Dyskusja na temat Świata Bohaterów

  • Rozpoczynający wątek Patryk Pul
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Dyskusja na temat Świata Bohaterów:
Co o nim myślicie? Moim zdaniem są za niskie wymagania na dostęp do niego ja bym je zwiększył choć z 10 razy może oprócz tego założenia 1 miasta, to niech już zostanie bo na bohaterach same 'noobki' wylądują.

I dostosować punkty nie tylko w ataku ale i w obronie ale z wyborem jednego z nich; co większe bo zależy od stylu gracza. A tak poza tym to może być;)

A co jest rozumiane pod 'nową szatę graficzną'?? jeszcze różniącą się od tych z wersji 1 i 2??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

to nie są wymagania tam będzie mógł grać każdy :)
zostaliśmy oszukani! mieli tam trafić tylko ci którzy jako pierwsi wybudują 4 cuda
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Nie tyle co tylko zwycięskie sojusze ale Najlepsi gracze każdego ze światów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Jak dla mnie to wymaganiem powinno być posiadanie przynajmniej 5 miast - przy czym przynajmniej 2 podbitych. :)
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

zasady dostępu do świata bohaterów ulegną najprawdopodobniej zmianie ze względu na reakcję graczy, że są one zbyt niskie/budowanie cudów traci sens... pozostaje czekać co też wymyślą, bo jak historia pokazuje zmiany takie nie zawsze idą do końca zgodnie z myślą graczy ;)
 

DeletedUser1090

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

w chwili obecnej dzięki takim wymagania cuda budujemy tylko dla prestiżu...
 
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

W sumie tak :)
Oprócz certyfikatu i specjalnej (innej) odznaki gracze ze zwycięskiego sojuszu będą mieli 10% większy magazyn na łaski, czyli zamiast 500, będą mieli limit 550 łask od każdego boga.
 

DeletedUser9137

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

zasady dostępu do świata bohaterów ulegną najprawdopodobniej zmianie ze względu na reakcję graczy, że są one zbyt niskie/budowanie cudów traci sens... pozostaje czekać co też wymyślą, bo jak historia pokazuje zmiany takie nie zawsze idą do końca zgodnie z myślą graczy ;)

Mam nadzieję, że tak się stanie, ponieważ jak na razie wymagania na świat bohaterów są śmieszne :/
Jeżeli jednak tak zostanie to ze świata bohaterów zrobi się zwykły świat z popularnymi Bobami Budowniczymi a nikt tego na pewno nie chce.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Hehe ja i tak nie gram na 1 świecie na tyle długo, żeby się tam dostać, chyba, że dla jaj zostawię jakieś konto:D Albo sobie założę na jocie na moment przed wprowadzeniem świata. Tylko, ze przy takich wymaganiach nie ma sensu tam nawet zaglądać, bo nazwa nie ma nic wspólnego z rzeczywistością... Na taki świat nie powinni być wpuszczani ludzie poniżej 20-30 polis i przynajmniej 20k pkt walki inaczej to się całkowicie mija z celem. Taki świat nie wejdzie prędzej niż po roku gry na danym świecie, więc nie są to duże wymagania. I każdy nawet średnio aktywny gracz spokojnie im sprosta. Wtedy byli, by tam tam co najmniej średni gracze. A tak to człowiek wejdzie, żeby powalczyć, a zamiast tego znowu będzie czytał PW o treści "nie atakuj mnie pliissssssssss". :D
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Zgadzam się wymagania są stanowczo za małe:( Chociaż na razie nie mam nawet tych wymagań:D
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Nie przesadzajmy 30 polis to zdecydowanie za dużo chociażby z tego wgledu iż "bohater" nie musi mieć full miast aby walczyć lepiej niż ktoś kto ma dwa a nawet trzy razy więcej mias. Bezmysle przejmowanie miast nie jest niczym chwalebnym :)

No ale te 10-15 polis i agresor w pierwszej trzysetce albo pięćsetce itp.. (zaleznie od wielkości swiata) to już coś więcej niż przedstawione przez administracje "nic"-takie moje zdanie:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

I znów będziemy się męczyć z noobami ?
Jak to napisano :

Nie atakuje mnie, plisssss


Coraz więcej humoru ma Inno, czy tam support. Support tylko przekazuje info, także Ci z INNO to takie komiki teatralne :p
 

DeletedUser1359

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Wymagania do wstępu na świat bohaterów są za niskie w porównaniu z wymaganiami dotyczącymi budowy cudów.
Moim zdaniem świat bohaterów powinien być co najmniej od 10 miast.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Jak bohaterów, to bohaterów więc wymagania takie moim zdaniem:

25-35 miast na danym świecie z szybkością 1
35-40 miast dla szybkości 2
55 dla szybszych

niech będzie to 1 założone miasto:D

1000 razy korzystania z łask

oraz 120 000 punktów w agresorce lub defensywie.
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Ale wy macie problem podali wymagania,macie czarno-na białym a wy chcecie jeszcze podnieść poprzeczkę??
Wiecie dla tych co maja z 30 miast to mało to wam niech podniosą poprzeczkę a dla słabszych zostawią tak jak jest ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aniołek Śmierci !!!

Ma się rozumieć, że miliony surowców ślę po to, by mieć ewentualnie zbiornik łask u boga o 50 większy :) ? Proszę o szybką odpowiedź Admina :D
 

DeletedUser

Guest
Oj, zgredzia...ale to jest po to, by nooby nie wdarły się...

No, ja na delcie już mam pełen pakiet (dopiero niedawno założyłem pierwsze miasto, zawsze podbijałem), jedynie cudów brakuje do pełni "wygód"...

Jak dla mnie, to dobrymi wymaganiami będą :
20 miast, 150k pw w ataku bądź obronie, 1500 razy użyć łask boskich i mieć minimum jedno odznaczenie dzienne (tj. Agresor dnia bądź podobne) - to ostatnie może spowodować nieco więcej ruchu na światach ^^
a hardcorowo: 50 miast, w tym minimum 40 przez podbój, minimum tydzień w top 100 atakerów bądź obrońców (wymienne na 400k pw), 3000 razy użyć boga i mieć minimum 3 odznaczenia dzienne - to byłoby coś! Sama elita by była! ;D
ja...ledwo bym się łapał...ba! Mam tylko jedno odznaczenie agresor dnia i mam 48 miast :p

a tak... Inno sobie jaja robi! Żenada totalna!
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

No wiem donny,no rozumiem Cię.Ale nie podnoście poprzeczki ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Nie zawyżajmy też tej poprzeczki xD
Niektórzy co długo grają nie spełniliby tych wymagać :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Donny te 'hardcorowe' wymagania mi się podobają;)
 
Do góry