Odnośnie Aktualizacji 2.323
Nie wiem, ale mi się podoba ta zmiana na nowym systemie. Daję to nowy powiew świeżości i możliwości w konstruowaniu ataków. Problem jest taki, że to nadal nie rozwiązuję wszystkich problemów, dlaczego ten system jest taki "spaczony". Możliwe, że faktycznie przydałby się kolejny system, niż ingerować w aktualny, jednak są gracze, którzy nie są otwarci na jakiekolwiek zmiany w aktualnej rozgrywce, więc ten aktualny zostawić w spokoju, a stworzyć inny system rozgrywki. Co do zmiany, aktualnie za dużo atakujący może mieć podglądów, nie ma limitu, jak na starym systemie i to powinno zostać zmienione. Dodatkowo w 100% ten podgląd nie działa prawidłowo, bo powstały problemy przy generowaniu ruchomego raportu, przez niektórych graczy (nie mogli go zrobić).
Nie wiem, ale mi się podoba ta zmiana na nowym systemie. Daję to nowy powiew świeżości i możliwości w konstruowaniu ataków. Problem jest taki, że to nadal nie rozwiązuję wszystkich problemów, dlaczego ten system jest taki "spaczony". Możliwe, że faktycznie przydałby się kolejny system, niż ingerować w aktualny, jednak są gracze, którzy nie są otwarci na jakiekolwiek zmiany w aktualnej rozgrywce, więc ten aktualny zostawić w spokoju, a stworzyć inny system rozgrywki. Co do zmiany, aktualnie za dużo atakujący może mieć podglądów, nie ma limitu, jak na starym systemie i to powinno zostać zmienione. Dodatkowo w 100% ten podgląd nie działa prawidłowo, bo powstały problemy przy generowaniu ruchomego raportu, przez niektórych graczy (nie mogli go zrobić).




