Dyskusja na temat światów obfitości

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Brak brak złocenia wosjka. przyspieszona budowa od 5 min do końca tak to brak. Brak kupowania surowców na event za golda a receptury np ma odrazu wszystkie każdy. Za złoto zostaje premka i chyba fenicki
 

DeletedUser31825

Guest
Czyli co wszystko za free? Czy wszystkiego co można za złoto kupić brak?
Bez skracania za złoto, handlu surowcami, złocenia na eventach, bonusów które można sobie kupić na start, jedynie doradcy może.Jeden świat, dosłownie jeden tak długo wyczekiwany przez graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29238

Guest
Dopiero przeczytałem ogłoszenie, jutro spytam. Nie wiem jeszcze jak z Bogami, Bohaterami, na WIKI również nie wpisałem wszystkich ustawień. Jak będę wiedział, w WIKI będzie można przeczytać całość.
 

DeletedUser28292

Guest
W jakim celu są "MORALE - AKTYWNE" na takim świecie?
nie do konca rozumiem ten system obfitości ale z tego wynika ze morawiec z 1 wioska bedzie mogl sobie bezkarnie siedziec na wyspie? w agorze bedzie mogl sobie zmienieć chronione miasto, jedno podbije a drugie odda od razu, wymyślając te durne ustawiania i zasady ktoś myślał co robi w ogóle?
albo jakiś przychlast sobie wjedzie i bedzie latal po wyspie dla beki bez zadnych konsekwencji podbicia? :D
 

DeletedUser28292

Guest
z wiki: Na światach obfitości nie będzie możliwości atakowania, jeżeli pomiędzy atakującym i atakowanym będzie więcej niż 20% różnica posiadanych punktów. Poprawi to możliwości rozwoju mniejszych graczy, ponieważ będą mogli być atakowani tylko przez graczy o podobnej sile.

czyli w pozniejszej fazie gry moralowiec bedzie mogl atakowac moralowca jest bedzie mial jakas wioske niechroniona :D
 

DeletedUser31794

Guest
nie do konca rozumiem ten system obfitości ale z tego wynika ze morawiec z 1 wioska bedzie mogl sobie bezkarnie siedziec na wyspie? w agorze bedzie mogl sobie zmienieć chronione miasto, jedno podbije a drugie odda od razu, wymyślając te durne ustawiania i zasady ktoś myślał co robi w ogóle?
albo jakiś przychlast sobie wjedzie i bedzie latal po wyspie dla beki bez zadnych konsekwencji podbicia? :D
Warto najpierw przeczytać, o co chodzi w tym systemie. Na pewno ma wiele niedomówień i nie jest to świat dla grajków, który lubią się "naparzać".
Moralowców tutaj nie będzie, ponieważ nie można atakować przy różnicy punktów o 20% (zasady tego świata).
Stąd było moje pytanie - po co w ogóle wspominać o Morale, skoro tutaj coś takiego będzie niepotrzebne.
No chyba, że podczas podbijania szaraków, ale tego nie ma nigdzie doprecyzowanego.
 

DeletedUser16121

Guest
Napisano: "Ponadto gracze, którzy zostaną podbici na innych światach, otrzymają ofertę przeniesienia swojego ostatniego miasta do świata obfitości."
Wszelkiego rodzaju nieudacznicy będą mogli przenieść się na ten cudowny świat po to aby tam trolować w najlepsze. Taka gra to zaprzeczenie pierwszych założeń Grepolis. Nie wiem jak można czerpać satysfakcję z rozgrywki na takim dziwacznym świecie.
Wiadomo czego chce społeczność gry. Zróbcie świat NO GOLD. Ewentualnie z płatnymi doradcami. Bez złocenia skracanych zleceń. Taki świat by się spodobał i byłby HITEM.
 

DeletedUser31794

Guest
Społeczność nie chce świata bez złota.

Był świat międzynarodowy BEZ możliwości zakupienia złota, dosyć szybki świat...
Jeśli dobrze kojarzę, "wygrał go" nasz rodak, forumowy "pich".
Czyli jeden z nielicznych graczy PL, który pokazał prawdziwą i konkretną grę, bez dróg na skróty.

Cała reszta dużo szczekała, również przed tamtym światem. Zaś na nim - nie pokazali nic.
Więc skoro tyle osób chce taki świat, dlaczego frekwencja na tamtym świecie była tak marna?
No właśnie... :)

Świat obfitości nie jest zły. Po prostu jest skierowany do innych graczy.
Ja rozumiem, że jedni chcą się naparzać, drudzy budować domki, jeszcze inni chcą grać bez złota, a kolejni - walczyć tylko z równymi sobie.
Dlaczego Tobie przychodzi to tak trudno?

Dla mnie nieudacznikiem może być ten, którego nie stać na największą paczkę złota co miesiąc.
Po prostu nie daje sobie rady w życiu, a smutki z nieudolnego życia zatapia w grze.
Bo przecież gra nie pokazuje "nieudacznictwa". Real to weryfikuje.
 

DeletedUser4571

Guest
najgorsze na tym swiecie jest 20% roznica punktowa pomiedzy atakujacym i atakowanym to zdecydowanie za malo na chwile obecna niema mozliwosci nikogo atakowac badz trzeba leciec cale morze a predkosc jednostek 2
miasta tez zadnego nie idzie przez to przejac skoro broniacemu pomaga caly sojusz a ataki z kolonem moze puscic 3 osoby
 

DeletedUser4571

Guest
jest juz chyba 2 dni po ochronce i jedyna walka jaka tu sie odbywa to walka o szaraki ktorych z dnia na dzien jest coraj wiecej
 

DeletedUser16121

Guest
Więc skoro tyle osób chce taki świat, dlaczego frekwencja na tamtym świecie była tak marna?
No właśnie... :)

Może
właśnie
dlatego, że ten świat był międzynarodowy?
No właśnie... :)

Mańku nie wiem ile tu sobie grasz, ale zakładam, że długo bo nick taki jakiś swojsko brzmiący ;) w każdym razie kto gra wystarczająco długo to pamięta czasy gdy nie było złota na skracanie rekrutacji i gry na kilku serwerach jednocześnie. Znam wiele osób, które nie wraca tutaj właśnie w związku z tymi elementami psującymi rozgrywkę i tyle w temacie: czego chce społeczność.
Jak rozumiem Ty jesteś ten, który wydaje kasę na dużą paczkę złota co miesiąc tylko pamiętaj, że są tacy którzy takich jak Ty nazywają nieudacznikami twierdząc, że spokojnie można kupić dwie paczki złota na miesiąc. Na tym prostym przykładzie widać, że gra straciła sens, bo tak właśnie popsuło ją złoto przy którego użyciu można nadrobić brak umiejętności gry, słabe zgranie z innymi przy jednoczesnym lansowaniu się na mega wojownika :cool:
 

DeletedUser4571

Guest
dodam jeszcze ze oprocz tego ze niema kogo atakowac bo limit to jeszcze za obrone niema pw stracilem wlasnie 100 birem w szaraku i niedostalem nawet jednego pktu pw na aplikacji na raporcie mam ze dostalem 248pw a w rzeczywistosci tych pw niema to skad brac te pw????
 

DeletedUser27321

Guest
za obronę są pkt walki
za obronę szaraka nie ma pkt walki
 
Do góry