[Wyjaśnione] Dyskryminacja płciowa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32016
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser32016

Guest
Witam, ostatnimi czasy przeglądając to piękne forum trafiłem na miejsce w którym można wybrać swoją płeć. Niestety są tam tylko 3 opcje do wyboru ( załączam screena). Jak członkowie supportu ustosunkują się do tego że InnoGames dyskryminuje polską społeczność osób LGBTQ+? Ubolewam nad tym że ja jako blender kielichowy TEFAL BL40838 nie mogę wyrazić kim w pełni się czuję. Mam nadzieję że rozwiążecie ten problemIMG_20210705_213747.jpg
 

DeletedUser29238

Guest
Wybory są w pełni wystarczające. Nawet jeśli ktoś jest LGBT w jakiejkolwiek formie, to utożsamia sia z jakąś płcią. Określając płec na FO nie chodzi o to, by określać swoje preferencje seksualne. Zawsze masz też trzecią opcję.
 

DeletedUser32016

Guest
Niestety jest to twój tok rozumowania. Nie rozumiesz jak my się czujemy, ja np nie czuję przywiązania do tego że kiedyś byłem mężczyzną. Liczy się tu i teraz, dużo musiałem przejść by stać się tym kim jestem. Uważam że ta trzecia opcja to nie jest rozwiązanie ponieważ ja chcę się czuć tak jak inni którzy mogą sobię wybrać tym kim się czują
 

DeletedUser32517

Guest
Bardzo cieszę się że ten temat w końcu został poruszony. Głęboko wierze że taki oddolny nacisk ma sens i w końcu nasza społeczność uwolni się od stereotypowych uprzedzeń względem tożsamości płciowej. Mimo że jesteśmy w mniejszości taki nacisk ma sens. Brawo!

W gwoli ścisłości…
Regulamin
§3. Aby uniknąć nieporozumień, prosimy o używanie na forum języka polskiego
Tymczasem forum Grepolis
-brak wyboru
-female
-male
:rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sapcio

Zespół Grepolis
Odpowiadając na pytania i zapoznając się z prawem obowiązującym.
Płeć jako jedna z przyrodzonych cech człowieka pozwala na rozróżnienie osób fizycznych według płci męskiej albo żeńskiej . Rozpoznawana jest przez położnika na podstawie zewnętrznej budowy ciała tuż po narodzinach. Polskie prawo i europejskie nie przewiduje, że osoba mająca budę ciała zewnętrzną ma inną płeć niż te wymienione (męskie, żeńskie). Pewnych krajach jest opcja trzecia mówiąca o braku przynależności - w Polsce takiej opcji nie ma, a żaden organ zewnętrzny nie narzuca stosowania innych niż męski i żeński.

Jednak w żadnym kraju nie ma opcji, aby ktoś prawnie i formalnie stanął się innym zwierzęciem czy też przedmiotem.

Forum gry jak i jego zawartość jest zgodna z obowiązującym prawem i zasadami panującymi.

Związku z powyższym proszę osoby, które się czują urażone formalnościami i poczuciem bycia kimś innym o złożenie petycji do odpowiednich organów krajowych lub międzynarodowych. Dopiero po wprowadzeniu takich zapisów i możliwości formalnych w prawie proszę o zgłaszanie swoich wniosków.

Przypomnę ponadto, iż agitacje, komentowanie spraw politycznych na forum gry jest zabronione zgodnie z regulaminem punktem 4.
 
Status
Zamknięty.
Do góry