Dyskusja na temat 10 urodziny InnoGames z Grepolis Classic

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27444
  • Data rozpoczęcia
Jeśli tak miałby chodzić oficjalnie serwer 1.0 o który prosili gracze to szkoda zachodu pisać propozycje o taki serwer. Programistów inno wszystko przerasta :) potrafią jedynie dymki poprawiać i inne graficzne pierdoły które mało kogo obchodzą bo leży mechanika gry która do dziś nie została za bardzo ogarnięta.
Zalogowałem się, zobaczyłem to co przewidziałem i przestałem tam zaglądać:)
Naprawę błędów trzeba zacząć od zmiany programistów bo ci się do tej roboty nie nadają.
 

DeletedUser17901

Guest
A dziś od rana:
An internal error has occurred. Please try again later.
 

DeletedUser11134

Guest
od kilku godzin coś takiego występuje. Czy ktoś z teamu mógłby wyjaśnić co się stało i kiedy mozna spodziewać się naprawienia błędu? Swiat jest na etapie gdzie większość graczy ma lub dochodzi do możliwości podboju, i takie awarie mocno wpływają na wynik rozgrywki.
 

DeletedUser17901

Guest
Stronka już działa, ale dla odmiany znika wojsko, które miało wracać do domu:)


Jest radość:) Wojsko wraca prawidłowo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
nie miałam szczęścia zobaczyć nic innego dzisiaj tylko ten napis, że jest błąd.
Shannqa napisz kochana co się dzieje - wiadomo, że to nie wina polskiego supportu, że gra zniknęła, ale zachowajmy jakieś zasady obowiązujące w cywilizowanym świecie i jako konsumentom i należy się nam informacja. Nie wiem co tam redka powypisywała, ze ją wycięliście, ale w takiej sytuacji zdenerwowanie Waszych klientów jest uzasadnione i wynikające wyłącznie z przyczyn spowodowanych przez INNO. Kolokwialnie mówiąc, jak się kogoś uderzy trudno się dziwić że zaklnie.
Jak nie naprawicie tej gry, to nie podbiję dzisiaj miasta i MG wywali mnie z sojuszu. I to będą juz poważne moje straty moralne, krzywda, i za to się należy zadośćuczynienie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Ja napisałam coś strasznego.. Brzmiało to mniej więcej tak: "padłam, tak jak i classic grepo padło. Tym razem jednak nie ma 502, a cała biała strona. Takie urozmaicenie :)"

Czyli ogólnie nabluzgałam im równo :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25703

Guest
Skoro prezent zabrali, to można korzystać z lata.

Ale to jest już precedens. Świat istnieje chyba z 10 dni a przez około połowę jego trwania występowały błędy uniemożliwiające grę, nie liczę wyrzucania ze strony podczas przeskakiwania z miasta na mapę - bo to było cały czas.
W INNO już nikt nie udaje, że mamy do czynienia z profesjonalną firmą.
 

DeletedUser11134

Guest
ludzie zaczeliscie grac to choc normalnie oddajcie wiochy kolegom - tego lech poznan3 to juz 3 dzien sojusznicy próbują podbić - a ten postanowil sie nie logowac
a tak to swiat beznadziejny, prócz lagow poziom slaby
Nie pisz Maniek, że świat słaby, bo masz go szansę wygrać.
Świat jest mega trudny, sama gra stawia bohaterski opór nie mówiąc o bolszewickich hordach , Rumunach, Niemcach, wyuzdanych Francuzach ( u nas za takie obrazki na profilu to cały sojek miałby bany), i innych ponurych nacjach.
A my jako to przedmurze stoimy dzielnie na straży cywilizacji. Nic sie nie oprze polskiej husarii.
 

DeletedUser3480

Guest
Nie pisz Maniek, że świat słaby, bo masz go szansę wygrać.
Świat jest mega trudny, sama gra stawia bohaterski opór nie mówiąc o bolszewickich hordach , Rumunach, Niemcach, wyuzdanych Francuzach ( u nas za takie obrazki na profilu to cały sojek miałby bany), i innych ponurych nacjach.
A my jako to przedmurze stoimy dzielnie na straży cywilizacji. Nic sie nie oprze polskiej husarii.
ale czy ja chce coś wygrywać? a druga sprawa jak tu coś wygrać. miesiąc nawalania to wszystko
 

DeletedUser22713

Guest
ludzie zaczeliscie grac to choc normalnie oddajcie wiochy kolegom - tego lech poznan3 to juz 3 dzien sojusznicy próbują podbić - a ten postanowil sie nie logowac
a tak to swiat beznadziejny, prócz lagow poziom slaby
nie postanowił się nie logować tylko wyjechał jeśli bardzo cię to interesuje, nie zawsze można dopilnować przejęć.
 

DeletedUser3480

Guest
nie postanowił się nie logować tylko wyjechał jeśli bardzo cię to interesuje, nie zawsze można dopilnować przejęć.
No to wiele tłumaczy. Bardzo się napracowali by coś przejąć :)

no ale świat już się kończy i przyznam się że był dość wymagający. Bardzo szybki i wymagał dość sporawą aktywność.
 

DeletedUser13617

Guest
zastanawiam się czy wpisywać w przyszłości ten Classic w CV

w sumie to poziom taki sobie ale czy gdziekolwiek jeszcze jest wyższy? :p
 

DeletedUser12136

Guest
I zamknęli.. Do samego końca wyskakiwały błędy :/ Złoto tylko na premkę i skracanie budynków o połowę super. Rolniki ekstra. Brakowało skryptów, tego, że kilka okienek może być otwartych (np. raportów i pw).. A zresztą co ja będę pisać.. wszystko by mogło być - i misje wyspowe, i bohaterowie, i nawet eventy.. byleby nie można było tam kupować za złoto.
 
Do góry