Dyskusja na temat 10 urodziny InnoGames z Grepolis Classic

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27444
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12136

Guest
Przesadzacie, przecież to się zdarza tylko okazjonalnie.. a jak tak piszą to znaczy, że tak piszą
smiley_emoticons_lol.gif


Porażka.

A to teksty od naszych graczy:

"Piękny prezent dostaliśmy od Inno, grę ktora jest niegrywalna. Taki cukiereczek w papierku i za pancerną szybą."

"Panie i Panowie ja jednak kończę :)
Sorry ale tutaj się nie da grać bo tylko mnie wywala i zacina
Stracę ostatnie włosy na głowie
Do zobaczenia na normalnych serwerach :)"

Ale śmiga teraz.. tfu tfu tfu - żeby nie zapeszyć :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6237

Guest
To było najpiękniejsze pół godziny :O

Ciekawe czy to zrobią wreszcie :(
 

DeletedUser20358

Guest
Jak się naprawi, ale tak na stałe to piszcie. Ja już mam dosyć :|
 

DeletedUser29678

Guest
trochę przykre że firma która ma taki staż nie pomyślała że w ich grę mogą zagrać gracze co spowoduje zwieszenie serwa hehe ,gdyby to była jakaś nowa firma a nie 10 letnia ;p
 

DeletedUser12136

Guest
jeśli do wieczora tego nie naprawią to rezygnuję. Świat świetny, ale co z tego, jak nie da rady grać. Mam nadzieję, że może pod koniec roku na naszym polskim serwerze coś takiego dostaniemy, ale bez błedów, żebyśmy mogli normalnie grać.
 

DeletedUser29678

Guest
jeśli do wieczora tego nie naprawią to rezygnuję. Świat świetny, ale co z tego, jak nie da rady grać. Mam nadzieję, że może pod koniec roku na naszym polskim serwerze coś takiego dostaniemy, ale bez błedów, żebyśmy mogli normalnie grać.
to tylko nadzieje czy jest jakieś info że będzie coś takiego u nas ;p ?
 

DeletedUser4218

Guest
Nie będzie. Inno to nie instytucja charytatywna, by dawać coś za damo.
 

DeletedUser29678

Guest
no właśnie patrząc jak sie interesują tym eventem to hehe wydawać hajs na graczy im średnio idzie ;p nawet raz na 10 lat hihhi
 

DeletedUser4218

Guest
Wystawiasz do sprzedania spodnie na dwóch aukcjach.
Na jednej ludzie chcą płacić grosze (sama premka),
a na drugiej zabijają się jeden przez drugiego wydając kupę złota.

To co zrobisz? Zrezygnujesz z tej aukcji, w której zarabiasz o niebo mniej.

Ale tak jak mówisz ten raz na 10 lat mogli by coś dać.
I to nie chodzi o te złoto, bo nie na tym nam zależy, ono i tak zostanie na tym świecie.
Ale o działający płynnie serwer - to chyba nie jest takie ciężkie do wykonania?
 

DeletedUser22713

Guest
Tak, masz rację, to nie jest instytuacja charytatywna.
ale biorąc pod uwagę ile światów do tej pory było (63 pl a wersji jezykowych jest 22) i w związku z tym ile na nich zarobili to chociaż raz na rok mogliby taki charytatywny serwer wypuscić.... to też mogłoby wpłynąć pozytywnie na ilość graczy na zwykłych serwerach
 

DeletedUser23323

Guest
502 Bad Gateway

wczoraj udało mi się 4 razy wejść i szybko poklikać w domki zanim wywaliło
dziś dopiero raz i czekam może mnie wpuści znowu?
taki prezent z okazji 10 lecia nie rokuje dobrze na przyszłość
pewnie za następnych 10 lat będą powiadomienia na telefon o możliwości wejścia na grę :p

 

DeletedUser26348

Guest
Ja uważam, że jeśli komuś w prezencie daje się zepsuty bubel, to raczej obraza dla obdarowanego, a nie prezent.
Jeśli inno nie potrafi dać ludziom choć trochę grywalnego świata, to niech lepiej się nie wygłupia i nie robi takich "wspaniałomyślnych" gestów, bo tylko niesmak po nich pozostaje
 

DeletedUser13617

Guest
Ja uważam, że jeśli komuś w prezencie daje się zepsuty bubel, to raczej obraza dla obdarowanego, a nie prezent.
Jeśli inno nie potrafi dać ludziom choć trochę grywalnego świata, to niech lepiej się nie wygłupia i nie robi takich "wspaniałomyślnych" gestów, bo tylko niesmak po nich pozostaje

szkoda strzępić język

ja to tego nie kumam
ja to bym się ze wstydu zapadl pod ziemie
jakbym wypuscil taki produkt
dodatkowo to jest prezent!
nie dość ze dali pod choinke skarpety
to jeszcze stare i dziurawe
smierdzace
w pale mi się nie miesci
 
Do góry