Dyskusja na temat aktualizacji gry.

DeletedUser23718

Guest
co aktualizacja naprawiaja to co zepsuli w poprzedniej aktualizacji. maja ręce pełne roboty
 

DeletedUser27405

Guest
cyt,: "Poprawiono opis odznaczenia "Ostatni na polu bitwy" "
no w końcu...z tym nie poprawionym opisem nie dało się grać. Brawo poprawiacze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29866

Guest
Kiedy przestaniecie pompować światy auto miastami które same się zapełniają wojskiem (szermierze i boscy). Czy to ma na celu podnoszenie statystyk światów? Takie czyszczenie miasta na moralach jest trudne. Takie sztuczne pompowanie światów auto polis powoduje że tam gdzie rozgrywka jest zakończona np. Iallissos mamy 200 aktywnych graczy a pokazuje 88 stron graczy ( chyba 2600) z czego powyżej 200 niektywni od 100 dni, nie kończone są serwery. Jaki mają cel tu automatyczne miasta bez żywych graczy ?
 
Kiedy przestaniecie pompować światy auto miastami które same się zapełniają wojskiem (szermierze i boscy). Czy to ma na celu podnoszenie statystyk światów? Takie czyszczenie miasta na moralach jest trudne. Takie sztuczne pompowanie światów auto polis powoduje że tam gdzie rozgrywka jest zakończona np. Iallissos mamy 200 aktywnych graczy a pokazuje 88 stron graczy ( chyba 2600) z czego powyżej 200 niektywni od 100 dni, nie kończone są serwery. Jaki mają cel tu automatyczne miasta bez żywych graczy ?
mają sprawiać wrażenie, że ktoś w to jeszcze gra
 

DeletedUser29866

Guest
Ustawcie bonus nocny jak czas pokoju.
Ataki nie mogą być wysyłane jeżeli wchodzą w bonus. To zniweluje tą patologię nękania graczy w nocy. Jak ktoś chce grać w nocy to proszę bardzo tylko ataki niech wchodzą rano po bonusie. Ja sobie wstanę zrobię cofkę albo klina i tyle. Wszyscy obecnie narzekają że stary system to granie w nocy. Tak obecnie gra Valhalla na Iallissos czy Tkaczysław na Berytos.
To są przecież proste rozwiązania. Dlaczego tego

od początku nie wdrożyliście. Jeżeli komuś za mało 16 h dziennie gry to niech się dodatkowo na serwer argentyński zaloguje.
To też chyba pod złoto jest robione bo złotnik bez skilla rozbije wojsko w nocy dwukrotnie większym nakładem zasobów które i tak sobie kupi za PLN-y.
 
Dla Ciebie to by musiał być czas pokoju 24/7, wtedy gra byłaby idealna. Miasta tylko z rozbiórki i jechanka na całego. 7:15 klina/cofki nie było. Graliście sami w nocy, tylko i wyłącznie w nocy i dodatkowo na moralach, my się dostosowaliśmy a teraz narzekasz. Proszę więc o nie szaklowanie dobrego naszego dobrego imienia. Ja mam plny tak jak i moi kumple więc się porozbijam w nocy zbijając stacjonujące dwie mantykory w Twoim mieście. Idź być biedny gdzie indziej. Pozdro i z dystansem, bo tłumaczysz wszystko pln-ami ;)
 
Ustawcie bonus nocny jak czas pokoju.
Ataki nie mogą być wysyłane jeżeli wchodzą w bonus. To zniweluje tą patologię nękania graczy w nocy. Jak ktoś chce grać w nocy to proszę bardzo tylko ataki niech wchodzą rano po bonusie. Ja sobie wstanę zrobię cofkę albo klina i tyle. Wszyscy obecnie narzekają że stary system to granie w nocy. Tak obecnie gra Valhalla na Iallissos czy Tkaczysław na Berytos.
To są przecież proste rozwiązania. Dlaczego tego

od początku nie wdrożyliście. Jeżeli komuś za mało 16 h dziennie gry to niech się dodatkowo na serwer argentyński zaloguje.
To też chyba pod złoto jest robione bo złotnik bez skilla rozbije wojsko w nocy dwukrotnie większym nakładem zasobów które i tak sobie kupi za PLN-y.
co za głupota XD
 

DeletedUser23982

Guest
Te aktualizacje to jest jakaś pomyłka. Jak trzeba wejść na grepolis to lubi sobie zlagować
 

