dostalem bana , tylko nie rozumiem za co haha moze ktos to wykasni????

  • Rozpoczynający wątek kostucha13
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Twoje konto zostało zablokowane za złamanie zasad gry: nieregulaminowe treści (nazwa miasta) - "Połamany krasnoidiot". Ponieważ jest to pierwsze wykroczenie tego typu, otrzymujesz bana na 24 godziny z ochroną przed atakami. Po upływie czasu trwania kary Twoje konto zostanie automatycznie odblokowane.................... teraz kilka slow wyjasnienia ,mam psa ktory jest nazwany krasnoidiot , ma taka nazwe wpisana w ksiazeczke i tak wolaja na niego wszyscy ktorzy go znaja , kilka dni temu zostal potracony przez pojazd i ma zlamana noge ktora jest w gipsie wiec dla mojej kochanej psiny nazwalem jedno miasto polamany krasnoidiot i za to ze nazwalem miasto imieniem mojego psa dostalem bana , wielcy tej gry uznali ze ich obrazilem ale ja nie wiem czym moze ktos z graczy wie , czy obrazilem czyjes wyznania religijne a moze to slowo jest przeklenswem a ja o tym nie wiem a moze tak ma na imie ktorys z moddow ??? no ja tego nie kumam i jezeli jeszcze ktosik czyta fora to prosze o wypowiedz czym zawinilem ,narazie dzieki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: dostalem bana , tylko nie rozumiem za co haha moze ktos to wykasni????

Żeby otrzymać takiego bana, to ktoś musi zgłosić to ticketem do supportu, bo niestety - bany za obraźliwe nazwy miast odgórnie się nie sypią.

Ja widzę dwie możliwości:
1.Podbiłeś czyjeś miasto i w ten sposób je nazwałeś. Osoba ta pomyślała zapewne, że nazwa miasta dotyczy niej bezpośrednio i wysłała zgłoszenie do supportu, co po sprawdzeniu dało taki a nie inny wynik.
2.Jeżeli tego miasta nikomu nie zabrałeś, tylko po prostu nazwę zmieniłeś, bądź miasto założyłeś, to znaczyłoby, że któryś gracz musi Ciebie bardzo nie lubić i podczas oglądania Twojego profilu, zauważył ta nazwę co zaowocowało zgłoszeniem do supportu i banem.

Szczerze - w obu przypadkach support nie będzie słuchał Twoich wyjaśnień, no chyba, że zeskanujesz książeczkę psa i wyślesz im w sprzeciwie jej obraz, by udowodnić, że Twój pies naprawdę się tak nazywa. W każdym razie - dostałes bana z ochroną i tylko na jeden dzień więc nie jest wcale najgorzej.

Pzdr.
 

DeletedUser

Guest
Odp: dostalem bana , tylko nie rozumiem za co haha moze ktos to wykasni????

ale w czym obraza kogos nazwa polamany krasnoidiot???? kto mi to wyjasni ???/ czy to jest przeklestwo czy moze obrazam czyjes wyznania religijne ?? taki przyklad moj nick to kostucha 13 jezeli ktos na przyklad nazwie miasto kostucha13idiot to i moze jest w tym cos obrazliwego ale sprawdzalem i nie ma takiego nicku jak polamany krasno czy krasno bo mniemam ze chodzi tu o koncowke wyrazu idiot i ta koncowka obrazila modow z suportu bo oczywiscie takiego wyjasnienia nie dostalem co jest takiego obrazliwego w tym slowie i kogo to obraza , znieslawia czy juz nie wiem co mam podejrzewac ja oczywiscie domyslam sie o co chodzi ale czekam na sensowne wyjasnienie co w tej nazwie miasta tz polamany krasnoidiot jest obrazliwe czy wulgarne a moze obrazam czyjes wyznania , mam nadzieje ze znajdzie sie ktos z modow na tyle inteligetny ze mi to wyjasni tak po prostu jak krowie na rowie no oczywiscie ta krowa jestem ja zeby znowu nie bylo jakis niedomowien ,ja po prostu chce zrozumiec co to za wolna amerykanka ze ot tak daja mi bana bez zadnych wyjasnien ja moge sie domyslac ze sami nie umieja sobie tego wytlumaczyc a co dopiero osmieszac sie na forum ale skoro powiedzialo sie A to teraz trzeba powiedziec B to juz tyczy tych modow od ktorych dostalem tego bana to tak dla wyjasnienia , czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: dostalem bana , tylko nie rozumiem za co haha moze ktos to wykasni????

Forum nie jest miejscem do dyskutowania o nałożonych karach. Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry