Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ludzie zanim zaczniecie wprowadzać następne wersje gry, to uporajcie się z problemami aktualnej wersji. Od którejś wersji wstecz (na oko 2-3) zalogowanie się do gry stało się strasznie irytujące. Po wpisaniu loginu i hasła uruchamia się pasek ładowania gry i umarł w butach nic więcej. Odświeżanie strony daje rezultat przeciętnie za 5 razem. Początkowo myślałem, że to wina mojego internetu ew. przeglądarki jednak po przeanalizowaniu wszystkich faktów nie może być o tym mowy bo wcześniej wszystko działało poprawnie (przy tym samym necie i przeglądarce). Wychodzi więc na to, że sprawcą jest któraś z ostatnich wersji. Sam jestem pracownikiem HELP DESK-u zajmującym się pomocą użytkownikowi w dużym, ogólnopolskim systemie i trafia mnie jak widzę kolejne wersje bez "okiełznania" tej obecnej. Co do nowości są ciekawe i warte wprowadzenia ale tak jak pisałem powyżej, żeby się z nich cieszyć muszę móc normalnie się zalogować.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Jak zostaną wprowadzone to na wszystkie wersje językowe prezentowane tam nowe zbalansowanie jednostek nie jest jeszcze wersją ostateczną i może ulec zmianom. Nie jest również określony termin wprowadzenia do gry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Jak zostaną wprowadzone to na wszystkie wersje językowe prezentowane tam nowe zbalansowanie jednostek nie jest jeszcze wersją ostateczną i może ulec zmianom. Nie jest również określony termin wprowadzenia do gry.

Bardzo dziękuje za odpowiedź, gdyż jest tam napisane: "Keep in mind that we will remove all Fire Ships from the game along with the rebalancing update." I nie wiadomą było, czy statki ogniowe nie zostaną od tak wycofane.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Bardzo dziękuje za odpowiedź, gdyż jest tam napisane: "Keep in mind that we will remove all Fire Ships from the game along with the rebalancing update." I nie wiadomą było, czy statki ogniowe nie zostaną od tak wycofane.

Fire ships to brandery ;) Statki ogniowe to Light Ships. :)
 

DeletedUser19386

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Witam,

Dlaczego nie można rozebrać akademii bez anulowania kultury? Do którejś z rzędu aktualizacji była taka możliwość i chyba nikomu to nie przeszkadzało a wręcz przeciwnie pomagało, kończy się era w której będę miał po 300 statków ogniowych pełnej wartości w mieście. Czy jest możliwość, że ta zmiana zostanie wycofana i będzie można mieć ujemne punkty w akademii?

EDIT:

Dodam jeszcze że utraciłem możliwość podboju w kilkunastu miastach gdzie miałem rozebraną akademię, jest to mocno niesprawiedliwe... zmiana zasad w trakcie gry... Czy jest szansa na przywrócenie starych ustawień czy wszystkim to pasuje?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Szkoda że kolejna(3 z rzędu) aktualizacja bez większych zmian w grepolis, myślałem że teraz będą herosi, ale chyba przy następnej aktualizacji już ich wprowadzą.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ja bym jednak nie liczył na szybkie wprowadzenie herosów, zanim to zrobią muszą wprowadzić nowy interfejs, a po co wprowadzać nowy interfejs bez ulepszeń jednostek i budynków? :)

Można zgadywać tylko że jednostki i budynki wprowadzą oddzielnie a herosów i interfejs razem, więc zapewne to potrwa jeszcze :)
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Można zgadywać tylko że jednostki i budynki wprowadzą oddzielnie a herosów i interfejs razem, więc zapewne to potrwa jeszcze :)
Tak myślisz? Ja bym jednak strzelała, że pierwszych herosów wprowadzą w następnej aktualizacji (tzn. nie tej w przyszłym tygodniu), albo najpóźniej w jeszcze następnej. W końcu na becie testowej herosi już są i mają się w miarę dobrze :) A na nowy interfejs, jednostki i budynki pewnie jeszcze trochę poczekamy :confused:
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A na nowy interfejs, jednostki i budynki pewnie jeszcze trochę poczekamy :confused:
Bez nowego interfejsu nie wprowadzą herosów - gdzie byłoby ich miejsce ? :D Wnioskuje tak gdyż herosów i interfejs ogłoszono tak jakby 'razem', a jednostki i budynki już dawno dawno, dlatego moim zdaniem powinni to jakoś podzielić.

Slietie, może mały zakładzik ? :D
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Bez nowego interfejsu nie wprowadzą herosów - gdzie byłoby ich miejsce ? :D
Herosi znajdowali by się nad ikonami postaci premium tak jak to jest na serwerze testowym, ja myślę że pierwsze wprowadzą herosów a później nowy interfejs.
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Slietie, może mały zakładzik ? :D
Nie, to byłoby nie fair. Ja przecież widziałam już na serwerze testowym herosów i stąd wiem, że spokojnie stary interfejs się sprawdzi. Owszem, myślę, że mogłoby się zdarzyć, że herosi nie będą wprowadzeni jeszcze w najbliższej aktualizacji (oczywiście pomijając tą w tym tygodniu) i interfejs mógłby "dogonić" herosów, ale szczerze w to wątpię.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ludzie zanim zaczniecie wprowadzać następne wersje gry, to uporajcie się z problemami aktualnej wersji. Od którejś wersji wstecz (na oko 2-3) zalogowanie się do gry stało się strasznie irytujące. Po wpisaniu loginu i hasła uruchamia się pasek ładowania gry i umarł w butach nic więcej. Odświeżanie strony daje rezultat przeciętnie za 5 razem. Początkowo myślałem, że to wina mojego internetu ew. przeglądarki jednak po przeanalizowaniu wszystkich faktów nie może być o tym mowy bo wcześniej wszystko działało poprawnie (przy tym samym necie i przeglądarce). Wychodzi więc na to, że sprawcą jest któraś z ostatnich wersji. Sam jestem pracownikiem HELP DESK-u zajmującym się pomocą użytkownikowi w dużym, ogólnopolskim systemie i trafia mnie jak widzę kolejne wersje bez "okiełznania" tej obecnej. Co do nowości są ciekawe i warte wprowadzenia ale tak jak pisałem powyżej, żeby się z nich cieszyć muszę móc normalnie się zalogować.
WINA SYSTEMU WINDOWS.
mi na XP się tak nie dzieje ale na WIn.7 tak.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A od której godziny do której nie będzie działało?!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

brawo za kolejna aktualizacje , oby tak dalej to juz nikt nie bedzie w to gral .... wprowadzicie super hero i gwarnatuje ze nikt nie odczyta pw bo tak bedzie cielo , od 10 minut nie moge sie zalogowac - i nie piszcie mi ze to wina lapka , chroma czy windowsa bo wczoraj tak nie bylo ( chociaz od pewnego czasu sa problemy i nie sa naprawiane tylko dokladane "wodotryski" ) Na swiecie beta owszem nie ma problemow bo nie ma tam tylu atakow , wsparc i graczy w jednym momencie bo rozklada sie na cala dobe

ticketa tez nie napisze bo nie mam ochoty czekac po 12h na odpowiedz ktora brzmi " prosze oproznic pamiec podreczna przegladarki - problem zniknie " byc moze i zniknie , ale jaki sens robic to 3 razy na godzine ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Na ten temat aktualizacji to jest krucho z misjami wyspowymi. C:
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Co do aktualizacji to jakoś mało tych zmian :mad:
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Co do aktualizacji to jakoś mało tych zmian :mad:
Od 3 aktualizacji zmiany są bez większych zmian, być może w przyszłej wprowadzą herosów. Na nowy interfejs chyba przyjdzie jeszcze trochę poczekać :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry