Dyskusja i pytania na temat zabaw offtopu

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16342

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

cvxz1000 nie rozumiem Twojego oburzenia i jakby oddania negatywnego punktu reputacji za prawdę, no trudno. Na pewno nie będę z tego powodu płakał. Jednak, nie pisz tutaj tego, nawet, jak podejrzewasz kogoś, bo psujesz innym zabawę. Kiedy będziesz grał, nie ma sprawy, nic nie będę mówił, ale na razie się pohamuj, bo Twoje czyny świadczą, że masz 10-13 lat. Nie chcę Cię obrażać, ale taki fakt.

PS Typuje się w zabawie, a nie w dyskusji do zabaw i wojen spamowych :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

cvxz1000 jak chciałeś typować, to było trzeba się zapisać do zabawy. A nie pisać w dyskusji.
 

DeletedUser16342

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Dobra, ludzie kochani. Koniec spamu, bo się nam dostanie ;)
cvxz1000 zapisuj się z nami następny raz, chętnie pogramy razem z Tobą, jeśli nie będziesz rzucał oskarżeń na wiatr :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5408

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

...I jeżeli będziesz pisał w sposób bardziej zrozumiały, bo czasami miewasz z tym problemy :rolleyes:

A obecny psychopata jest zły i niedobry. Ciekawe, czy podejrzewam dobrą osobę :) Swoją drogą nikt ani razu na mnie nie zagłosował, gdybym to ja był psychopatą, to wszystkich bym was pozabijał i nikt by mnie nie podejrzewał :D
 

DeletedUser16342

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Ja przez 10s typowałem Ciebie, ale potem znalazłem psychopatę :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Jakie refleksje po zabawie? Nie udalo Wam się! hihi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Po wakacjach na pewno będzie :)))))) Zabawa Fabularna, o ja!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Nie spodziewaliście się tego co? hehehe ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

A no widzisz nawet na czacie cię zmyliłam ;P
 

DeletedUser16342

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Nie spodziewaliście się tego co? hehehe ;P
JA się spodziewałem :D Tylko dałem Ci znać ostatniego dnia, ponieważ potem mogłabyś poejrzewać, że komuś powiedziałem. Oczywiście, ja taki nie jestem i bym tego nie zrobił, ale ostatniego dnia pewnie byś mi się tylko przyznałaś ;D


Brawo Auditoree :cool: Jak mogłaś tak nas wszystkich zmylić :D

Slietie, nie wszystkich zmyliła :p Ja wiedziałem, ale zostałem zabity pierwszego dnia i zaczynałem nabierać podejrzeń. Śledziłem Zabawę i niedługo po tym (2-3 dni) wiedziałem, że to Auditoree, ale się nie odzywałem, bo bym tylko Zabawę innym popsuł. Dzieci i trupy głosu nie mają, prawda? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Oskarżyłem w jednym dniu Auditoree bo wiedziałem że to ona wtedy ale nie wiem czemu następnego dnia jej już nie podejrzewałem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Ogólnie to po pierwszym dniu można było mnie oskarżyć, bo popełniłam błąd. Tylko ja oskarżyłam kogoś, a nie został zabity, bo jak ja typuję kogoś, to mój głos się nie liczy ;P Ale na szczęście nikt się nie kapnął :D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Ja się kapnąłem, dzień po tym jak zostałem zabity.
Pomyślałem, że możesz to być ty. I gdy zaczęłaś wchodzić rzadko i mało pisać już wiedziałem, że jesteś psychopatą :)

Elastynko?
Według mnie następna zabawa powinna być podobna do pierwszej. Tylko że: średniowiecze, może Paryż, morderca morduje miasto.
Da nam to większą swobodę, bo czego się nie robi w Las Vegas, a można w średniowieczu :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Ja, gdy Michał został zabity, już wiedziałem na stówę, że to Auditoree, tylko nie było Shannqi niestety, więc gdybym oskarżył Auditoree, to Ona by mnie oskarżyła. Ale ogólnie fajnie było, tylko nie rozumiem, czemu DziadZLasu cały czas mnie podejrzewal?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Dzieci i trupy głosu nie mają, prawda? :D


Prawda :D

Elastynko?
Według mnie następna zabawa powinna być podobna do pierwszej. Tylko że: średniowiecze, może Paryż, morderca morduje miasto.
Da nam to większą swobodę, bo czego się nie robi w Las Vegas, a można w średniowieczu :D

Zobaczymy, może temat grepolis? Starozytna Grecja ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Mam lepszy pomysł:
Każdy czeka na swoje śniadanie, gdyż wstał z łóżka - to była owsianka. Najpyszniejsze co mogło być! Każdy na to czekał, stali w kolejce po jedzenie i uwielbiali to, gdyż przyzwyczaili się do smaku. Ale co to? Porcji dla Zeusa zabrakło! Tylko to mogła być, która lubi, ale to bardzo ludzi kradnąć owsianki!

Cel gry:
Klienci:
Waszym zadaniem jest odkrycie, kto zjada owsianki i musi poczuć gniew Zeusa!
Kradziej:
Nie może dać się zdemaskować. Musi umiejętnie się kamuflować i szybko zjadać owsianki klientów, którzy go podejrzewają. Cel zostanie osiągnięty, gdy zostanie w grze zbyt mała ilość osób by mogli ich przegłosować za dnia.

