Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Wersja mobilna swoją droga ale czy Wam też siadła rozdzielczość strony w wersji desktopowej po dzisiejszej aktualizacji? Nie widzę jakichś nowych elementów, a przewijanie strony o pół centymetra jest trochę śmieszne i irytujące jeśli chodzi o skrajne elementy. :)
(sprawdzone na Chrome i Edge).

Pozdrawiam
Stuart
U mnie nadal ten sam problem od początku maja, ze strony sprzętu i ustawień wszystko chyba mam ok, przeryłam wszystko i nic nie pomogło....
mam paski przewijania po prawej stronie i na dole ekranu, żeby się tego pozbyć muszę zmniejszać na Ctrl -, ale wtedy nie moge zmienić w światyni boga na Aresa, nie wspominajac o drobniejszych elementach, które sie również pomniejszają...
Mamy sierpień, pisałam o tym już kilka razy do sup. //ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czy w aktualizacji nastąpiła zmiana, że wioski rolnicze po straceniu miasta już nie są "nasze"? na mapce nie wyświetlają sie jak dotychczas (jako nieodebrane, ale wykupione wioski), tylko jak na każdej innej wyspie, na której nie mieliśmy miasta. czy po odebraniu miasta, one będą znowu dostępne, czy trzeba je będzie ponownie wykupić za pw?

dobra, wioski wracają - wszystko git :D
 
Proponuję wstawić oko Saurona zamiast tego co zostało dodane bo to strasznie wygląda
Nie wiem wygląda to jakby z 2010 roku gra była
Pozdrawiam
//ciach//
 

Załączniki

  • IMG_20230202_102352.jpg
    IMG_20230202_102352.jpg
    80,9 KB · Wyświetlenia: 8
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czy naprawdę konieczna była zmiana położenia paska w rankingu? Dla takich dinozaurów jak ja to możliwe być lub nie być w kontekście dalszej gry.
 
W raportach też są zmiany (poprzedni ,dalej rozrzucone). Wiadomo człowiek się do wszystkiego przyzwyczai. Szkoda że te zmiany to nie jest opcja tylko przymus. Natomiast za chwile rok od mojej propozycji usprawnienia gry i jak nie było tak nie ma zmiany.
 
Mi leżał bardziej stary. Tobie pasuje, mi nie, mogliby zostawić opcję przełączenia wedle własnego widzimisię.
A co w starym było lepszego?
Wpisywanie nicku mial na dole zamiast u góry? Pokazywał mniej pozycji i tylko to sie liczy. Efekt wizualny jest taki sam. Tylko, ze napatrzyłeś sie pare lat na tamten i ci od kopa przeszkadza cos czego nawet nie bylo okazji przetestować.

Co do raportow kolejny plusik. Nie usuniesz przypadkiem rapka podczas przewijania.
 
Do góry