Dyskusja i pytania na temat zabaw offtopu

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witajcie, w tym temacie możecie pytać o wszystkie nie jasne dla Was sprawy odnośnie zabawy fabularnej.
Pamiętajcie jednak, że jest to zabawa, nie konkurs :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5408

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Wprawdzie się nie zgłosiłem, ale w trosce o dobrą zabawę innych uczestników zabiorę głos :)
Po pierwsze trochę mnie dziwi nagłe skrócenie czasu na zapisy, pierwotnie miał być ten okres o kilka dni dłuższy.
Po drugie obawiam się, że sytuacja będzie podobna jak przy pierwszej nieudanej edycji zabawy krzesełkowej. Wprawdzie jest te potwierdzenie uczestnictwa, ale i tak obstawiam, że sporo będzie nie aktywnych.
No i na koniec mała nieścisłość :
Od teraz do jutra do godziny 23.59 ten temat będzie otwarty, wiem, jest noc, możecie się czepiać, ale zależy mi na tym, aby zabawa szła sprawnie.
Po 14 temat zostanie zamknięty
To do 23.59, czy do 14 temat będzie otwarty? :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Mały błąd, został już naprawiony.

Jeśli chodzi o to, że większość nie będzie się udzielać, top spokojnie. Damy sobie radę i będziemy jak najmocniej dopingować tych, którzy będą brali udział :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

A więc zabawa powoli rusza. Ja już dostałem rolę, nie wiem jak reszta, oczywiście zgodnie z zasadami ani mru mru kto jaką dostał ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Wszyscy dostali ;) Ouuu :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Zaskakująco szybko się ludzie zebrali, ale wiadomość w grze czyni cuda, oby tylko aktywność była, bo to niestety nie jest zabawa w której można wpaść raz dziennie i będzie w porządku tutaj przydałoby się przynajmniej co parę godzin zajrzeć :p No i zawsze tam gdzie wymagany jest roleplay różnie wychodzi, jestem dobrej myśli, obsada całkiem zacna :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

czy można w tej zabawie pisać post pod postem czy lepiej edytować pierwszy post i dopisywać?? bo mój lapek ma 14 lat (jest w świetnym stanie i dobrze działa tylko bardzo wolno) i zanim napiszę jeden post to mija z 10-15 minut i pojawiają się posty innych graczy które wymagają mojego komentarza..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Jeśli napiszesz pod pod postem to i tak zostanie on połączone automatycznie, w tej zabawie ilość postów się nie liczy, więc nie będę bardzo krzyczeć, jeśli z jakichś nadludzkich powodów napiszecie jeden za drugim :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Witaj Elastynka,

Mam do Ciebie prośbę. Czy w Zabawie Fabularnej - Na Tropie Porywacza bierzesz tylko aktywne osoby , czy max. 15 postów?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Jeżeli chcesz dołączyć do zabawy, to sory memory, ale zapisy się już dawno skończyły :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

A to lajtowo będziesz mógł się zapisać. Wystarczy być aktywnym :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

No to dobrze, dziękuje bardzo za Twoją pomoc.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Mam pytanie do Elastynki naszego MG :)
Czy jeśli najpierw oskarżyłem jedną osobę(na czerwono i pogrubieniem) to czy mogę edytować to i zmienić ten kolorek i pogrubienie, bo chcę oskarżyć kogoś innego, czy później napisać, że się z tego wyrzekam, a Ty będziesz wiedzieć, że pierwsza osoba nie jest oskarżona?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Myślę, że decyzje można zmieniać, ważne jest oskarżenie końcowe, wyrok następuje w nocy, więc do tego czasu, każdy ma czas na oczyszczenie się z podejrzeń i zarzutów, tym samym może nakłonić mieszkańców do zmiany decyzji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Dziękuję PSK Mistrzu Gry ;)
Zazwyczaj licząc wasze głosy patrzę na te ostatnie, prowadzę specjalny notesik i tam zapisuje :) Możesz wpleść w fabulę, że zmieniasz zdanie :) Decyzja należy do Ciebie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Piszcze proszę wrażenia po pierwszej zabawie, co do poprawki, co Wam sie podobało, a co nie. To dla mnie ważne !:)
Mnie się bardzo podobało, wiele razy jak czytałam to po prostu się uśmiechałam :)
Jesteście wspaniali :)))
A co powiecie na to, aby nastepna edycja była bardziej... drastyczna? Krwawa? :)
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Tak właściwie, gdyby pierwszego dnia od razu wytypowano porywacza, to zabawa trwała by tylko ten 1 dzień?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Elastynko.
Po pierwsze dziękuję Ci, że mogłem wziąć udział w tej zabawie. Dostałem fajną rolę i myślę, że dawałem sobie radę. Na początku zaskoczyło mnie to, że trzeba pisać w trzeciej osobie, ale szybko się ogarnąłem. Fabuła była dość fajna, ale brakowało mi szczegółów, które próbowałem sam wprowadzić ( szamanka Meduza chociażby ) . I zgadzam się ze stwierdzeniem , że brakowało w fabule więcej krwi . Próbowałem wprowadzić troszkę erotyki ( patrz wizyta w Karczmie jak Slietie stała za barem ) i też uważam, że ten element mógłby się znaleźć w kolejnej odsłonie gry.
Reasumując. Bawiłem się świetnie i mam nadzieję na ciąg dalszy :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja i pytania na temat zabaw fabularnych

Tak właściwie, gdyby pierwszego dnia od razu wytypowano porywacza, to zabawa trwała by tylko ten 1 dzień?

Niestety :D
Ale jak nastepnym razem zapisze się 20 osób to będzie dwóch... morderców ?
 
Do góry