Dyskusja na temat aktualizacji gry.

DeletedUser33478

Guest
Na starość chciałbym wyglądać jak ten posejdon, kozak XD
 
syreny już nie plądrują świątyń, ale ciągle składają się na branderach. To chyba tak już ma zostać...
 

DeletedUser32517

Guest
Hola hola Kacper... jak chcesz wyłączyć coś co nie działa?
 
W ataku zamieszczonym w innym temacie były także Satyry, które (którzy?), o ile mi wiadomo, także są jednostkami mitycznymi...
Sądzę, że to oni (jak na facetów przystało) dźwigali zdobyte łaski, a nie słabe (jak to kobiety) Syreny :D
Na tamtym screenie bylo ukradzione 170 łask, na to potrzeba 34 mityków, a satyry + boscy to zaledwie 32 mityczki, wiec syrenki też wtedy mogły łaski ukraść.
I nie można nie doceniać syren, jako słabiutkie. To istnie demoniczne bestie.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Napiszę to samo...
Biję się w pierś, nie przeliczałam zagrabionych łask, skupiłam się na satyrach ogólnie :oops:
W takim razie dopytamy u naszych techników czy jest to faktycznie błąd czy może zamierzone działanie.
 

DeletedUser17870

Guest
Dla mnie zmiana wizerunków Bogów jest na minus. Wcześniej na odległość można było ich rozróżnić, a teraz zlane wszystko , kolory tła powinny być bardziej różnorodne. Takie ja mam zdanie.
Ps . dodajcie jakiegoś bohatera , który nie pozwoli rzucać magii żadnej ani pozytywnej ani np. gniewu czyli destruktywnej na wojsko , które z nim się porusza. Pełno noobów i ludzi co tylko wchodzą na grę , rzucają po 2 lub 3 razy i unik. Taka ich gra . Ludzie się męczą by wojska wybudować i spędzają dużo czasu by coś osiągnąć. Taki bohater dużo, by mógł wnieść do gry. Pozdrawiam
 

DeletedUser29757

Guest
Ps . dodajcie jakiegoś bohatera , który nie pozwoli rzucać magii żadnej ani pozytywnej ani np. gniewu czyli destruktywnej na wojsko , które z nim się porusza. Pełno noobów i ludzi co tylko wchodzą na grę , rzucają po 2 lub 3 razy i unik. Taka ich gra . Ludzie się męczą by wojska wybudować i spędzają dużo czasu by coś osiągnąć. Taki bohater dużo, by mógł wnieść do gry. Pozdrawiam
To jest ciekawy pomysł. Pisz propozycje, głosujemy raz dwa i można wysyłać do Niemiec, póki maja chęci aby coś z ta gra zrobić
 
po co się patyczkować z nowym bohaterem ?? usunąć czary negatywne jak i wspomagające ataki :p

jak się pojawi taka propozycja jestem na nie ,
co boli jak dostajecie gniewem w 100% katapult lecących z gradem ? .. to poświęć czas 10-120min i klikaj na użyj czar na atak aby zniwelować rzucenie oczyszczenia ...
 

DeletedUser29757

Guest
Propozycja mogłaby powstać choćby po to abyśmy mogli ja przedyskutować. Imho bohater jak wielu innych, wcale nie OP, bo decydując się na niego nie możemy z atakiem puścić Deimosa, czy innej Medei. Coś za coś. Na pewno bym go nie wybierał jako pierwszego bohatera, pewnie nawet w top5 by się nie załapał.

Aby go osłabić mógłby działać tak że chroni atak przez pierwsze 40% czasu podróży i wraz z podnoszeniem chroni do 80%.
Albo aby po prostu osłabiał gniew/sztorm o 40-80%
 
Do góry