Dyskusja na temat aktualizacji gry.

dorocia

Zespół Grepolis
Tu się z Panią zgadzam, fatalni informatycy byli zatrudnieni i tragiczne jest to grepo napisane, ze po każdej aktualizacji się psuje i trzeba czyścić pamięć podręczną.
A może chodzi o rejestry i inne dane zachowane w przeglądarce, które zaburzają poprawne jej (przeglądarki) działanie?
Ja się nie znam, nigdy nie twierdziłam, że tak jest, ale jak "polatam" po stronach i przeglądarka/wyszukiwarka zwalnia tylko czyszczenie pamięci podręcznej pomaga.

w pracy na pc po aktualizacji wszystko śmigało natomiast na pc w domu dziwne historię się wydarzyły? i czemu tak że na jednym ok na drugim nie?
Może w pracy komputer ma automatyczne czyszczenie pamięci przeglądarki po każdym zakończeniu pracy? Może w pracy gra Pan jednak mniej niż w domu - wiadomo, pracodawcy nie lubią gdy pracownicy wykorzystują służbowe narzędzia w prywatnych celach ;)
 

dorocia

Zespół Grepolis
z tym każdym to bym nie przesadzał ;) raz na jakiś czas trzeba ... a w szczególności jak coś nie działa ...
Wszystko zależy od intensywności korzystania z przeglądarki/wyszukiwarki. Jedni nie czyszczą wcale przez długi czas bo nie muszą, inni czyszczą codziennie bo tak lubią bądź muszą dla zachowania płynności działania. Jednak po aktualizacji, która jest co 2 tygodnie, poświęcenie kilku minut na poprawę działania chyba nie jest zbyt wielkim obciążeniem. A pozwala uniknąć wielu niespodzianek.
 
A może chodzi o rejestry i inne dane zachowane w przeglądarce, które zaburzają poprawne jej (przeglądarki) działanie?
Ja się nie znam, nigdy nie twierdziłam, że tak jest, ale jak "polatam" po stronach i przeglądarka/wyszukiwarka zwalnia tylko czyszczenie pamięci podręcznej pomaga.


Może w pracy komputer ma automatyczne czyszczenie pamięci przeglądarki po każdym zakończeniu pracy? Może w pracy gra Pan jednak mniej niż w domu - wiadomo, pracodawcy nie lubią gdy pracownicy wykorzystują służbowe narzędzia w prywatnych celach ;)
No nie jest tak jak Pani piszę :)
Komputer w pracy budowałem sam taki jaki chciałem do pracy :) tak więc wszystko co jest na nim zainstalowane instalowałem osobiście.

Już komuna dawno się skończyła i nie każdy ma tak rygorystyczną pracę i pracodawcę terrorystę :p
 

dorocia

Zespół Grepolis
Rozumiem, że w pracy gra Pan cały czas w Grepolis.
Co ma do tego komuna to nie jestem w stanie pojąć. Pracowałam u Niemca i komputery/sieć miały blokadę na wyjścia zewnętrzne.
 
Rozumiem, że w pracy gra Pan cały czas w Grepolis.
Co ma do tego komuna to nie jestem w stanie pojąć. Pracowałam u Niemca i komputery/sieć miały blokadę na wyjścia zewnętrzne.
Dokładnie tak :)
" z niewolnika nigdy nie będzie dobrego pracownika" Nie chce się zagłębiać w szczegóły ale mój pracodawca ma luźne podejście i nie ważne czy coś zrobię w 1 h czy 8 praca ma być wykonana. Jestem technikiem serwisu i siedzę 90% czasu przy pc i reklamacje mają się zgadzać.
A z tą komuną to miałem na myśli to że już chyba odchodzi się od systemu pracy gdzie 8 h od deski do deski 15 min przerwy i za wyjęcie tel w pracy jakieś kary czy nagany lub innego rodzaju rozwiązania. Trochę poszło do przodu i to wszystko :pMimo wszystko odeszliśmy znacząco od tematu :p
 

dorocia

Zespół Grepolis
To wracajmy do tematu zasadniczego :)

Czyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki pozwala usunąć ewentualne "zawirowania" i powinno być wykonywane częściej niż raz w roku.
Zalecamy po każdej aktualizacji gry, na pewno nie zaszkodzi a może pomóc w wielu przypadkach.
 

DeletedUser23982

Guest
Gratuję grepolis, że po tylu latach dziwnych aktualizacji albo niepotrzebnych. Zrobili coś co jest fajne. Już mi się podoba. Może ograniczy to ludzi grających na botach :) Chociaż w to wątpię. Mimo wszystko pomysł 10/10
 

DeletedUser29184

Guest
Po co komu informacja który bóg jest czczony w mieście? Przynajmniej do tej pory wymagało to jako tako sprawdzania a teraz wszytsko na tacy wyłożone. Może do szpiega dodamy informację kiedy ostatnio logował się gracz, żeby już nie było żadnych tajemnic? xd
 
Po co komu informacja który bóg jest czczony w mieście? Przynajmniej do tej pory wymagało to jako tako sprawdzania a teraz wszytsko na tacy wyłożone. Może do szpiega dodamy informację kiedy ostatnio logował się gracz, żeby już nie było żadnych tajemnic? xd
No i wariat ile mitycznych defensywnych bylo w obiegu na starym systemie ? I tak większość noobkow to na ptusku jedzie jak zapali sie żółty do dopiero ma jaja atakować xd
A po co to komu?!to zabieg inno zeby wiecej mitycznych defensywnych bylo w obiegu
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser29184

Guest
Milczuch ale w jakim celu ma być w obiegu więcej defensywnych mitycznych skoro ludzie i tak wolą latajki rekrutować do odbijania. Defensywne mityczne to nawet często można spotkać w ataku z kolonem tzw wojo pod cofke.
 
No wiadomo wiadomo,latawce zawsze przyjemne,no niby wariat po cos te defensywne mityki sa,a kompletne ze kompletnie (poza pegazami pieskami) nie sa używane,moze my wiesz juz za stara gwardia,przyjdzie nowa to napisze jakas ciekawa strategie ow ciekawsze zastosowanie ;)
 
Do góry