[Nowość] Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Czy jesteś za wprowadzeniem wyzwania?

  • Jestem za

    Głosy: 18 30,5%
  • Jestem za, ale mam sugestie

    Głosy: 13 22,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 14 23,7%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 14 23,7%

  • W sumie głosujących
    59
Status
Zamknięty.

DeletedUser19857

Guest
Moja propozycja to wyzwanie nazwane przeze mnie „Droga na Olimp”. Celem tego zadania było by wejście na Olimp a więc stać się równym herosom. Po zdobyciu Olimpu każdy gracz mógłby „wybić w kamiennej skale Olimpu” swoją nazwę gracza i krótką wiadomość. Byłoby to coś między światowego do czego każdy chciałby dążyć, jest co prawda Komnata Chwały, ale jest ona przeznaczona tylko dla TOP 3 punktów rankingowych i punktów walki, oraz sojuszu i graczy z niego którzy wybudowali 4 cudy świata jako pierwsi i sojuszy które wybudowały wszystkie. Tutaj gracz nie musiałby się znaleźć w takim wąskim gronie osób, mógłby dążyć do wygranej na wszystkich światach i od samego początku.

Misja składała by się z 12 zadań, 11 prowadzonych przez Herosów i 1 prowadzonego przez Bogów. Każde zadanie wymagałoby spełnienia 3 warunków(ostatnie , z tym że w dziennie można spełnić tylko 1 warunek). Poniżej pokazuje przykładowe warunki do spełnienia zadań:

1.Helena
Warunki:
1. Rozwinięte miasto: Rozbuduj miasto, aby miało powyżej 5 000 punktów.
2. Pokojowy władca: Zakończ w szlachetny sposób 50 misji wyspowych i zdobądź 10 punktów kultury.
3. Rozwój imperium: Załóż lub podbij 3 nowe polis.

7.Atalanta
Warunki:
1. Podbój: Podbij miasto, które ma powyżej 10 000 punktów.
2. Misje wyspowe: Zakończ w niegodny sposób 50 misji wyspowych i uzyskaj z nich co najmniej 300 jednostek wojska.
3. Szybka armia atakująca: Zrekrutuj łącznie we wszystkich polis 3 000 jednostek atakujących.

10.Leonidas
Warunki:
1. Punkty walki: Zdobądź 100 000 punktów walki obrońcy.
2. Obrona: Obroń swoje miasta przed 30 statkami kolonizacyjnymi.
3. Pomoc: Wyślij wsparcia, których suma mieszkańców wynosi 300 000 oraz ponieś straty na wsparciach wynoszące 30 000 mieszkańców.

12. Bogowie
Warunki:
Hera: Zdobądź 5 000 punktów kultury .
Atena: Pokonaj 100 000 jednostek wojska w walce i użyj czarów 10 000 razy.
Posejdon: Pokonaj 10 000 jednostek morskich i zburz 100 poziomów muru wroga.
Hades: Wypełnij jaskinie 1 000 000 srebrnych monet i ponieś straty w wojsku mitycznym co najmniej 10 000 mieszkańców.
Artemida: Zdobądź 500 000 punktów walki i ponieś straty w walce wynoszące 1 000 000 mieszkańców.
Zeus: Zdobądź 100 miast i wybuduj 200 statków kolonizacyjnych.

Za spełnienie każdego warunku dostawałoby się ilość Nektaru napoju Bogów odpowiadającej numerowi zadania, czyli np. za 1 zadanie 1 kieliszek za warunek czyli łącznie 3, za 5 zadania 5 kieliszków czyli łącznie 15, a za 12 zadanie 12 kieliszków czyli łącznie 36. Nektar dawałoby się jednemu z 6 Bogów, który po dostaniu 1 beczki( 100 kieliszków) nagradzałby Cię odpowiednią nagrodą:
Np. Zeus: Jednostki atakujące są o 20% silniejsze w walce przez 7 dni(1x).

Jeżeli uważasz, że któreś z powyższych wymagań/nagród jest zbyt wysokie/niskie, ale zgadzasz się z koncepcją, proszę abyś nie dawał "Jestem przeciw" tylko napisał sugestię pod tematem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Hmm nie jest to jakaś bezsensowna propozycja,chętnie zobaczę ją,ale dopiero po wprowadzeniu bohaterów.
 
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Kto normalny ma miasta na 20 morzach?
Misje wyspowe już są kolejne "udogodnienia" zbędne.
Zdecydowanie na nie.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Posiadaj miasta na 20 morzach i zdobądź 5 000 punktów kultury .

