Dyplomaci

  • Rozpoczynający wątek Cru3l
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
dyplomaci.jpg
 

DeletedUser

Guest
Marnie widzę ten sojusz, a szczególnie, że nie chcecie atakować innych sojuszy.
Jaki w takim razie sens prowadzenia takiego sojuszu?

To, ze graficznie to + jednak nie postarałeś się, jest dużo innych, lepszych czcionek pasujących do gry.

3/10
 

DeletedUser

Guest
Fajnie, że prezentacja graficzna, ale coś mi nie pasuje... Do tego sojusz nie atakujący innych i mający milion pięćset sto dziewięćset paktów długo nie pociągnie...

4/10
 

DeletedUser

Guest
Sojusz jest po to, by członkowie mogli sobie nawzajem wysyłać wsparcie w razie ataków, co do prezentacji w 20 minut była robiona więc nie można się zbyt wiele spodziewać. Dopracuje ją gdy tylko będę miał więcej czasu.

Mam nadzieje, że jak dokonam poprawek ponownie ocenicie moje dzieło ;)
A co do taktyki sojuszu to już niedługo możecie się spodziewać zmian, na bardziej agresywne jednak wciąż dyplomatyczne...

Mam pytanie do Ciebie Squnqs, tą prezentacje przykładową robiłeś jakimś programem??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jedyną obroną jest atak a nie jakieś wpieranie się. Jest to ważne, ale samą defensywą żadnej wojny nie wygrasz...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
jak dla mnie słabiutki sojusz

1 uwaga nie atakuje innych
2 uwaga ma za dużo paktów[możecie zrobić koalicje z najlepszymi i zaufanymi sojuszami:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Przymierza trzeba zawierać z rozwagą bo możesz mieć pakt z najlepszym sojuszem (pod względem punktów) który w potrzebie cię zostawi, a możesz mieć pakt z najgorszym a on może ci pomagać jak tylko może.
 

DeletedUser

Guest
Mało można z tej stronki sie dowiedzieć o wszym sojuszu. Daje 2/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry