1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Dyskusja na temat 10 urodziny InnoGames z Grepolis Classic

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika Jamjam 12, 29. Cze 2017.

1. Jamjam 12

Jamjam 12

W ogłoszeniach możecie przeczytać że:

Drodzy Gracze! InnoGames świętuje 10 urodziny –
    a my dla Was również mamy wspaniały powód do świętowania!Od 3 do 31 lipca możecie odświeżyć swoją pamięć i zagrać w Grepolis, wersji 1.26.9 – jedna z ostatnich wersji przed wdrożeniem Grepolis 2.0 w 2011.
    Cieszcie się starą grafiką i ograniczonymi funkcjami Grepolis 1, oraz spróbujcie swych sił wśród nowych sojuszy na naszym specjalnym, międzynarodowym świecie “Antiquity”.
    Ten świat dostępny będzie od 3 lipca, około godziny 13:00 CEST na classic.grepolis.com!

Jak rozumiem to jest coś na co czekaliście ... znaczy czekała Stara Gwardia ...
    Ktoś się wybiera ?
    1. [​IMG]

Skills7, theslayer7 oraz Shannqa lubią to.
  2. theslayer7

theslayer7

Ja nie doświadczyłem nigdy stylu 1.0 ani starych światów… :( Ale teraz wreszcie zobaczę, jak to było! :) Więc fajnie jest.

Big Kamil lubi to.
  3. Sisi

Sisi

Ulalala jakie cacuszko.

Chętnie zagram. Kto wbija?

Miesiąc hardcoru :D

4. Teodorus

Teodorus

Może ja się wybiorę ;)

5. Mati5243

Mati5243

szkoda ,że to nie jest normalny świat , z prędkością 4x max i w zimę
    nieodpowiednia pora na taki hardcore , jak tu się z domu ruszyć ?

Big Kamil lubi to.
  6. nergalll

nergalll

Pytanie za stówę...a apka to cudo będzie obsługiwała?[​IMG]

Big Kamil lubi to.
  7. Hini

Hini

To byłaby profanacja. W owych czasach nie było takich możliwości. Żadnych apek, żadnych złoceń oprócz doradców.Żadnych eventów.

8. nergalll

nergalll

Ja nie pytam o opinię...a chcę ustalić fakty - wiem co było a czego nie było w tamtych czasach;)

9. MG34

MG34

jakie farmienie rolniczych?

10. virtual

virtual

Aplikacja nie będzie tego obsługiwała ;)

11. lech poznan3

lech poznan3

no jak ma być tak jak wtedy...
    z tego co pamiętam to surki brało się wojskiem, wojskiem trzeba było też zwiększac ,,siłę" wioski. tak mi się wydaje

12. Mati5243

Mati5243

Ja zacząłem jak była wersja 2.13(2011 rok) , więc nawet nie wiem jak to było , wejdę zobaczyć tylko :)

Big Kamil lubi to.
  13. theslayer7

theslayer7

Zrobimy "polski sojusz" na tym międzynarodowym świecie?

14. Hini

Hini

surki brało się wojskiem, które walczyło z wioską, i kto pierwszy na wyspie ten lepszy, bo była określona ilość surki do wzięcia we wioskach. Szczerze mówiąc, to mnie odpowiadała zmiana w wersji 2.0, że nie walczy się na wyspie o surki z wiosek. Ale wiele osób ta zmianę krytykowało.

15. Sisi

Sisi

No raczej powinniśmy, chociaż część osób chce tylko zobaczyć.

Ja wolałam jednak system podbijania wiosek rolniczych niż dostawania je za punkty walki. A i jeszcze przypomnę, że wioski rozbudowywało się surkami i robili to wszyscy gracze z wyspy (przynajmniej powinni).

16. Shannqa

Shannqa

Potwierdzam, będą stare wioski z siłą ;) Jeśli ktoś nie pamięta jak one działały, to znalazłam w angielskiej wiki stary opis.

Będzie skracanie czasu budowy o połowę, ale na tym świecie nie można kupić złota, każdy po rejestracji otrzyma 5000 sztuk złota do wykorzystania w dowolny sposób i nikt nie uzyska przewagi za pieniądze.

Hini i virtual lubią to.
  17. KanapkaMocy

KanapkaMocy

to kto mnie zaprosi na ten swiat?? [​IMG]

18. Najwyższy Król

Najwyższy Król

Mogliby normalny świat wypuścić na takim ustawieniu ... a nie tylko miesięczny :(

Big Kamil lubi to.
  19. nbazyl

nbazyl

To szykuje się jakiś sojusz? Na tym świecie powinno wiele się dziać jeśli będzie przeznaczony dla wszystkich narodowości :p

20. Shannqa

Shannqa

Ja to jestem ciekawa czy rzeczywiście spodoba wam się ten świat czy po pewnym czasie stwierdzicie, że jednak brakuje niektórych funkcji, które aktualnie mamy w grze :D

Jeśli planujecie grę na tym serwerze, to radziłabym zarejestrować się tuż po starcie świata. Biorąc pod uwagę to, że będą tam grać osoby ze wszystkich wersji językowych, to wyjątkowy świat z nagrodami i dodatkowo ma wysoką prędkość, może się okazać, że limit graczy zostanie osiągnięty dość szybko. Szczerze mówiąc nie zdziwiłabym się, gdyby rejestracja została zamknięta po kilku dniach, nie warto czekać zbyt długo na rozpoczęcie gry.

Do góry