Dyskusja na temat aktualizacji gry.

DeletedUser29238

Guest
Wszelkie konwertery, skrypty nie są obsługiwane przez Innogames. O błędach proszę powiadomić autora konwertera.
 
Takich informacji raczej nie poddacie, ale kiedy mniej więcej będzie premiera świata z olimpem. Zakłam że ok. miesiąc po zakończeniu testów na serwerze testowym.
 
Zamiast pisać o tych lagach może byśmy zwrócili uwagę na większy problem, dawno nie było promocji na golda :rolleyes:
 
Ja proponuję zrobić jakiś pakiet ultra-vip dzięki któremu jego posiadacze będą mieli pierwszeństwo w logowaniu się podczas takich sytuacji :cool:
 

DeletedUser34087

Guest
mimo że rozdajecie bany na formum na lewo i prawo ..
ale napiszę coś pozytywnego

nie wieszajcie psów na Supporice , oni z serwerami mają tyle wspólnego co ja mam z gotowaniem :p

jedynie co mogą to zgłosić problem u INNO i to wszystko …

myślicie ze są adminami fizycznych serwerów - NIE …
 
A wyobrażasz sobie co by było gdyby byli?
mimo że rozdajecie bany na formum na lewo i prawo ..
ale napiszę coś pozytywnego

nie wieszajcie psów na Supporice , oni z serwerami mają tyle wspólnego co ja mam z gotowaniem :p

jedynie co mogą to zgłosić problem u INNO i to wszystko …

myślicie ze są adminami fizycznych serwerów - NIE …
 

dorocia

Zespół Grepolis
Jest opcją gry i działa bez problemów.
Sugeruję wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki. Jeżeli nie pomoże to proszę napisać zgłoszenie do supportu i dołączyć zrzut z pełnego ekranu z widocznym problemem.
 

DeletedUser24557

Guest
co to jest "bonus iluzji"? teoretycznie czar od Artemidy na miasto obniżające na godzinę obronę o 10%, jest ikonka taka sama jak do iluzji, ale nie można tego użyć i nigdzie nie mogę znaleźć o tym wzmianki... to ma wejść dopiero, czy to jakiś bug? :D
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za zgłoszenie. Wszystkie uwagi są dla nas bardzo ważne. Postaramy się zawrócić planer na ziemię.
 
Do góry