30icon_woot_gif.gif


Jestem na nie ponieważ nikt "normalny" nie będzie wędrował na 20mórz po to aby dostać jakąś nagrodę....
Po drugie nie rozumiem tej całej propozycji i chyba nie chce zrozumieć... To nie przejdzie.


puk-puk.gif
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

załóż 3 nowe polis? Ja nie założyłem ani jednego i raczej nie zamierzam

jeśli to zmienisz jestem na tak
 

DeletedUser19857

Guest
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Już zmieniłem, na załóż lub podbij.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Ja chętnie zobaczę propozycje na wszystkie etapy czyli od 1-12 a potem się do tego ustosunkuję dokładnie:)
 

DeletedUser18955

Guest
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Ja się wstrzymuję od głosu.Pomysł sam w sobie jest nawet ciekawy ale niektóre zadania są do bani np zrekrutuj w wioskach 10 000 procarzy i 1000 kawalerzystów.Ja z wiosek nie biorę woja bo to nieopłacalne lepiej zrabować wiochę na surę i wybudować samemu co się chce i to w większej ilości
 
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Sama koncepcja mi się podoba , natomiast szczegóły trzeba by bardziej dopracować chyba . Ale jestem na tak.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Ja się wstrzymuję od głosu.Pomysł sam w sobie jest nawet ciekawy ale niektóre zadania są do bani np zrekrutuj w wioskach 10 000 procarzy i 1000 kawalerzystów.Ja z wiosek nie biorę woja bo to nieopłacalne lepiej zrabować wiochę na surę i wybudować samemu co się chce i to w większej ilości


Jemu pewnie chodziło o to, że w wioskach czyli tych w Twoim posiadaniu... a nie tych rolniczych.
 

DeletedUser17885

Guest
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Na nie. Większość powodów już podano wyżej. Moim zdaniem, nie jest to konieczne, to po co to wprowadzać. Zbyt wiele udogodnień to chyba przesada.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Na nie. Większość powodów już podano wyżej. Moim zdaniem, nie jest to konieczne, to po co to wprowadzać. Zbyt wiele udogodnień to chyba przesada.

Hmm..... Nie zgodzę się z tym, propozycja wg mnie nie polega na udogodnieniach a na zapisaniu się na kartach grepo po wykonaniu bardzo ciekawych warunków.

PS:Cały czas czekam na całość :)
 

DeletedUser19857

Guest
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Z całością to będzie trochę roboty, bo wymyślanie ciekawych warunków nie jest aż tak proste.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Propozycja ciekawa chociaż potrebne jest troche poprawek.Jak dodasz wszystkie 12 stopni to zagłosuje na razie wstrzymam się od głosu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Skoro nadal nie wiedomo, w jakim kierunku ma pójść zmiana Cudów Świata, to pomysłowi można dać szansę.

Tylko, jak poprzednicy, uważam, że najpierw warto byłoby zobaczyć, jak przyjmą się Herosi. I poziom trudności niektórych zadań trzeba podnieść, bo są trywialne.
Gdyby propozycja miała przejść, może warto byłoby ją też połączyć z dodaniem Artemidy na światy po Erze Cudów :?
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Osobiście uważam to za lekkie komplikowanie sprawy... ale coś w tym guście może się przydać ,jako ulepszenie warunków dostania się na świat bohaterów, chwilowo wstrzymam się od głosu ,czekam na całość propozycji.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Pomyśl nad innymi zadaniami.
Ja jestem na tak ale poprawki zawsze są potrzebne więc może coś z tego bedzie. Podoba mi sie pomysł zostawienia wiadomości i nicku.
Troche skąplikowane dodanie tego do gry chwile by zajeło. Jeśli to nie przejdzie polecam zrobić coś.podobnego a zadania powinny być trudne a zarazem łatwe by się graczom podobało.
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

zbyt skomplikowane 100 miast przesada trochę jest jeszcze dużo powodów dlaczego na nie
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

czemu przesada? na taką odznakę specjalną chcesz przejąć ledwie 10 miast czy mniej? Jak na początku jest wspomniane to byłby dodatek i nei każdy musi brać to na oważnie lecz ci którzy chcieliby zostać wyróżnieni zapewne postarali by się o spełnienie zadań.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

bardzo ciekawa propozycja - szczególnie dla osób, które przykładowo grały na świecie gdzie doszli do wysokiego poziomu, jednak ich sojusz nie wygrał/zdobył korony i nie załapali się do komnaty.

Oczywiście warunki musiałyby być wygórowane (stąd te 100 miast ok) by to odznaczenie coś mówiło o graczu - bo jak 95% graczy będzie je posiadało to jaką wartość by przedstawiał?
 
Status
Zamknięty.
Do góry