Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Czy dyskucja odnoscie apki bedzie tutaj poruszana? czy inny temat bedzie założony? bo juz na sam poczatek podoba mi sie ta apka :O plus mam kilka nowym możliwsci do dodania :D
 

dorocia

Zespół Grepolis
Gdy aplikacja zostanie udostępniona do testów wszystkim graczom zostanie utworzony temat poświęcony opiniom i uwagom na temat nowej aplikacji hybrydowej Grepolis.
 
Gdy aplikacja zostanie udostępniona do testów wszystkim graczom zostanie utworzony temat poświęcony opiniom i uwagom na temat nowej aplikacji hybrydowej Grepolis.
A kiedy to będzie? Bo w sumie nie mogłam jej znaleźć w sklepie i dopiero screen kolegi mi uświadomił że to wersja próbna tylko dla tych szczęśliwców co się załapali pierwsi
 

dorocia

Zespół Grepolis
A kiedy to będzie? Bo w sumie nie mogłam jej znaleźć w sklepie i dopiero screen kolegi mi uświadomił że to wersja próbna tylko dla tych szczęśliwców co się załapali pierwsi
Aplikacja hybrydowa została udostępniona wszystkim graczom polskiego serwera językowego. Informacja na ten temat znajduje się w tym ogłoszeniu zamieszczonym na Forum Ogólnym polskiej wersji Grepolis.
 
Aplikacja hybrydowa została udostępniona wszystkim graczom polskiego serwera językowego. Informacja na ten temat znajduje się w tym ogłoszeniu zamieszczonym na Forum Ogólnym polskiej wersji Grepolis.
Dlaczego więc nie ma jej w sklepie play? Czy muszę mieć polski numer telefonu by z niej korzystać? Jedynie to mi przychodzi do głowy, bo nie widzę jej ani po wpisaniu odpowiednich fraz ani w produktach Inno Games, raz tak miałam z inną polską aplikacją...
 

DeletedUser35664

Guest
Dziwne, bo inni Gracze mają ją zainstalowaną, o czym świadczą wpisy w tym miejscu Forum.
Z jakiego kraju loguje się Pani do Sklepu Play?
Jaki system ma Pani urządzenie (telefon, tablet)?

Czy aplikacje hybrydową można zainstalować tylko za pośrednictwem sklepu play na terenie naszego kraju, czy miejsce nie ma tu żadnego znaczenia?

Chociaż może bardziej powinienem zapytać czy aplikacja hybrydowa jest dostępna tylko na polskojęzycznej wersji sklepu play.
 
Dziwne, bo inni Gracze mają ją zainstalowaną, o czym świadczą wpisy w tym miejscu Forum.
Z jakiego kraju loguje się Pani do Sklepu Play?
Jaki system operacyjny ma Pani urządzenie (telefon, tablet)?

Mam androida 9
Mieszkam w Holandii, numer holenderski to zapewne loguje mnie stąd. Jak wspomniałam, miałam już kiedyś sytuację, że nie mogłam zainstalowac aplikacji polskiej z mojego telefonu... niefajnie... z tej aplikacji można logowac się na serwery inne niż PL, przykre jeśli nie można jej zainstalować będąc poza Polską
 

dorocia

Zespół Grepolis
"Aby zwiększyć liczbę osób testujących aplikację, włączyliśmy jej dostępność w Sklepie Google Play dla Polski"

Więcej informacji znajduje się w wiadomym ogłoszeniu.
 
Do góry