Dyskusja na temat 10 urodziny InnoGames z Grepolis Classic

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27444
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27444

Guest
W ogłoszeniach możecie przeczytać że:

Drodzy Gracze! InnoGames świętuje 10 urodziny –
a my dla Was również mamy wspaniały powód do świętowania!Od 3 do 31 lipca możecie odświeżyć swoją pamięć i zagrać w Grepolis, wersji 1.26.9 – jedna z ostatnich wersji przed wdrożeniem Grepolis 2.0 w 2011.
Cieszcie się starą grafiką i ograniczonymi funkcjami Grepolis 1, oraz spróbujcie swych sił wśród nowych sojuszy na naszym specjalnym, międzynarodowym świecie “Antiquity”.
Ten świat dostępny będzie od 3 lipca, około godziny 13:00 CEST na classic.grepolis.com!

Jak rozumiem to jest coś na co czekaliście ... znaczy czekała Stara Gwardia ...
Ktoś się wybiera ?
  1. classic.png
 

DeletedUser25428

Guest
Ja nie doświadczyłem nigdy stylu 1.0 ani starych światów… :( Ale teraz wreszcie zobaczę, jak to było! :) Więc fajnie jest.
 

DeletedUser4218

Guest
Ulalala jakie cacuszko.

Chętnie zagram. Kto wbija?

Miesiąc hardcoru :D
 

DeletedUser10968

Guest
To byłaby profanacja. W owych czasach nie było takich możliwości. Żadnych apek, żadnych złoceń oprócz doradców.Żadnych eventów.
Ja nie pytam o opinię...a chcę ustalić fakty - wiem co było a czego nie było w tamtych czasach;)
 

DeletedUser25428

Guest
Zrobimy "polski sojusz" na tym międzynarodowym świecie?
 

DeletedUser11134

Guest
no jak ma być tak jak wtedy...
z tego co pamiętam to surki brało się wojskiem, wojskiem trzeba było też zwiększac ,,siłę" wioski. tak mi się wydaje
surki brało się wojskiem, które walczyło z wioską, i kto pierwszy na wyspie ten lepszy, bo była określona ilość surki do wzięcia we wioskach. Szczerze mówiąc, to mnie odpowiadała zmiana w wersji 2.0, że nie walczy się na wyspie o surki z wiosek. Ale wiele osób ta zmianę krytykowało.
 

DeletedUser4218

Guest
Zrobimy "polski sojusz" na tym międzynarodowym świecie?
No raczej powinniśmy, chociaż część osób chce tylko zobaczyć.

surki brało się wojskiem, które walczyło z wioską, i kto pierwszy na wyspie ten lepszy, bo była określona ilość surki do wzięcia we wioskach. Szczerze mówiąc, to mnie odpowiadała zmiana w wersji 2.0, że nie walczy się na wyspie o surki z wiosek. Ale wiele osób ta zmianę krytykowało.

Ja wolałam jednak system podbijania wiosek rolniczych niż dostawania je za punkty walki. A i jeszcze przypomnę, że wioski rozbudowywało się surkami i robili to wszyscy gracze z wyspy (przynajmniej powinni).
 

DeletedUser5

Guest
no jak ma być tak jak wtedy...
z tego co pamiętam to surki brało się wojskiem, wojskiem trzeba było też zwiększac ,,siłę" wioski. tak mi się wydaje

Potwierdzam, będą stare wioski z siłą ;) Jeśli ktoś nie pamięta jak one działały, to znalazłam w angielskiej wiki stary opis.

To byłaby profanacja. W owych czasach nie było takich możliwości. Żadnych apek, żadnych złoceń oprócz doradców.Żadnych eventów.

Będzie skracanie czasu budowy o połowę, ale na tym świecie nie można kupić złota, każdy po rejestracji otrzyma 5000 sztuk złota do wykorzystania w dowolny sposób i nikt nie uzyska przewagi za pieniądze.
 

DeletedUser20358

Guest
To szykuje się jakiś sojusz? Na tym świecie powinno wiele się dziać jeśli będzie przeznaczony dla wszystkich narodowości :p
 

DeletedUser5

Guest
Mogliby normalny świat wypuścić na takim ustawieniu ... a nie tylko miesięczny :(

Ja to jestem ciekawa czy rzeczywiście spodoba wam się ten świat czy po pewnym czasie stwierdzicie, że jednak brakuje niektórych funkcji, które aktualnie mamy w grze :D

Jeśli planujecie grę na tym serwerze, to radziłabym zarejestrować się tuż po starcie świata. Biorąc pod uwagę to, że będą tam grać osoby ze wszystkich wersji językowych, to wyjątkowy świat z nagrodami i dodatkowo ma wysoką prędkość, może się okazać, że limit graczy zostanie osiągnięty dość szybko. Szczerze mówiąc nie zdziwiłabym się, gdyby rejestracja została zamknięta po kilku dniach, nie warto czekać zbyt długo na rozpoczęcie gry.
 
Do góry