1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Dyskusja na temat 10 urodziny InnoGames z Grepolis Classic

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika Jamjam 12, 29. Cze 2017.

1. Mati5243

Mati5243

zazwyczaj wyskakuje po przejściu z podglądu miasta na wyspę :)

2. *El Gato*

*El Gato*

Jeśli tak miałby chodzić oficjalnie serwer 1.0 o który prosili gracze to szkoda zachodu pisać propozycje o taki serwer. Programistów inno wszystko przerasta :) potrafią jedynie dymki poprawiać i inne graficzne pierdoły które mało kogo obchodzą bo leży mechanika gry która do dziś nie została za bardzo ogarnięta.
    Zalogowałem się, zobaczyłem to co przewidziałem i przestałem tam zaglądać:)
    Naprawę błędów trzeba zacząć od zmiany programistów bo ci się do tej roboty nie nadają.

3. Mati5243

Mati5243

świat jedynie dla przypomnienia jak to wyglądało , ale do gry się nie nadaje :)

Big Kamil lubi to.
  4. Vampire69

Vampire69

A dziś od rana:
    An internal error has occurred. Please try again later.

5. Hini

Hini

od kilku godzin coś takiego występuje. Czy ktoś z teamu mógłby wyjaśnić co się stało i kiedy mozna spodziewać się naprawienia błędu? Swiat jest na etapie gdzie większość graczy ma lub dochodzi do możliwości podboju, i takie awarie mocno wpływają na wynik rozgrywki.

redka i MG34 lubią to.
  6. Vampire69

Vampire69

Stronka już działa, ale dla odmiany znika wojsko, które miało wracać do domu:)

Jest radość:) Wojsko wraca prawidłowo.

Ostatnio edytowane: 13. Lip 2017
  7. MG34

MG34

wraca ale za to strony nie ma znowu - i tak od 6 godzin

8. Hini

Hini

nie miałam szczęścia zobaczyć nic innego dzisiaj tylko ten napis, że jest błąd.
    Shannqa napisz kochana co się dzieje - wiadomo, że to nie wina polskiego supportu, że gra zniknęła, ale zachowajmy jakieś zasady obowiązujące w cywilizowanym świecie i jako konsumentom i należy się nam informacja. Nie wiem co tam redka powypisywała, ze ją wycięliście, ale w takiej sytuacji zdenerwowanie Waszych klientów jest uzasadnione i wynikające wyłącznie z przyczyn spowodowanych przez INNO. Kolokwialnie mówiąc, jak się kogoś uderzy trudno się dziwić że zaklnie.
    Jak nie naprawicie tej gry, to nie podbiję dzisiaj miasta i MG wywali mnie z sojuszu. I to będą juz poważne moje straty moralne, krzywda, i za to się należy zadośćuczynienie.

9. redka

redka

Ja napisałam coś strasznego.. Brzmiało to mniej więcej tak: "padłam, tak jak i classic grepo padło. Tym razem jednak nie ma 502, a cała biała strona. Takie urozmaicenie :)"

Czyli ogólnie nabluzgałam im równo :D

Big Kamil lubi to.
  10. Elenna

Elenna

co wy gadacie, to nie biała strona tylko biała flaga tylko taka duża, że cały monitor zajmuje :p
    Inno się poddało
    prezentu nie będzie

Big Kamil i redka lubią to.
  11. Elsini

Elsini

Skoro prezent zabrali, to można korzystać z lata.

Ale to jest już precedens. Świat istnieje chyba z 10 dni a przez około połowę jego trwania występowały błędy uniemożliwiające grę, nie liczę wyrzucania ze strony podczas przeskakiwania z miasta na mapę - bo to było cały czas.
    W INNO już nikt nie udaje, że mamy do czynienia z profesjonalną firmą.

redka lubi to.
  12. manfred

manfred

ludzie zaczeliscie grac to choc normalnie oddajcie wiochy kolegom - tego lech poznan3 to juz 3 dzien sojusznicy próbują podbić - a ten postanowil sie nie logowac

a tak to swiat beznadziejny, prócz lagow poziom slaby

13. Hini

Hini

Nie pisz Maniek, że świat słaby, bo masz go szansę wygrać.
    Świat jest mega trudny, sama gra stawia bohaterski opór nie mówiąc o bolszewickich hordach , Rumunach, Niemcach, wyuzdanych Francuzach ( u nas za takie obrazki na profilu to cały sojek miałby bany), i innych ponurych nacjach.
    A my jako to przedmurze stoimy dzielnie na straży cywilizacji. Nic sie nie oprze polskiej husarii.

Big Kamil lubi to.
  14. manfred

manfred

ale czy ja chce coś wygrywać? a druga sprawa jak tu coś wygrać. miesiąc nawalania to wszystko

15. lech poznan3

lech poznan3

nie postanowił się nie logować tylko wyjechał jeśli bardzo cię to interesuje, nie zawsze można dopilnować przejęć.

16. manfred

manfred

No to wiele tłumaczy. Bardzo się napracowali by coś przejąć :)

no ale świat już się kończy i przyznam się że był dość wymagający. Bardzo szybki i wymagał dość sporawą aktywność.

17. MG34

MG34

zastanawiam się czy wpisywać w przyszłości ten Classic w CV

w sumie to poziom taki sobie ale czy gdziekolwiek jeszcze jest wyższy? :p

18. manfred

manfred

o ktorej i kiedy zamykaja ten swiat?

19. redka

redka

I zamknęli.. Do samego końca wyskakiwały błędy :/ Złoto tylko na premkę i skracanie budynków o połowę super. Rolniki ekstra. Brakowało skryptów, tego, że kilka okienek może być otwartych (np. raportów i pw).. A zresztą co ja będę pisać.. wszystko by mogło być - i misje wyspowe, i bohaterowie, i nawet eventy.. byleby nie można było tam kupować za złoto.

Big Kamil lubi to.

Do góry