Dyskusja na temat aktualizacji gry.

DeletedUser23929

Guest
A to ataki wcześniej nie były widoczne? Zmiana tak potrzebna jak babci wąsy.
A problem z dźwiękiem w tle jak był tak jest i z rozdzielczością ekranu.
 
Witam
oczko.gif

Przebywam na zasłużonym urlopie. Od kilku dni jestem bombardowany na telefonie informacjami od "grepo" : Masz 12,15, 20, 23... wiadomości ( ilość rośnie ) Po kliknięciu jestem przekierowywany na grę, gdzie jest info o przebywaniu na urlopie i pytanie czy go przerwać. Mało śmieszne ale uciążliwe
bezradny.gif
 

DeletedUser30644

Guest
Te całe powiadomienia o wiadomościach śmieszne są. Z tego co wiem to nie można ich wyłączyć xd
 

DeletedUser29238

Guest
Powiadomienia przychodzą zgodnie z ustawieniami w grze. W czasie urlopu nie ma możliwości zmiany powiadomień. Problem zostanie zgłoszony z propozycją zmiany.
 

DeletedUser32016

Guest
Te całe powiadomienia o wiadomościach śmieszne są. Z tego co wiem to nie można ich wyłączyć xd
Ja to czekam aż wprowadzą jakieś powiadomienia o atakach czy coś

Oh shit, przecież już jest ale kurde nie działa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a ja czekam na powiadamianie graczy z jakiego to powodu niezaplanowane restarty są wykonywane na serwerach produkcyjnych ...
i jeżeli w trakcie takiego restartu została wprowadzona jakaś poprawka to też każdy powinien się dowiedzieć o tym..

dodatkowo rozwinięcie waszych skrótów myślowych

"oraz nad przyszłymi, ekscytującymi funkcjami." jakież to ekscytujące funkcje będą nam na siłę wciśnięte ...

i kiedy zostaną wprowadzone zaakceptowane zmiany , ulepszenia , funkcje z działu propozycje ?!
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser33001

Guest
fajnie ze dbacie o nasza gre fajna w ktura gramy ciesze sie z aktualizaci
 

DeletedUser27321

Guest
a co z tym dźwiękiem ataku na apce? bo ja wciąż mam dźwięk SMSa, czy to już tak na stałe zostanie?
myślałam, że przy kolejnych aktualizacjach powrócimy do standardowego alarmu ataku, a pół roku minęło i wciąż SMS przychodzi :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
z poprzedniego postu (bo znowu mi mod da ostrzeżenie że nie można postu pod postem swoim zamieszczać :p )
To akurat dość dobry pomysł jest. Są programiki, które automatycznie uzupełniają giełdę ;3
gdzie, jakie, pisz .. a ja klikam jak głupi


płaskoziemcy przygotujcie się na szok :p mapa być może będzie kulista ;)

https://en.forum.grepolis.com/index.php?threads/make-the-world-spherical.55862/


a tu nowy

jeszcze kilka specjalnych ofert + event i nie będzie miejsca w oknie przeglądarki na gre ;P
sDGvnBW.jpg
 
Ostatnia edycja:
zamiast tych durnych skrzynek / pudełek prezentowych , które ingerują w pole "klikania" zróbcie "przewijający się baner reklamowy o specjalnych ofertach" na ogromnym przycisku od zakupu złota
 

DeletedUser33178

Guest
Chcę dziś napisać wiadomość do gracza, klikam Odpowiedz i nic się nie dzieje. (nie wysyła wiadomości)
Kiedy naprawicie ?
mail.gif
 

DeletedUser33178

Guest
U mnie na Synopa nie działa.
Mam wiadomość od gracza z dnia 24.11.19 i nie mogę na nią odpowiedzieć.
Bez skryptów, przeglądarka FireFox.
Restartowałem system operacyjny nawet i nie działa.
 
Do góry