Dyskusja na temat Świata Bohaterów

  • Rozpoczynający wątek Patryk Pul
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Fajnie się śmiga na tej szybkości, kolon już 1 na dnie:D ja już dziś będę miał tez, ale kulturki brak:(
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

właśnie szybkość świata i jednostek to wielkie wyzwanie kto nie grał niech próbuje choć pewnie już miejsca nie ma.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

No nie ma:/ raz dwa się zapełniło, 2 dnie hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Dzisiaj Duńczycy chcieli wstawić nam kolona:D ale klina wstawiłem i pierwszy kolon na dnie już;) a ja kulturkę zbieram na kontrę:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Lipa trochę z tym światem jest :/ Tyle błędów że szok a zwłaszcza takie że premium mnie omija :D
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Wie ktoś czemu tam nie nalicza punktów walki z agresorki?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Jak nie? Błąd już naprawiony, moze patrzysz nie tam gdzie trzeba :p
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Jest ogień z taką prędkością i trzeba przyznać ,że takie rozgrywki raz na jakiś czas mogłyby być ciekawe, jednak bez bonusów nocnego i "rannego" na dłuższa mete gra zbytnio by męczyła.
Zapene nie dostanemy takiej predkości jak na testach ale gra stała się dzięki nowym badanią i bogini bardziej ofensywna, mozna by zatem bardziej znormalizować czasy ataków dodając "bonus ranny" (prócz nocnego) gra napeno zyskała by przystępności.

Zmiany idą w dobrą strone oby kiedyś uwzględniono wkońcu mozliwość postawienia trzeciego speca i jakieś "zbrojeniownie" dla sojuszy oraz wykorzystanie szpiegów do akcji innych niż tylko szpiegowskie to gra ma szanse moim zdaniem awansować w rankingu jako jedna z najlepszych strategi nie tylko jako przegladarkowa ale jako pelnoprawny RTS.
:cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Nie wiem jak jest teraz w Grepo na polskich serwerach ale na tej wersji beta zauważyłem ciekawe rozwiązanie. Otóż dodawane są punkty walki dla graczy, których deff ginie na wsparciach u innych graczy.
Czyżby koniec tracenia deffa na wsparciach za free?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Ta.

Ale oczywiście system przyznaje punkty bezsensu, co było do przewidzenia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

jakis czas temu zostalo to wprowadzone i dziala na polskich serwerach
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Lipa trochę z tym światem jest :/ Tyle błędów że szok a zwłaszcza takie że premium mnie omija :D

Właśnie dlatego nazywa się to Beta, ma ona na celu wyłapanie błędów i ich naprawieniu przed wypuszczeniem tej wersji na normalne serwery.
Dlatego też ważne jest zgłaszanie wszystkich błędów spotkanych w grze na forum lub w ostateczności poprzez tickety.
 

DeletedUser5254

Guest
Ja spelniam wymagania do tego swiata ale nie dostalem jeszcze odznaczenia umozliwiajacego granie na tym swiecie:/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Nie wiem czy to tylko moje spostrzeżenie, ale jak na mój gust hero world jest stabilniejszy niż "normalne" polskie światy?
 
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

jedicus napisał:
przejrzałem oba linki i mam pytanie, ile w końcu tych łask zrabuje hydra? tyle ile podano w polskiej wersji, więcej, mniej, wcale nie rabuje?
Hydra nie rabuje żadnych łask.

jedicus napisał:
Statystyki na polskiej Wiki są zgodne z informacjami podanymi w grze. Z analizy moich dotychczasowych ataków Gryfami wynika, że dane te są poprawne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Co tam nowego słychać ze świata bohaterów beta??
Jakieś postępy w sojuszu "Wichry Wojny"?
Niestety moją obecność na tym serwie zweryfikowała rzeczywistość :(
Czekam na staty tego soju :)

Dla niewtajemniczonych grałem tam pod nickiem "Zhao Zheng" :)
Pozdrawiam
 
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Co tam nowego słychać ze świata bohaterów beta??
Jakieś postępy w sojuszu "Wichry Wojny"?
Niestety moją obecność na tym serwie zweryfikowała rzeczywistość :(
Czekam na staty tego soju :)
Pozdrawiam

Un, nie mów, że sobie statystyk znaleźć nie umiesz ;)
Generalnie jesteśmy na pierwszym miejscu w atakach, obronie, walce i mamy 3 miejsce pod względem punktów ogólnych.
Czy są postępy? Cały czas :p od samego początku... i tak jeszcze przez tydzień :eek:
Część z nas testuje siłę przeciwników, część skupia się na bugach, ale myślę, że wszyscy się dobrze przy tym bawimy :) No, sporo Cię ominęło :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Doszły mnie słuchy że ma byc restart świata hero, czy ktoś coś wie na ten temat?
 
Do góry