Drobne zmiany kosmetyczno porządkowe zakładek forum w grze

  • Rozpoczynający wątek livius
  • Data rozpoczęcia

Czy te drobne poprawki powinny być wprowadzone?

  • Tak

    Głosy: 11 68,8%
  • Nie

    Głosy: 1 6,3%
  • Obojętne

    Głosy: 4 25,0%

  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam

proponuję dodanie odpowiedniej ikonki dla forum jednocześnie współdzielonego i ukrytego - zmniejszy to szerokość zakładki - unikniemy pasków przewijania - obecnie są to dwie osobne ikonki

59acd67514a27064.jpg


dodatkowo proponuję usunięcie wymogu minimum 4 znaków w nazwie zakładki - co również poszerza zakładkę ..
Gdy chcę np. nazwać zakładkę "M34" to zmuszony jestem do "M-34" - bo 4 znaki muszą być..
 

DeletedUser

Guest
Ja jakoś nie zauważyłem że znaki :p W stary sojuszu było z 7 zakładek z nazwą M65, M66...i tak dalej w zalezności na których morzach operujemy :) Co do ukrytych, współdzielonych to chyba są choć nigdy nie próbowałem :D
 

DeletedUser

Guest
hmmm,wymogów na 4 znaki doświadczyć okazji nie miałem,tak samo jak i 1 propozycji więc dla mnie to w sumie obojętne.
No ale znaki można skrócić,czasem naprawdę fora są pozawalane i się nie chce tego przeglądać ;]
Więc i tak :D i nie :mad:
 

DeletedUser

Guest
1. obojętne - w dobrym sojuszu nie potrzeba 30 for o kilkuwyrazowych nazwach. wystarczą podstawowe: defensywa, ofensywa, karczma, rezerwacje, kosz, forum dla rady... dodatkowe ikonki nie powinny więc przeszkadzać

2. na nie choć nie wiem czemu... :)
 

DeletedUser

Guest
A ja na TAK, bo też lubie szperać i kombinować na forum i te upierdliwe limity faktycznie są. Umilenie pracy dla moderatorow i liderow.
 

DeletedUser

Guest
1. obojętne - w dobrym sojuszu nie potrzeba 30 for o kilkuwyrazowych nazwach. wystarczą podstawowe: defensywa, ofensywa, karczma, rezerwacje, kosz, forum dla rady... dodatkowe ikonki nie powinny więc przeszkadzać

2. na nie choć nie wiem czemu... :)


Add1. tu bym się nie zgodził - dobry sojusz współdzieli fora z innymi
ma podzielone regiony działań itp. więc zakładek może być naprawdę sporo
dodatkowo dla rady też dobrze sobie podzielić sprawy tematycznie a nie tylko RADA :)

Add2. :D:D:D:
 

DeletedUser

Guest
normalny sojusz nie dzieli 10 for:) podziały na regiony z czasem się zacierają...

na plemionach jak pamiętam nie było żadnych ikonek i jakoś ludzie sobie radzili:D więc w zasadzie... można by te ikonki polikwidować. ten kto orientuje się w sojuszu wie które forum dzieli a które jest ukryte.
 

DeletedUser

Guest
normalny sojusz nie dzieli 10 for:) podziały na regiony z czasem się zacierają...

na plemionach jak pamiętam nie było żadnych ikonek i jakoś ludzie sobie radzili:D więc w zasadzie... można by te ikonki polikwidować. ten kto orientuje się w sojuszu wie które forum dzieli a które jest ukryte.

Wystarczy dzielić z trzema to już się rozrasta ;-)

a co do reszty to słusznie - wprawdzie tam chyba inny kolor był zakładki ukrytego? bo już nie pamiętam ;-)
Tu w sumie też tłem można by to załatwić :)
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Aktualnie dostępna jest opcja zmaksymalizowania forum w nowym oknie. Forum jest dobrze widoczne i czytelne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry