[Ulepszenie] dot. zamknięcia świata

Czy chcielibyście wprowadzić zmianę odnośnie zamykania już wygranych światów?

  • Zamknięcie świata ma pozostać bez zmian.

  • Zamknięcie świata powinno być odliczane po wybudowaniu 7 cudów świata.

  • Nie mam zdania na ten temat.


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.
Można się zastanowić nad zamykaniem świata po wybudowaniu 7 cudów świata po 28 dniach, czyli znieść w tym przypadku ograniczenie dotyczące spadku Osób poniżej 300 Osób.

Aktualnie jest :
Świat może zostać zamknięty po wybudowaniu przynajmniej czterech cudów przez jeden sojuszy, jeżeli liczba aktywnych graczy na serwerze spadnie poniżej 300. Po spełnieniu tych wymagań, około 1-2 w nocy rozpoczyna się odliczanie, które trwa 28 dni.

Propozycja zmiany na
Świat może zostać zamknięty po wybudowaniu przynajmniej czterech cudów przez jeden sojuszy, jeżeli liczba aktywnych graczy na serwerze spadnie poniżej 300 lub po wybudowaniu wszystkich 7 cudów świata. Po spełnieniu tych wymagań, około 1-2 w nocy rozpoczyna się odliczanie, które trwa 28 dni.
 
wybrałem opcje 2 ,czyli zamykanie świata po wybudowaniu 7 cudów świata ,ponieważ kiedy to nastąpi robi się straszna nuda. ludzie co chwile rezygnują ,ponieważ wkrada się stagnacja. Ewentualnie może zostać tak jak jest teraz ,ale żeby coś nowego wprowadzili po erze cudów.
 

DeletedUser19269

Guest
Jestem tego samego zdania co Why. So. Serious.? Cuda stoją i co dalej? Nuda!
 

DeletedUser19924

Guest
Mam nadzieję, że to postawienie siedmiu cudów dotyczy jednego sojuszu, tak? Inaczej większego sensu by to nie miało...warto o tym wspomnieć.

A co do samego pomysłu, to jak dla mnie można by zaczynać odliczanie po wybudowaniu wszystkich cudaków przez jeden sojusz. Jednak dla mnie wiązać by się to musiało z wydłużeniem gry przed samymi cudami...tak, żeby ten świat trwał około roku czasu. Inaczej, to trochę krótko się wydaje jak dla mnie.
 

DeletedUser11134

Guest
oczywiście po wybudowaniu 7 cudów. Co do pomysłu Dona, by świat musiał trwać co najmniej rok, to to mnie nie przekonuje. Szybsze serwery do EC nie trwają roku, po EC praktycznie nic się tam nie dzieje, większośc graczy kończy grę, lub wegetuje, tylko pilnując konta. Mozna więc powiedzieć, że i tak światy w dobrej kondycji utrzymują się tylko do EC, nie ma powodów, by sztucznie wydłużać okres przed EC.
 

DeletedUser27444

Guest
Wiele było propozycji więc ja powtórzę jedną po EC :
- zmiana prędkości świata , (rekrutacja , surka , łaski )
-zmniejszenie wpływu morale szczególnie dla nieaktywnych nie logujących się codziennie podobnie jak działa nagroda dzienna

I rozpoczęcie zamknięcia świata czyli osiągnięcie tych 300 graczy trwałoby znaaacznie krócej i byłoby o wiele zabawniejsze
 

DeletedUser19924

Guest
Hini
Nie no, ja sobie z tego doskonale zdaję sprawę. Po prostu nie przekonuje mnie pomysł zmuszania mnie do rozpoczynania gry od nowa co chwilę...no chyba, że walka o cudaki trwała by dłuższy okres czasu. Na niektórych światach nawet ta walka się nie rozstrzygnęła przed zakończeniem świata.

Ja bym po prostu wyrzucił ten limit punktów przy rozpoczynaniu EC. Postawiłbym sztywny termin 9-12 miesięcy i zaczynałyby się cuda bez patrzenia na jakieś inne czynniki. Walka przed cudami trwa w najlepsze przeważnie. A jak wydłużymy czas oczekiwania na te cudaki, to walki chyba też powinny trochę dłużej potrwać :) Choć zdaję sobie z tego sprawę, że jak na świecie zawiąże się jakaś mocna koalicja, to ciężko ją pokonać, a emocje też się szybko kończą...
 
JamJam - dobre propozycję. Jak dla mnie niech wprowadzą cokolwiek ,dla urozmaicenia gry po EC. Nie wiem na co czekają zwłaszcza że temat jest wałkowany od co najmniej 3 lat.
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry