Drakensang Online

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5408
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5408

Guest
Gra przeglądarkowa stworzona na podstawie gry o tym samym tytule, tylko bez online, która była na PC'ta (w jedną część tej gry miałem przyjemność zagrać, i dlatego widząc wersję przeglądarkową zainteresowałem się tą grą).

Gra ktoś może w to? A może ktoś chce ze mną pograć? :)
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Drakensang Online

grałem przez pewien czas najlepsze jest to że jak piszesz po angielsku na serwerze europejskim to nie ma odzewu zazwyczaj a po polsku od razu skompletowana drużyna się znajdzie
a jeśli chodzi o wersję normalną to jakiś czas temu w cda była dwie części nawet z tym dodatkiem
niestety gdy byłem u piratów w mieście(w prequelu) myszka mi się zepsuła i nie miałem czasu nowej kupić do niedawna;)

teraz nie mogę grać bo nie mam czasu już ale we wrześniu to będę o ile mi tam konta nie usuneli;)
jesteś na grimmag?
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Drakensang Online

Ano na grimmagu, ja w to grać zacząłem jeszcze za czasów bety, ale jako że nie grałem zbyt często, to nie udało mi się wykoksić :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Drakensang Online

Hehe :D Podobalo mi sie, ale kiedy jeden taki hacker mi zmienil haslo posmutnialem. Mialem 66 level, a tamten zablokowal.

Juz nie wrocilem do tej gry :(
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Drakensang Online

to ciekawe zważywszy, że 45lvl jest maksymalny w tej grze :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Drakensang Online

Oj, a to bylo z 7 miesiecy temu i nie pamietam nic, ale wiem, ze on sie wlamal ;C
 
Do góry