Dyskusja na temat aktualizacji gry.

czy czasem po ostatniej aktualizacji nie pojawiły sie błędy w działaniu konvertera w Podglądy/Polecenia ?

puszczam ataki na miasto X
a jak robię konwertuj aby wkleić na forum pokazuje mi , że atakuje miasto Y

ŚWIAT: dimale

misiek200200

Zespół Grepolis
Wszelkie konwertery, skrypty nie są obsługiwane przez Innogames. O błędach proszę powiadomić autora konwertera.

Takich informacji raczej nie poddacie, ale kiedy mniej więcej będzie premiera świata z olimpem. Zakłam że ok. miesiąc po zakończeniu testów na serwerze testowym.

Jako osoba która korzysta z waszego produktu, w lekkich słowach krytyki, chciałbym zauważyć, żebyście popracowali trochę nad stabilnością serwerów, gdyż dla graczy ważne jest to, by gra sprawiała przyjemność oraz by gracze mogli być zadowoleni że wszystko pięknie działa

mimo że rozdajecie bany na formum na lewo i prawo ..
ale napiszę coś pozytywnego

nie wieszajcie psów na Supporice , oni z serwerami mają tyle wspólnego co ja mam z gotowaniem :p

jedynie co mogą to zgłosić problem u INNO i to wszystko …

myślicie ze są adminami fizycznych serwerów - NIE …

A wyobrażasz sobie co by było gdyby byli?
mimo że rozdajecie bany na formum na lewo i prawo ..
ale napiszę coś pozytywnego

nie wieszajcie psów na Supporice , oni z serwerami mają tyle wspólnego co ja mam z gotowaniem :p

jedynie co mogą to zgłosić problem u INNO i to wszystko …

myślicie ze są adminami fizycznych serwerów - NIE …

dorocia

Zespół Grepolis
Jest opcją gry i działa bez problemów.
Sugeruję wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki. Jeżeli nie pomoże to proszę napisać zgłoszenie do supportu i dołączyć zrzut z pełnego ekranu z widocznym problemem.

co to jest "bonus iluzji"? teoretycznie czar od Artemidy na miasto obniżające na godzinę obronę o 10%, jest ikonka taka sama jak do iluzji, ale nie można tego użyć i nigdzie nie mogę znaleźć o tym wzmianki... to ma wejść dopiero, czy to jakiś bug? :D