Dyskusja na temat aktualizacji gry.

skoro nie chcę grać w nocy dlaczego nie ma takiej możliwości ?
jak nie ma? wal szare i problem z głowy. a poprzedniego to mi się nie chce ciebie cytować, ale może nie zauważyłeś ale ja nie grałem z 2/3 miesiące w ogóle a ty w tym czasie mogłeś klikać festynki. poza tym nikt tu się spinać nie musi, żeby te kolony wchodziły, tylko slotów brak. a pomysł z brakiem możliwości ataku w nocy absurdalny, tu nie ma nawet czego komentować. Przykładowo co jak celujesz klocka pod bonus i przestrzelisz o 1 sekunde bo AT?
 
Teraz żeby zakończyć serwer chyba trzeba zwiększyć limit aktywnych graczy z 300 do 500 bo sporo osób loguje się na świat żeby z giełdy korzystać ( nie walczą tylko handlują )
sam się logujesz po złoto więc proponuję zacząć od siebie ....
lepszym rozwiązaniem jest skopiowanie opcji z dominacji + limit graczy
jeżeli jeden sojusz zdobędzie 7 cudów zaczyna się czas utrzymania tych cudów przez xx dni .. które zapewne rozgrzeją serwery ;) po utrzymaniu czas pokoju i koniec serwera
natomiast jeżeli będzie sytuacja patowa że nikt nie zdołał wybudować 7 cudów to limit graczy tu rozwiązuje problem

Jak bolą Cię nocne kolony, to zapraszam na Hiperboreę. :p
albo Mochlos tu też dużo spokoju można zaznać zanim się wpadnie w widełki punktowe
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser29866

Guest
jak nie ma? wal szare i problem z głowy. a poprzedniego to mi się nie chce ciebie cytować, ale może nie zauważyłeś ale ja nie grałem z 2/3 miesiące w ogóle a ty w tym czasie mogłeś klikać festynki. poza tym nikt tu się spinać nie musi, żeby te kolony wchodziły, tylko slotów brak. a pomysł z brakiem możliwości ataku w nocy absurdalny, tu nie ma nawet czego komentować. Przykładowo co jak celujesz klocka pod bonus i przestrzelisz o 1 sekunde bo AT?
napisz co sądzisz o aktualizacji którą proponuję a nie tylko osobiste wycieczki
Jest bardzo wielu graczy którym nie podoba się nocne granie i takie rozwiązanie byłoby ok dla wielu
Jak ktoś lubi w nocy klikać to niech wysyła na spowalniaczach żeby o 7-ej ataki i kloce wchodziły
Jak się boisz AT to wysyłaj klocka 22:59:49 na pewno wejdzie przed bonusem rozwiązanie proste jak drut.

sam się logujesz po złoto więc proponuję zacząć od siebie ....
lepszym rozwiązaniem jest skopiowanie opcji z dominacji + limit graczy
jeżeli jeden sojusz zdobędzie 7 cudów zaczyna się czas utrzymania tych cudów przez xx dni .. które zapewne rozgrzeją serwery ;) po utrzymaniu czas pokoju i koniec serwera
natomiast jeżeli będzie sytuacja patowa że nikt nie zdołał wybudować 7 cudów to limit graczy tu rozwiązuje problem


albo Mochlos tu też dużo spokoju można zaznać zanim się wpadnie w widełki punktowe
Loguję się po złoto na inne światy bo nie płacę za tą grę , Reklamują ją jako darmową i dla mnie taka pozostanie.
Jak ktoś chce płacić jego sprawa. Ja poświęcam więcej czasu żeby wejść jeszcze na dwa inne światy i pohandlować na giełdzie.
Widzę że w związku z tym jest więcej graczy którzy nie grają tylko handlują dlatego nie aktywność eko powinna być wyznacznikiem bo budynek zawsze można podnieść o lvl tylko przyrost PW , które ciężko osiągnąć na skałkach na antypodach. Dlatego odliczanie końca serwera powinno być kiedy zostanie 300 graczy z przyrostem PW codziennym lub trochę dłuższym.

Tylko proszę żeby komentowali ten pomysł gracze którzy coś mają w tym temacie do powiedzenia.

Teksty spadaj na inny serwer , wal szaraki itp. zostawcie dla siebie.
 
napisz co sądzisz o aktualizacji którą proponuję a nie tylko osobiste wycieczki
Jest bardzo wielu graczy którym nie podoba się nocne granie i takie rozwiązanie byłoby ok dla wielu
Jak ktoś lubi w nocy klikać to niech wysyła na spowalniaczach żeby o 7-ej ataki i kloce wchodziły
Jak się boisz AT to wysyłaj klocka 22:59:49 na pewno wejdzie przed bonusem rozwiązanie proste jak drut.
właśnie napisałem co sądzę w poprzednim moim poście, w tym również że nie jest to sensowne bo jest AT i teraz się z tym tekstem odpalasz XD Wybiorę się na osobistą wycieczkę, bo wieje tu hipokryzją - teraz się nie podoba to wielu graczom, a jeszcze jakiś czas temu tak chętnie graliście nocami aż strach było pójść spać. Tak czy inaczej jak już to osobny serwer ale inno takiego nie wprowadzi bo to strata kasy dla nich jak przez pół doby walczyć by nie można było, oznaczałoby to brak złocenia w tym czasie wojska bo nie byłoby celu w tym, utrzymanie serwera nie zarabiałoby na siebie.
+ jeszcze jedna osobista wycieczka, szkoda że swoim zawodnikom tak nie mówisz jak przed ustalonym czasem pokoju jednak wysyłają w bonus :)

co do pomysłu, jak najbardziej na nie, oprócz zwiększenia zachcianek części graczy nie dałoby to żadnych realnych korzyści żadnej stronie, a utrudniłoby czasami grę np. nie można by rozbić o kogoś wojska aby zwolnić ludzików na kolona. Myślę, że w praktyce powstałoby o wiele więcej takich problemów.
 

DeletedUser27702

Guest
Ostatnie aktualizacje doprowadziły do braku alarmu, pewnie na nowszych systemach są ale nie każdy zmienia telefon co rok...inna sprawa to znikające numery mórz...to brak wejścia w zadania wyspowe...to nadal brak jak założysz miasto to musisz też odświeżać by wioski na surki mieć...a już to że statek kolonizacyjny ginie nawet jak wejdzie na pusto to przegięcie...kto Was uczył historii?
 

DeletedUser29866

Guest
właśnie napisałem co sądzę w poprzednim moim poście, w tym również że nie jest to sensowne bo jest AT i teraz się z tym tekstem odpalasz XD Wybiorę się na osobistą wycieczkę, bo wieje tu hipokryzją - teraz się nie podoba to wielu graczom, a jeszcze jakiś czas temu tak chętnie graliście nocami aż strach było pójść spać. Tak czy inaczej jak już to osobny serwer ale inno takiego nie wprowadzi bo to strata kasy dla nich jak przez pół doby walczyć by nie można było, oznaczałoby to brak złocenia w tym czasie wojska bo nie byłoby celu w tym, utrzymanie serwera nie zarabiałoby na siebie.
+ jeszcze jedna osobista wycieczka, szkoda że swoim zawodnikom tak nie mówisz jak przed ustalonym czasem pokoju jednak wysyłają w bonus :)

co do pomysłu, jak najbardziej na nie, oprócz zwiększenia zachcianek części graczy nie dałoby to żadnych realnych korzyści żadnej stronie, a utrudniłoby czasami grę np. nie można by rozbić o kogoś wojska aby zwolnić ludzików na kolona. Myślę, że w praktyce powstałoby o wiele więcej takich problemów.
Odnośnie hipokryzji to się mylisz. Nie wstawiałem w nocy klocków. Inni tak ja nie. Odnośnie argumentów na tak byłby jeden podstawowy. Nie miałbyś problemów z pójściem spać na 8h, a z tego co piszesz powyżej czasami masz stracha :) Dzięki za odpowiedź z argumentami. Nawet Ci Kacperek zalajkował bo ubrałeś jego myśli w słowa. On sam potrafi tylko: "głupie to".
Może masz rację że teraz Grepolis nastawione jest na dojenie i tak to jest poustawiane. Ci co chcą pograć w "darmową grę" bez nocnego wstawania tutaj nie mają czego szukać.
 
Odnośnie hipokryzji to się mylisz. Nie wstawiałem w nocy klocków. Inni tak ja nie. Odnośnie argumentów na tak byłby jeden podstawowy. Nie miałbyś problemów z pójściem spać na 8h, a z tego co piszesz powyżej czasami masz stracha :) Dzięki za odpowiedź z argumentami. Nawet Ci Kacperek zalajkował bo ubrałeś jego myśli w słowa. On sam potrafi tylko: "głupie to".
Może masz rację że teraz Grepolis nastawione jest na dojenie i tak to jest poustawiane. Ci co chcą pograć w "darmową grę" bez nocnego wstawania tutaj nie mają czego szukać.
I każdym kolejnym wpisem potwierdzasz, że dyskusja z Tobą nie ma jakiegokolwiek sensu XD


"Ci co chcą pograć w "darmową grę" bez nocnego wstawania tutaj nie mają czego szukać."

oczywiście, że mają
dla takich osób są obrzeża świata, m34/m65 :p a nie centrum,
 
Ostatnia edycja:
podpowiedziałeś mu i bije mnie właśnie z miasta na m65, póki co ma tam tylko kilka miast ale już oddaje na m55 i ucieka daleko, będzie latał atakami teraz :oops:
 

DeletedUser27702

Guest
Męczy mnie moi drodzy spamerzy że znikają mi numery mórz...że za każdym razem jak skończę kolonizację palika to muszę odświeżać stronę bo wiosek nie mogę na surki dodać...
Polecam nie grzebać albo zrobić to raz a dobrze by gracze chcieli w to nadal grać ;/
 
Kolejna aktualizacja kolejne błędy.
  • (Rodo) has invited (rodo) to the alliance. dzisiaj o godz. 13:51
  • left-alliance.png
    (rodo) has left the alliance. dzisiaj o godz. 13:46
  • left-alliance.png
    (rodo) has left the alliance. dzisiaj o godz. 13:44
  • joined-alliance.png
    (rodo) has joined the alliance. dzisiaj o godz. 09:59
 

DeletedUser32539

Guest
Kolejna aktualizacja kolejne błędy.
  • (Rodo) has invited (rodo) to the alliance. dzisiaj o godz. 13:51
  • left-alliance.png
    (rodo) has left the alliance. dzisiaj o godz. 13:46
  • left-alliance.png
    (rodo) has left the alliance. dzisiaj o godz. 13:44
  • joined-alliance.png
    (rodo) has joined the alliance. dzisiaj o godz. 09:59
Wiemy o błędzie w tłumaczeniu i jest to zgłoszone ;)
 
Greposscore - nie do zdobycia. Nowe nagrody za nowe zakończenie. Wygląda to na jakąś wojne o olimp. Ciekawe czy będzie na jakis wyspach czy jakis portal czy coś w ten deseń.
Olimp został podbity i jestes teraz blizej bogow.
Utrzymałes olimp wystarczajaco dlugo, aby bogowie podzielili Ci udzielic błofgoslawienstw.
Utrzymałes olimp wystarczajaco dlugo, aby bogowie uznali cie za czesc panteonu.
Jeżeli to ma być na 7 wyspach w centrum świata gdzie trzeba się bić to to taka "poprawiona " dominacja będzie i bedzie bardzo Ciekawie.
Jak na katanii przez miesiąc -2 wojna o 4 wyspy była taka ,jak by od tych 4 wysp wygrana świata zależała. :D Niestety koledzy z Pralni zrezygnowali z zabawy jak weszła dominacja :/
 

DeletedUser27702

Guest
Kociaki...może czasami bywacie jak koty ale śmiem wątpić bo za mało śpicie :rolleyes:
 

DeletedUser32016

Guest
w ciągu ostatnich 72h spałem 12h, witaj nowy świecie i nocne granie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry