[Nowość] Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Czy jesteś za wprowadzeniem wyzwania?

  • Jestem za

    Głosy: 18 30,5%
  • Jestem za, ale mam sugestie

    Głosy: 13 22,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 14 23,7%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 14 23,7%

  • W sumie głosujących
    59
Status
Zamknięty.

DeletedUser19187

Guest
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Pomysł ma za duże wymagania, ja gram tylko na jednym morzu (a nawet wyspie) i nie wiem czemu miałbym wędrować jeszcze po 19 innych morzach, albo z tą rekrutacją pomysł zły, zmień je na niższe i wtedy zagłosuję.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Propozycja spoko, tylko wymaga zmiany zadań. I dodatkowo powinieneś zrobić resztę punktów bo teraz jest tylko parę :D
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Tak, ale kilka poprawek się przyda :p
 

DeletedUser22284

Guest
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Mi ten pomysł przypadł do gustu, ale uważam że niektóre wymagania są zbyt wyśrubowane, a dokładnie większość misji u Leonidasa oraz u Bogów, ale jak na razie mój osobisty rekord to niecałe 300 k punktów na świecie PI a na starszych światach nie grałem i szczerze Ci powiem nie wiem czy spełnienie tych wymagań było możliwe.


I tak apropo kwestii misji wyspowych, jak dla mnie nie licząc pelli oraz aktualnego eventu nie są one zbyt udane i nurtuje ich powtarzalność a po wprowadzeniu tego udogodnienia wykonywanie ich miałoby lepszy sens....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Z niektórymi z tych zadań ta ''Droga na Olimp'' zajęłą by za dużo czasu a wiadomo że człowiek nie samą grą żyje ;) Narazie jestem na nie ale propozycja jest ciekawa i to nawet bardzo ale trzeba by wprowadzić sporo poprawek.
Pozdrawiam!
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Mi ten pomysł przypadł do gustu, ale uważam że niektóre wymagania są zbyt wyśrubowane, a dokładnie większość misji u Leonidasa oraz u Bogów, ale jak na razie mój osobisty rekord to niecałe 300 k punktów na świecie PI a na starszych światach nie grałem i szczerze Ci powiem nie wiem czy spełnienie tych wymagań było możliwe.
moj to ponad milion i to sporo ale im większe wymagania tym pewność że jedni z najlepszych dostaliby takie odznaki :)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Nie róbcie sobie nadziei, bo ten pomysł i tak nie przejdzie...
Jeżeli to by miał być świat to musiał by być stworzony we wszystkich krajach gdzie Grepo funkcjonuje, a to raczej nie łatwe do wykonania.
Jak dla mnie pomysł przekombinowany, wymagania co niektóre z kosmosu.
Ja jestem tylko ciekawy czy sam pomysłodawca by je wykonał?

Tak jak już pisałem wcześniej jestem na nie.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Propozycja odrzucona.
Przy dużej ilości światów nie będzie to już jasne i przejrzyste. Od upamiętnienia jest Komnata Chwały.
 
Status
Zamknięty.
Do góry