Dota 2 - STEAM

  • Rozpoczynający wątek Auditoree
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak ktoś chciałby Dota 2 na Steama, to chętnie dam :) Mam ich tylko 20 :) Mi nie są potrzebne, a mogę dać komuś, aby sobie pograł. Napiszcie tu albo na PW, jak ktoś chce.
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Dota 2 - STEAM

dota 2 fajna gierka
też mogę rozdać parę darmowych kopii
jak ktoś chce ze mną pograć napiszcie swój nick na steamie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dota 2 - STEAM

Miałem kumpla który zaczął w to grać, po kilku dniach spalił mu się komp. Przypadek? Nie sądzę.
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Dota 2 - STEAM

ja spaliłem stacjonarkę na speedteście internetu. Przypadek? Nie sądzę.

a może obie sytuacje to przypadki
dota jest lepsza od lola
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18917

Guest
Odp: Dota 2 - STEAM

no cóż byłem fanem warcrafta a dota powstała z tej gry i ajnie się gra chyba że noobki coś wymyślą dziwnego
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dota 2 - STEAM

Podobno jeśli dzisiaj się zarejestrowało to trzeba poczekać na dołączenie.
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Dota 2 - STEAM

trzeba zainstalować steama i grę ściągnąć
ciekawe czy jutro też aktualizacja będzie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dota 2 - STEAM

Z tego co widzę to dobrze zrozumiałem angielską informację w grze:
Jeżeli chcesz zagrać w Dota 2 lub znasz osoby, które zainteresowane byłyby graniem Dota 2, kliknij w przycisk umieszczony powyżej, aby zapisać się w kolejce. Na stronie pokazane będzie twoje miejsce w kolejce - wyślemy ci wiadomość email w momencie kiedy rozpoczęcie gry będzie dla ciebie możliwe. Rozpoczniemy rozsyłanie wiadomośći jeszcze w tym tygodniu.

Więc wychodzi na to, że jednak nie od razu zaczniesz. Co jest bardzo dobrą opcją bo inaczej patałachy by już dzisiaj serwery zaczęły przeciążać, które i tak ostatnio szaleją.
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Dota 2 - STEAM

tak piszą ale prawie każdy kto chciał dotę dostał ją w czasie otwartej bety(cena zaprosenia na sklepie 1-3 centy) wiele osób dawało za darmo np ja oddałem trochę a zostało mi tego około 30-40 jeszcze a tu oficjalne info po polsku

Odwiedź stronę sklepu gry Dota 2 i kliknij przycisk "Zagraj w Dota 2". Po kliknięciu, twoje konto zostanie dodane do listy oczekujących - otrzymasz powiadomienie poprzez wiadomość email w momencie, gdy możliwe będzie rozpoczęcie rozgrywki. Liczba graczy dopuszczanych do rozgrywki będzie się z czasem zwiększać, aby umożliwić nam rozładowanie ilości zainteresowanych graczy w czasie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dota 2 - STEAM

Dostałem DOTA już dawno, ale nie jestem fanem gier typu WOW już od jakiegoś czasu i jeszcze jej nie uruchomiłem. Warto spróbować?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dota 2 - STEAM

Ja raz w to zagrałam. Przez 20 min. Dla mnie to takie nudne jest i trzeba dużo w nią grać. Przez co jest to monotonne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dota 2 - STEAM

No w grepo dasz kilka akcji, pobudujesz coś i masz spokój na prawie cały dzień :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dota 2 - STEAM

No w grepo dasz kilka akcji, pobudujesz coś i masz spokój na prawie cały dzień :)

Chyba jak grasz na tym świecie co miasta nie można podbić :).

[ciach!]

//Usunięto niedozwolony komentarz. Prosze o zapoznanie się z Regulaminem Forum.//Elastynka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Dota 2 - STEAM

Właśnie przed chwilą odpaliłem pobieranie jej - nie wiem czy Free to Play daje pełną wersje, ale zaryzykuje.
Wczoraj zacząłem L4D grać także pewnie nieprędko mi się znudzi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dota 2 - STEAM

Tak, dota f2p oferuje wszystkie możliwości. Za pieniążki możesz kupić bonusy zwiększające iloiść otrzymywanego doświadczenia (ale nie podczas gry tylko Twojego avatara steamowego) czy jakieś bzdury typu nowe szmaty dla bohaterki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry