Dyskusja na temat Świata Bohaterów

  • Rozpoczynający wątek Patryk Pul
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Tia, to było od początku wiadome

The world will be closed and most likely reset on Monday the 16th of January 2012.
Prawdopodobnie za 5 dni zamkną hero i być może zresetują.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

dla mnie głupotą jest budowa cudów, świat wejdzie w ere cudów skończa się walki a zacznie się słanie sury na wyścigi powinni brać najlepszych z sojuszy
i odznaka powinna mieć wyższe wymagania i to dużo wyższe ale powinna być tylko przepustką do rankingu który okresla kto wejdzie do świata bohaterów no i powinni zrobić dodatkowy ranking :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

A ja niby gram na 5 światach i na 3 mam te ordery to chyba już i tak chyba mogę grać na świecie bohaterów jak bedzie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Przecież o to właśnie chodzi :

mniejsze wymagania = więcej graczy = więcej kasy

Żadne prośby tego nie zmienią.

Nie mam zamiaru kolonizować miast, więc nie zagram na świecie bohaterów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Ktoś da jakiegoś starego screena?
 

DeletedUser9694

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Mam pytanie, czy parametry świata Bohaterów to ... ŻART??? już Ypilson jest lepszy...
 

DeletedUser

Guest
A ja się cziesze że sa takie wymagania nie inne...bo co bede tłuc sie z graczami co siedza graja 24h na dobe??? to wtedy gra straci sens...musza tez byc słabsi gracze...ale nie tacy co grac nie potrafia....a co do cudów....Liczy sie satysfakcja zdobycia ich....!!!

Kazdy gracz jest inny! i nigdy wszystkim nie dogodzi! sa ludzie od projektowania gry...i jak sie komus nie podoba nie musi grać!
A nie dzieciarnia płacze że to źle to nie dobrze....zrobcie własna gre...!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Dla mnie jedyne minusy są dwa, system podboju i możliwość skracania czasu rekrutacji jednostek za złoto, reszta w porządku.
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

dla mnie również ten pierwszy świat bohaterów to żenada.. jestem zmuszony czekac dalej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

a co wam sie nie podoba? nie kazdy swiat bedzie mial ustawienia pod nolajfow, trzeba roznorodnosci - jeden swiat szybki, jeden wolny. nie na kazdym bedzie tez nowy system podboju, trzeba umiec sobie radzic w kazdej sytuacji.
najwiecej serwerow na polskim grepolis jest z predkoscia x2, takze mnie w ogole nie dziwia ustawienia pierwszego swiata bohaterow.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Najgorsze w tym świecie bohaterów jest to że na starcie ma się 3 miasta, w dodatku dość dobrze rozwinięte. Popsuli całą zabawę na starcie... Ja średnio kończę na 5 miastach, a oni mi 3 od razu dają he he :D Dziękuję, nie skorzystam...
 
Do góry