1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Dyskusja i pytania na temat zabaw offtopu

Dyskusja w 'Zabawy Offtopu' rozpoczęta przez użytkownika Elastynka, 7. Maj 2013.

1. Elastynka

Elastynka Guest

Witajcie, w tym temacie możecie pytać o wszystkie nie jasne dla Was sprawy odnośnie zabawy fabularnej.
    Pamiętajcie jednak, że jest to zabawa, nie konkurs :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 14. Cze 2013
  2. Michał333

Michał333

Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Wprawdzie się nie zgłosiłem, ale w trosce o dobrą zabawę innych uczestników zabiorę głos :)
    Po pierwsze trochę mnie dziwi nagłe skrócenie czasu na zapisy, pierwotnie miał być ten okres o kilka dni dłuższy.
    Po drugie obawiam się, że sytuacja będzie podobna jak przy pierwszej nieudanej edycji zabawy krzesełkowej. Wprawdzie jest te potwierdzenie uczestnictwa, ale i tak obstawiam, że sporo będzie nie aktywnych.
    No i na koniec mała nieścisłość :
    To do 23.59, czy do 14 temat będzie otwarty? :p

3. Elastynka

Elastynka Guest

Mały błąd, został już naprawiony.

Jeśli chodzi o to, że większość nie będzie się udzielać, top spokojnie. Damy sobie radę i będziemy jak najmocniej dopingować tych, którzy będą brali udział :)

4. Duerth

Duerth Guest

A więc zabawa powoli rusza. Ja już dostałem rolę, nie wiem jak reszta, oczywiście zgodnie z zasadami ani mru mru kto jaką dostał ;)

5. Elastynka

Elastynka Guest

Wszyscy dostali ;) Ouuu :p

6. Duerth

Duerth Guest

Zaskakująco szybko się ludzie zebrali, ale wiadomość w grze czyni cuda, oby tylko aktywność była, bo to niestety nie jest zabawa w której można wpaść raz dziennie i będzie w porządku tutaj przydałoby się przynajmniej co parę godzin zajrzeć :p No i zawsze tam gdzie wymagany jest roleplay różnie wychodzi, jestem dobrej myśli, obsada całkiem zacna :p

7. Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

czy można w tej zabawie pisać post pod postem czy lepiej edytować pierwszy post i dopisywać?? bo mój lapek ma 14 lat (jest w świetnym stanie i dobrze działa tylko bardzo wolno) i zanim napiszę jeden post to mija z 10-15 minut i pojawiają się posty innych graczy które wymagają mojego komentarza..

8. Elastynka

Elastynka Guest

Jeśli napiszesz pod pod postem to i tak zostanie on połączone automatycznie, w tej zabawie ilość postów się nie liczy, więc nie będę bardzo krzyczeć, jeśli z jakichś nadludzkich powodów napiszecie jeden za drugim :)

9. WujekJohn1

WujekJohn1 Guest

Witaj Elastynka,

Mam do Ciebie prośbę. Czy w Zabawie Fabularnej - Na Tropie Porywacza bierzesz tylko aktywne osoby , czy max. 15 postów?

Ostatnio edytowane przez moderatora: 11. Maj 2013
  10. Auditoree

Auditoree

Jeżeli chcesz dołączyć do zabawy, to sory memory, ale zapisy się już dawno skończyły :)

11. WujekJohn1

WujekJohn1 Guest

Przepraszam, ale do następnej edycji się pytam. :D

12. Auditoree

Auditoree

A to lajtowo będziesz mógł się zapisać. Wystarczy być aktywnym :)

WujekJohn1 lubi to.
  13. WujekJohn1

WujekJohn1 Guest

No to dobrze, dziękuje bardzo za Twoją pomoc.

14. Auditoree

Auditoree

Mam pytanie do Elastynki naszego MG :)
    Czy jeśli najpierw oskarżyłem jedną osobę(na czerwono i pogrubieniem) to czy mogę edytować to i zmienić ten kolorek i pogrubienie, bo chcę oskarżyć kogoś innego, czy później napisać, że się z tego wyrzekam, a Ty będziesz wiedzieć, że pierwsza osoba nie jest oskarżona?

15. Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Myślę, że decyzje można zmieniać, ważne jest oskarżenie końcowe, wyrok następuje w nocy, więc do tego czasu, każdy ma czas na oczyszczenie się z podejrzeń i zarzutów, tym samym może nakłonić mieszkańców do zmiany decyzji.

16. Elastynka

Elastynka Guest

Dziękuję PSK Mistrzu Gry ;)
    Zazwyczaj licząc wasze głosy patrzę na te ostatnie, prowadzę specjalny notesik i tam zapisuje :) Możesz wpleść w fabulę, że zmieniasz zdanie :) Decyzja należy do Ciebie :)

17. Elastynka

Elastynka Guest

Piszcze proszę wrażenia po pierwszej zabawie, co do poprawki, co Wam sie podobało, a co nie. To dla mnie ważne !:)
    Mnie się bardzo podobało, wiele razy jak czytałam to po prostu się uśmiechałam :)
    Jesteście wspaniali :)))
    A co powiecie na to, aby nastepna edycja była bardziej... drastyczna? Krwawa? :)

18. Michał333

Michał333

Tak właściwie, gdyby pierwszego dnia od razu wytypowano porywacza, to zabawa trwała by tylko ten 1 dzień?

19. TataXXL

TataXXL Guest

Elastynko.
    Po pierwsze dziękuję Ci, że mogłem wziąć udział w tej zabawie. Dostałem fajną rolę i myślę, że dawałem sobie radę. Na początku zaskoczyło mnie to, że trzeba pisać w trzeciej osobie, ale szybko się ogarnąłem. Fabuła była dość fajna, ale brakowało mi szczegółów, które próbowałem sam wprowadzić ( szamanka Meduza chociażby ) . I zgadzam się ze stwierdzeniem , że brakowało w fabule więcej krwi . Próbowałem wprowadzić troszkę erotyki ( patrz wizyta w Karczmie jak Slietie stała za barem ) i też uważam, że ten element mógłby się znaleźć w kolejnej odsłonie gry.
    Reasumując. Bawiłem się świetnie i mam nadzieję na ciąg dalszy :))

20. Elastynka

Elastynka Guest

Niestety :D
    Ale jak nastepnym razem zapisze się 20 osób to będzie dwóch... morderców ?

Do góry