[Nowość] Dyplomata - nowe mozliwości

Czy jesteś za wprowadzeniem Dyplomaty?


  • W sumie głosujących
    47
Status
Zamknięty.

DeletedUser19857

Guest
Cześć!
Moja propozycja polega na wprowadzeniu nowego Doradcy premium(takie same koszty jak inni doradcy) o nazwie Dyplomata.
Proponowany opis:
Dyplomata jest doświadczony w zakładaniu i prowadzeniu sojuszu. Pomoże Ci w zarządzaniu sojuszem a ponadto przyspieszy twoje wsparcia do sojuszników o 10%.
Dawałby on następujące Korzyści:

Podglądy:

*Podgląd wiadomości - daje większe możliwości niż Skrzynka odbiorcza. Pokazuje skróconą ostatnią odpowiedź, 10 najnowszych wiadomości. Ponadto pozwala na bezpośrednią odpowiedź na wiadomość (po kliknięciu w skróconą wiadomość), tworzenia szablonu odpowiedzi i tworzenia odpowiedzi na czas urlopu.

*Podgląd forum - pokazuje najświeższe odpowiedzi i pozwala na bezpośrednie przechodzenie do rodzimych tematów na forum. Pokazuje także, ile odpowiedzi mają dani członkowie sojuszu. Pozwoliłoby to na sprawne wypowiadanie się w tematach i określeniu aktywności graczy na forum.

*Podgląd sojuszy - pokazuje pobliskie sojusze wraz z ich liczbą punktów, członków, punktów walki, polis na morzu/ogólnie kontaktem do założyciela/lidera/dyplomaty, propozycją paktu/wypowiedzenia wojny oraz aktualnego statusu sojuszu( Pakt, Wróg). A po kliknięciu w sojusz pokazała by się lista graczy.

*Podgląd graczy - pokazuje graczy w pobliżu, wraz z ich punktami, koordynatami, punktami walki i przyciskiem do zapraszania. Pomaga to na początku tworzenia sojuszu.

Ponadto dyplomata dawałby możliwość wiadomości grupowej czyli takiej, w której wypowiadać by się mogło więcej niż jeden gracz.

Przyspieszałby jeszcze wsparcia do sojuszników o 10%


Dyplomata byłby wykorzystywany głównie przez założycieli i radę sojuszu, ale to właśnie dla nich warto go wprowadzić.

Czekam na wasze odpowiedzi i sugestie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyplomata - nowe mozliwości

Przydatne, jak dużo piszesz .
Wszyscy inni zarządcy będą i tak bardziej oplacalni niż dyplomata
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Dyplomata - nowe mozliwości

myśle że to jest nie potrzebne mamy już kilka opcji premium i one wystarczają a liderzy i założyciele jakoś dają sobie radę
więc głos na nie
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyplomata - nowe mozliwości

Niepotrzebne i nieopłacalne do kupna. W dodatku jako premium!
Głos na nie.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Dyplomata - nowe mozliwości

Moim zdaniem niepotrzebne ,ale to tylko moje (i gildona i mai) zdanie.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyplomata - nowe mozliwości

Moim zdaniem takie lub trochę zmienione opcje powinny zostać wprowadzone bez konieczności wykupienia doradcy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyplomata - nowe mozliwości

Autorze tej propozycji, zagraj w tą grę przez dłuższy okres, to takie niemądre pomysły przestaną przychodzić Ci do głowy.
Zajmij się grą, a nie wymyślaniem zupełnie zbędnych opcji, bo potem ja muszę tracić czas by zbombardować takie koncepcje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyplomata - nowe mozliwości

Ogólnie na nie, chociaż jedna opcja mi się spodobała.

Ponadto dyplomata dawałby możliwość wiadomości grupowej czyli takiej, w której wypowiadać by się mogło więcej niż jeden gracz.
Byłoby to zdecydowanie lepsze niż czat.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyplomata - nowe mozliwości

Bez przyspieszenia wsparć to już tylko dla takich,którzy seryjnie wydają premium,a z przyspieszeniem wsparć aż o 10% to już w ogóle cudaka się prawie nie zdobędzie.Przez dwa morza można by podesłać tabuny wsparć nawet na prędkości 1x

Głos przeciwko.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyplomata - nowe mozliwości

Kilka pomysłów można wprowadzić ,ale nie za wiele ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyplomata - nowe mozliwości

I tak większość jest odrzucana
 

DeletedUser20498

Guest
Odp: Dyplomata - nowe mozliwości

dla mnie zbedna opcja
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyplomata - nowe mozliwości

Niektóre opcje są nawet ciekawe.

Ale mam pytanie co do zwrotów: "pobliskie", "w pobliżu"...

W pobliżu kogo/czego?
Dyplomaty, konkretnego miasta, sojuszu?
Zbyt szerokie określenie jak dla mnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyplomata - nowe mozliwości

Kolejna pomoc dla defferów ,bobków czy kto ich tam wie i to jeszcze premium :mad:
na nie
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Dyplomata - nowe mozliwości

Kolejne premium? Chyba jeszcze nie straciłeś kolona przez premkę, ze chcesz dodać złotnikom nowe możliwości:D
Na nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry