Dyskusja na temat aktualizacji gry.

[USUNIĘTO]
Potezny plus dla was.
Apka tak szmiga, ze mi telefon nawet sie nie grzeje juz.
Alarm nie wyje, slonce swieci.
Szanuje.

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czyli teraz zamiast braku dźwięku po aktualizacji dostaliśmy to że apki się nawet włączyć nie da? No nie powiem, tym razem to się popisaliście z naprawieniem błędów, może będą normalnie powiadomienia przychodzić :DD

Drogi Ex1le,

Informujemy, że gra została zaktualizowana do wersji 2.190.

W tej aktualizacji dokonaliśmy pewnych zmian, aby łatwo pokazać transakcje z Giełdą w sekcji raportów i powiadomień. Naprawiliśmy także kilka błędów!

NOWOŚCI:
-Nie musisz się już przejmować brakiem powiadomień na telefon! Teraz aplikacja nie będzie się wcale włączać, twój problem został rozwiązany!

To teraz kiedy zgłosicie problem że nie da się wcale wejść na apke? Czy może "problem już został zgłoszony technikom i działają żeby to naprawić" :p bo nie wiem czy będe mógł dziś spokojnie spać.

potusek, grepolife i inne strony ze statystykami opierają się na bazu danych od inno. Najprawdopodobniej sypnęła im się baza danych, lub zmienili prawa dostępu. potusek i grepolife działa poprawnie, tylko nie mają danych na których mogą operować.

yakamoz

Zespół Grepolis
Jest to błąd, który został zgłoszony i czekamy na jego naprawę.
Prosimy o cierpliwość.

Jest to błąd, który został zgłoszony i czekamy na jego naprawę.
Prosimy o cierpliwość.
Ile trwa cierpliwość?
17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 czerwca.10 dni cierpliwości.
Czy Państwo z równą cierpliwością będą czekać na wpłaty za premkę, a na razie dostaniemy kredyt? Taki dziesięciodniowy?
Czy po 10 dniach możemy uzyskać jakąś informację poza wygenerowanym przez system komunikatem?
Błąd został zgłoszony, ble ble ble. Prosimy o cierpliwość ble ble ble.

Ile trwa cierpliwość?
17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 czerwca.10 dni cierpliwości.
Czy Państwo z równą cierpliwością będą czekać na wpłaty za premkę, a na razie dostaniemy kredyt? Taki dziesięciodniowy?
Czy po 10 dniach możemy uzyskać jakąś informację poza wygenerowanym przez system komunikatem?
Błąd został zgłoszony, ble ble ble. Prosimy o cierpliwość ble ble ble.
Koleżanka ma rację. Zresztą Ona ma zawsze rację, nawet kiedy ja myślę, że mam rację, a nie mam racji. Ale żeby nie komplikować Wam modki życia - weźcie się za robotę i zróbcie coś z tym.