Zasady gry:

- Nie podajemy do publicznej informacji swoich ról, w przypadku gdy wyjdzie na jaw, że dana osoba oszukuje, zostaje wykluczona z gry.
- Najważniejsze jest by wczuć się w klimat rozgrywki, pisać tak, aby nie dać się zdemaskować.
- Ci, którym zjedzono owsianki idą zrozpaczeni do swojego pokoju i milczą już do końca. Aczkolwiek mogą śledzić temat z zapałem.
- Możecie wymyślać sobie, kim jesteście na co dzień i czym się zajmujecie oraz tworzyć różne zabawne sytuacje, historyjki, alibi, czy też rzucać oszczerstwa na innych, typu "widział/a jak on/ona kradnęli..." Niech to nie będzie bezsensowne wytykanie się palcami. Używajcie argumentów, nawet głupich, bez pokrycia, wyssanych z palca. Dajcie się ponieść wyobraźni i bawcie się dobrze!
-UWAGA! PISZEMY W TRZECIEJ OSOBIE!
- Po zakończeniu Zabawy Fabularnej zostanie ona złączona i opublikowana na GreTime's. Uczestnicy zapisujący się do zabawy zgadzają się na publikację. Dlatego tez ważnym jest, abyśmy pisali w trzeciej osobie!

Cała gra podzielona jest na dwie fazy. Fazę dnia i fazę nocy, które występują na przemian. Każda z nich trwa 12 godzin. Faza dnia zaczyna się o 10:00 rano i kończy o 22:00, natomiast faza nocy zaczyna się o 22:00, a kończy o 10:00. Jeśli ktoś nie zdąży zagłosować, lub wykonać swojej funkcji, to trudno, Mistrz nie będzie opóźniał gry, ze względu na jedną osobę, tzn., jeśli porywacz w nocy nie wyśle PM, nikt nie zginie. A jeśli, np. mieszkaniec w dzień nie weźmie udziału w głosowaniu, to przepadło. Jeśli dożyje, będzie mógł zagłosować następnego dnia.

Faza dnia:
- To szansa na oczyszczanie się z zarzutów poprzez konwersację. To pora na snucie domysłów i rzucanie oskarżeń.
- Imię JEDNEJ osoby, którą typujesz musisz napisać kolorem czerwonym i pogrubić. W innym wypadku twój głos się nie liczy.
- Dyskusja trwa do końca fazy dnia. Wtedy osoba, na którą oddano największą ilość głosów - musi odejść od kuchni, gdyż nie może zjeść spokojnie, bo klienci patrzą na niego złym wzrokiem. Jeśli jest remis, to o tym kto pójdzie do swego pokoju decyduje Mistrz Gry.
- Jeśli ktoś pójdzie do pokoju, Mistrz Gry nie zdradza jego tożsamości i również zapada noc.

Faza nocy:
- W nocy mieszkańcy śpią (nie toczą się rozmowy).
- Kradziej, Pogromca Kradziei, Oprawca, Łotrzyk - wykonują swoje akcje.
- Noc kończy się po upływie 12 godzin. Nastaje ranek. Mistrz Gry informuje o tym, czy ktoś musi iść do swojego pokoju.

Role:
- Kradziej - osoba ta co noc może wysłać informację do Mistrza Gry o tym, komu danej nocy zje owsiankę. Celem złodzieja jest zjedzenie wszystkich owsianek.
- Klienci - ludzie zjadający owsiankę, których jedynym celem jest zjeść owsiankę i odgadnąć, kto jest kradziejem.
- Pogromca Kradziejstwa - Kieruję się wyczuciem. W nocy typuje jedną z osób, której ukradnięcie owsianki przewiduje i wysyła tę informację w postaci pm do Mistrza Gry. Jeśli uda mu się odgadnąć, osoba wytypowana przez kradzieja nie ma zjedzonej owsianki.
- Oprawca - Każdej nocy może udzielić protekcji jednej osobie. Jeśli ta osoba zostanie wskazana przez Kradzieja, ratuje jej skradzioną owsiankę. Może również chronić samą/samego siebie.
- Łotrzyk - Wybiera jedną osobę, której bierze owsiankę, gdyby owsianka wpadła w niepowołane ręcę. Jeśli w wyniku głosowania dziennego osoba ta ma iść do pokoju, nie ginie, gdyż jemu Łotrzyk pomaga.

Uwaga!

Postacie posiadające dodatkowe umiejętności mogą korzystać z nich maksymalnie 3 razy (za wyjątkiem psychopaty, który używa swoich zdolności przez cały okres gry bez ograniczeń) w ciągu całej rozgrywki, używają swoich zdolności za pośrednictwem prywatnych wiadomości, kontaktując się z Mistrzem Gry(Elastynka)


Zapisy trwają do XX.XX.XXXX

Dobry pomysł?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Ee nie. To praktycznie prawie to samo co ruletka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

A Elastynka dlaczego byłaś taka zła i wybrałaś mnie na psychopatę? Bo wiesz po tym szpitalu co byłam, myślałam, że znajdę się w Kocborowie(psychiatryk). To by się zgadzało ;P
 
Do góry