Dyskusja na temat aktualizacji gry.

to tylko Ares miesza tutaj ;) 2500 furii + bonusy świątyń , wiadomo że normalnie nie da się ustawić 5 x 8 lvl świątyń
przy zwykłych tradycyjnych bonusach i czarach jest poprawnie liczone
 
to tylko Ares miesza tutaj ;) 2500 furii + bonusy świątyń , wiadomo że normalnie nie da się ustawić 5 x 8 lvl świątyń
przy zwykłych tradycyjnych bonusach i czarach jest poprawnie liczone
nieprawda
mój screen jest z rodosu, gdzie nie ma aresa
jak dodasz czar albo badanie w polu obrońcy, po czym go usuniesz i znowu dodasz, to symulator głupieje i zaczyna w dziwny sposób to wszystko mnożyć, czego efektem jest ww. screen.
 
no na Rodosie sprawdzałem dodawałem wszelkie bonusy świątyni do mityków , heroiczna , hydr i morskich + furia Aresa 2500 ;) i heroiczną ...
a na obrońce dałem narcyzm i wyszło jak wyszło ..
jak dawałem zwykłe bonusy bez w/w symulator liczył "poprawnie"

ale tak , w którymś momencie symulator już przestaje działać "Response error" lub wisi strona i trzeba przeładowac
 
symulator.png

kacperek lan Ten screen fajniejszy :p
 

dorocia

Zespół Grepolis
Ile tych aktualizacji dziennie.. miała być w środę a tu i w poniedziałek i we wtorek.. może zróbmy aktualizację co 15 min, będzie wesoło
smiley-emoticons-flucht2.gif
smiley-emoticons-panik4.gif

Zdecydujcie się drodzy Państwo czy błędy mają być naprawiane raz na dwa tygodnie czy może jednak częściej.
Poza tym dzień 20.04.2021 był dniem przyznania nagród za 10 i więcej lat gry, a nie da się tego zrobić bez aktualizacji gry.
 

DeletedUser29238

Guest
Uwaga być może słuszna, ale adresat nie ten. Polski Team nie zajmuje się wersją Beta. O tamtych problemach proszę pisać do Supportu odpowiedzialnego za tamten serwer.
 
Do góry