DeletedUser29866

Guest
Dla Ciebie to by musiał być czas pokoju 24/7, wtedy gra byłaby idealna. Miasta tylko z rozbiórki i jechanka na całego. 7:15 klina/cofki nie było. Graliście sami w nocy, tylko i wyłącznie w nocy i dodatkowo na moralach, my się dostosowaliśmy a teraz narzekasz. Proszę więc o nie szaklowanie dobrego naszego dobrego imienia. Ja mam plny tak jak i moi kumple więc się porozbijam w nocy zbijając stacjonujące dwie mantykory w Twoim mieście. Idź być biedny gdzie indziej. Pozdro i z dystansem, bo tłumaczysz wszystko pln-ami ;)

co za głupota XD

Kacperek zamiast męczyć wszystkich spamem na forach wewnętrznych i zewnętrznym napisz jakie masz argumenty za tym że " głupota ". Chyba że zdania z logiczną argumentacją to nie Twój level. Inno wymyśliło dominację bo cuda się niektórym przejadły, nowy system podboju żeby pograć z murami. Ale mi np. nie leży nowy system a chciałbym na lajcie pograć bez nocnych zabaw. Czy ta gra ma być tylko dla kilkuset zapaleńców "wyskillowanych" i pakujących PLN-y w grę na "premkę" i "skróty" Może takie światy z blokadą nocnych ataków cieszyłyby się większym zainteresowaniem ? Może to jest kierunek na rozwój gry żeby więcej dzieciaków się logowało. A "ekypy" niech się tłuką na światach bez bonusu bo dla nich też takie powinny być. bo jest sporo tu zapaleńców którzy poza grą życia nie mają.

wg mnie to powinno wejść i tak jak morale jest aktywne lub nie tak ataki wchodzące w bonus mogą być aktywne lub nie i tylko tyle.
Greda z kacperkiem się tam nie zalogują bo są prosy jak się patrzy XD
ale innych to może zainteresuje

zaraz będzie pogardliwie że to światy dla "bobów" ale gracze są różni i może poszerzyć ofertę dla szerszego grona
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32016

Guest
ta, najgłośniej w taki sposób płaczą ludzie bez psychy
 

DeletedUser29866

Guest
Dla Ciebie to by musiał być czas pokoju 24/7, wtedy gra byłaby idealna. Miasta tylko z rozbiórki i jechanka na całego. 7:15 klina/cofki nie było. Graliście sami w nocy, tylko i wyłącznie w nocy i dodatkowo na moralach, my się dostosowaliśmy a teraz narzekasz. Proszę więc o nie szaklowanie dobrego naszego dobrego imienia. Ja mam plny tak jak i moi kumple więc się porozbijam w nocy zbijając stacjonujące dwie mantykory w Twoim mieście. Idź być biedny gdzie indziej. Pozdro i z dystansem, bo tłumaczysz wszystko pln-ami ;)
Piotruś to jest wątek o aktualizacji gry a nie o tym jaki to jesteś super wyskillowany gracz i wbijasz mi klocki o 7:15 i 1:28.
Uwierz mi że nie mam z tym problemu kiedy zawalisz pół nocy i przejmiesz miasto. Gram na luzie. Mam inne priorytety.
Odnośnie PLN-ów to zrób sobie herbatę . usiądź przy tym forum i poczytaj od początku wątek świata Ialissos ( ten na którym Ty grasz a ja bobuję - Ty jesteś 45 w eko i 49 w walczakach . Ja odpowiednio 49 i 72 ale nie mam przekrwionych oczu XDD) . Poczytaj co piszą Zone40 , Gospio i wasz lider Loczek.

Zaproponuj coś od siebie . bo sama krytyka to trochę mało
 

DeletedUser29866

Guest
Teraz żeby zakończyć serwer chyba trzeba zwiększyć limit aktywnych graczy z 300 do 500 bo sporo osób loguje się na świat żeby z giełdy korzystać ( nie walczą tylko handlują )

Jak bolą Cię nocne kolony, to zapraszam na Hiperboreę. :p
liczyłem na więcej argumentów ....
 
tak jak napisałeś, nie mój level ;> mam ważniejsze rzeczy do roboty niż przekrzykiwanie się z kimś, kto płacze o nocne kolony xd
 

DeletedUser32016

Guest
typ chyba nawet nie wie co to jest pchanie nocnych kolonów skoro jeszcze ma do czego wracać
 
Skoro grasz na luzie, to tym bardziej nie rozumiem, czemu boli Cię strata kilku pikseli xd Miasto w jedną, czy w drugą stronę, co za różnica :d
 

DeletedUser29866

Guest
chyba "typ" nie wie , to jest wiedza tajemna tylko dla nielicznych
ty zapewne z autopsji znasz temat
dobra już tu nie wchodzę więcej bo to tylko karmienie trolli

Skoro grasz na luzie, to tym bardziej nie rozumiem, czemu boli Cię strata kilku pikseli xd Miasto w jedną, czy w drugą stronę, co za różnica :d
skoro nie chcę grać w nocy dlaczego nie ma takiej możliwości ?
 

DeletedUser32016

Guest
jakby kazdy miał mieć taki serwer jaki chce to byłyby jednoosobowe
 
Do góry