Dyskusja na temat 10 urodziny InnoGames z Grepolis Classic

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27444
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22713

Guest
to jest błąd ogólnoświatowy, od 0,5 godziny wojsko nie wraca z farmienia
nie może być idealnie :)
 
uu coś się popsuło ;) od 7min mi jednostki nie wróciły z grabieży i ciągle widnieje czas dotarcia 00:00:00 ;) ....
 

DeletedUser12136

Guest
Kiedyś grało się bez apki i dawało radę. To jest właśnie ten plus. Do wyglądu można się przyzwyczaić :)
 

DeletedUser25703

Guest
Świat marzenie, bez apek, ograniczony gold i superowe farmienie rolniczych. Gdyby dali taki nowy system i na dłużej.

Ja nie grałam na 1.0 ale jak teraz patrzę to rzeczywiście dużo popsuli. Całkiem fajna gra musiała być niby uproszczona rozgrywka a trzeba przemyśleć więcej elementów.
 

DeletedUser22713

Guest
Sugerowałbym żeby rozpoczęli ponowny rozwój gry od tej właśnie wersji. Zapomnieć o 2.0 i rozwijać wersję z ktorej mamy teraz okazję korzystać.
no, są pewne rzeczy tutaj do poprawki - rezerwacje albo pw przy wsparciu.
bo te błędy i wywalanie z serwera myślę że wynikają bardziej z tego że ten serwer jest mniej obsługiwany.
no ale to marzenie :)
 

DeletedUser11944

Guest
Świat marzenie, bez apek, ograniczony gold i superowe farmienie rolniczych. Gdyby dali taki nowy system i na dłużej.

Ja nie grałam na 1.0 ale jak teraz patrzę to rzeczywiście dużo popsuli. Całkiem fajna gra musiała być niby uproszczona rozgrywka a trzeba przemyśleć więcej elementów.

Ewa, w jednym sie mylisz, nie: "duzo popsuli", ale: "wszystko popsuli" zamieniajac gre wymagajaca myslenia na cos gdzie brak myslenia da sie zastapic przelewem

przy okazji pozdrawiam Cie goraco :D
 

DeletedUser29678

Guest
ta farmienie w tej wersji jest fajne bo to jest plądrowanie a nie klikanie hihi klimat poprawia ;p
 

DeletedUser

Guest
Mnie tylko zastanawia czy od początku był AT. Wiem, że pojawiał się w nastepnych światach po Dzecie, ale czy wcześniej też był? Z tego co widzę teraz AT działa.
 
Widać że błędy -mulenie w grepo istniało zawsze i to nie wina serwerów po prostu nają kiepskich informatyków tam hehe zasda jest prosta jak inno to kiepscy informatycy kiepski support kiepski zarząd -grepo ma jedną podstawową cechę wszystko u nich jest do bani
 

DeletedUser26408

Guest
Wywala serwer coraz częściej ... strach pomyśleć co się stanie po spadnięciu ochronek :/
 

DeletedUser26709

Guest
wiecie świat na którym grepo nie zarobi to i pewno informatyków i serwer z lat 80tych zapodali żeby strat nie było
 
Do góry