
Dodatkowa opcja do ankiet i kolor dla ważnych tematów
Lepszy balans rozbudowy miasta.
Nowa taktyka z wykorzystaniem Brandera.
Miejsce na trzeci Spec i cztery nowe spece na to miejsce.
"Raport sytuacyjny" (wieści czasu rzeczywistego)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10899

Guest
Odp: Dostępny/niedostępny

Propozycja wielokrotnie już się przewijała w tym dziale, to sprawa każdego z osobna czy jest aktualnie w Grze czy nie, zawsze można wysłać od niego wiadomość i sprawdzić. Odrzucam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry