Dyskusja na temat aktualizacji gry.

DeletedUser33557

Guest
bardzo miły supporter ten Rotsu
pieczatka.gif
 

DeletedUser29238

Guest
Najnowsze informacje są takie, że problem został rozwiązany dziś, ok. 13:00.
 

DeletedUser17870

Guest
Kiedy będą nowe jednostki ? tyle lat minęło jak mnie nie było w grepolis a tu nadal to samo. Wydaje mi się że coraz mniej ludzi w to gra. Wieje nudą :p
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Ogarnijcie serwery, a potem bierzcie się za aktualizacje i nowe zakończenia gry...
Cały czas pracujemy nad wydajnością serwerów naszych i stabilności gry. Gra przy normalnym użytkowaniu działa normalnie bez zawieszenia się i w tym wypadku należy sprawdzić swoje łącza i zapytać swojego dostawcy oraz sprawdzić możliwości swojego sprzętu.
Kiedy będą nowe jednostki ? tyle lat minęło jak mnie nie było w grepolis a tu nadal to samo. Wydaje mi się że coraz mniej ludzi w to gra. Wieje nudą :p
Obecnie nie jest planowane wprowadzanie nowych jednostek.
 

DeletedUser30713

Guest
Cały czas pracujemy nad wydajnością serwerów naszych i stabilności gry. Gra przy normalnym użytkowaniu działa normalnie bez zawieszenia się i w tym wypadku należy sprawdzić swoje łącza i zapytać swojego dostawcy oraz sprawdzić możliwości swojego sprzętu.

Obecnie nie jest planowane wprowadzanie nowych jednostek.

Dogadajcie proszę jedną wersję w teamie, bo pisałem dzisiaj ticketa do supportu i uzyskałem informacje, że jednak macie problemy z serwerami i pracujecie nad tym. U nas w sojuszu od 3 dni przed wejściem na grę ludzie piszą na discordzie, czy warto wchodzić, czy nie . Wydaje mi się to być dość skrajną sytuacją.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Dogadajcie proszę jedną wersję w teamie, bo pisałem dzisiaj ticketa do supportu i uzyskałem informacje, że jednak macie problemy z serwerami i pracujecie nad tym. U nas w sojuszu od 3 dni przed wejściem na grę ludzie piszą na discordzie, czy warto wchodzić, czy nie . Wydaje mi się to być dość skrajną sytuacją.
Moja odpowiedz dotyczyła ogólnie sytuacji serwerów, a nie w danej chwili konkretnego serwera.
Ogólnie w obecnym czasie wiele serwerów na świecie są oblegane.

"normalnym użytkowaniu"
możesz rozwinąć? :p
Normalne użytkowanie miałem namyśli, gdy liczba akcji/zadań/poleceń jest przybliżona do tego co jest. Problem pojawia się przy zmasowanych wykonanych akcjach oraz przy nawale obciążeń zewnętrznych.
Wyjaśnić dokładniej?
 
Ostatnia edycja:
czy czasem po ostatniej aktualizacji nie pojawiły sie błędy w działaniu konvertera w Podglądy/Polecenia ?

puszczam ataki na miasto X
a jak robię konwertuj aby wkleić na forum pokazuje mi , że atakuje miasto Y

ŚWIAT: dimale
 
Do góry