Dyskusja na temat aktualizacji gry.

DeletedUser33826

Guest
dobra, ale za premium
winko.gif
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Możemy zaproponować taką zmianę, aczkolwiek potrzebowalibyśmy do tego odpowiednio przeprowadzonej ankiety.
Opinia większej liczby Graczy jest niezbędna.
Zachęcam do złożenia propozycji w odpowiednim dziale.
 

DeletedUser33478

Guest
nie mówie o romie panie agressive ale nie powiem wszystko zabieracie niektórzy po 7 rezerwacji biorą


po prostu nie widze potrzeby robić przecinków chyba wiecie o co mi chodziło czy musze poprawić z przecinkami
ps. ale mam deja vu

Agressive wy jeszcze jesteście atakowani ale mnie nikt nie atakuje od początku świata
więc zauwarz ze cięzko o pw gdy przeciwnik nie chce cię bić


Jak się nie chce bić samemu to na bobowym świecie ciężko o pw.
 
Czy wy też macie jakieś ikonki jednostek koło nazwy miasta i to w dodatku zdublowane. Ktoś chyba chciał zrobić coś dobrze. a wyszło jak zawsze, czyli marnie.
 

DeletedUser29238

Guest
Problem leży po stronie Norki Krecika. Proszę odinstalować i sprawdzić ponownie.
 
"Niestety nie jesteśmy jeszcze do końca gotowi do ujawniania zmian wdrożonych w aktualizacji 2.225, a wyjawienie naszych planów zepsułoby sprawę! Zmiany w tej wersji są podstawą do dalszych ciekawych zmian, które są tuż za rogiem, obserwujcie to miejsce."
Czy to już paranoja, czy ktoś jeszcze odczuwa niepokój?
 
W sumie jakby rework bogów robili, to kilka czarów jest wartych zmodyfikowania kosztu i działania.
Ja to w sumie też bym widział chętnie czar, choćby za 400-500 łask, który dawał by efekt w stylu ochrony ataku przed czarami negatywnymi(jak gniew/sztorm, sowę bym zostawił ;p).
 
Albo coś w stylu skrócenia czasu podróży, ale z możliwością rzucenia tylko przy wysyłaniu ataku, żeby patologi nie było
 

DeletedUser29689

Guest
Witam, kiedy będzie więcej informacji o nowych bogach w grze ? Ew. Kiedy zostaną oni ukazani na becie ?
 

DeletedUser29238

Guest
W sprawie Bety proszę pisać do tamtejszej administracji gry. To oddzielny serwer, którego polski Support nie obsługuje.
 
Do góry