Dyskusja na temat 10 urodziny InnoGames z Grepolis Classic

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27444
  • Data rozpoczęcia
limit to chyba około 10 tys tak ?
po 24h od startu tylu będzie
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser25428

Guest
Ja wolałam jednak system podbijania wiosek rolniczych niż dostawania je za punkty walki. A i jeszcze przypomnę, że wioski rozbudowywało się surkami i robili to wszyscy gracze z wyspy (przynajmniej powinni).

Ja też jestem zwolennikiem starych wiosek rolniczych. Ogólnie wszystko fajnie wyglądało. Jedynym słabym punktem było żądanie wojsk, bo jak się zażądało lepszych wojsk (12 godzin braku możliwości żądania lub plądrowania) to nastrój spadał na łeb na szyję.
 

DeletedUser5

Guest
Mati5243, podejrzewam, że coś koło 10 tysięcy, choć limit może być odrobinę wyższy, bo stare Grepolis trochę mniej obciążało serwery :D

Najwyższy Król, w tym momencie nie mogę ci odpowiedzieć jednoznacznie tak lub nie, ale jeśli rzeczywiście będziecie się dobrze bawić na tym świecie, to na pewno będziemy się starać o start kolejnego klasycznego serwera ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Jak ktoś chętny i nie ma swojej ekipy to zapraszam na PW.
Kilka osób będzie szło pooglądać ten świat ze mną :)
 

DeletedUser20358

Guest
No to czekamy start :p Ciekawe jak szybko kolony będą z taką szybkością :eek:

Świat klasyczny dla The West'a już wystartował :|
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Nasz ma koło 13:00 być, ale sprawdzam profilaktycznie co chwilkę, czy już jest ;)
 

DeletedUser25428

Guest
No jeszcze świata nie otwarli to nie mam :p
Ale jak wystartuje ten świat, to link będzie od razu lub jak najszybciej, czy trzeba będzie czekać długo? Ja poczekam 20 minut od startu na link, a jak go nie będzie, to idę samodzielnie. Chcę wystartować jak najszybciej, żeby szybko mieć miasta i żeby nie zabrakło miejsca, bo to świat międzynarodowy.
 

DeletedUser4218

Guest
Świat się jeszcze nie zaczął, a Ty już marudzisz
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif


Jak otworzą świat dam linka, pisałam przecież, że sprawdzam co jakiś czas, czy jest.
 

DeletedUser4218

Guest
Kuźwa nie ma linku - wbijać.
Albo ja ślepa jestem.
 

DeletedUser20358

Guest
No w sumie to nie ma w ustawieniach żadnej takiej opcji :p Będzie się trzeba odnaleźć tym morzu
 
Do góry