Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17693

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

z aktualizacjami tak jest duużo piszą a mało się zmienia ;)
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

z aktualizacjami tak jest duużo piszą a mało się zmienia ;)
Pytanie, czy każda aktualizacja musi dużo zmieniać:confused: To chyba byłoby dziwne, jakby co miesiąc były rewolucje w grze, prawda? A aktualizacje są tak mniej więcej co miesiąc. Ja wiem, pewnie nie możecie się już doczekać herosów i lepszego interfejsu... i tych tak dawno już sygnalizowanych zmian w jednostkach, badaniach i budynkach? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

najważniejsze że naprawiają błędy co aktualizacje ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Co racja, to racja, gdy ktoś zgłosi błąd. Błąd - good bye, nawet dzieją się Bugi coś ulepszające i gracz to wykorzystuje :C Najszybciej to usunąć bugi, a gdy będzie błąd, no cóż, trzeba sobie jakoś poradzić, prawda?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A co z tematem Czatu? kiedy go ruszycie? I USPRAWNICIE jego funkcjonalność?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A czy można zlikwidować lub ograniczyć możliwość zapraszania graczy do gry?
Bo np. świat jest od 2 tygodni. Koleś przegrywa, więc ściąga kumpli z innego świata Grepolis w to miejsce gdzie jest i oni mają ochronę początkową a on więcej sojuszników. W ten sposób jak my podbijemy gracza co ma 1 miasto, on będzie zaproszony ponownie nawet na tę samą wyspę bo będzie miejsce i to tak jakbyśmy nikogo nie pokonali. Bo koleś założy sobie nowy email i nowy nick.
W taki sposób gracz-oszust może zapraszać ciągle ludzi i zgarniać jeszcze za nich złoto.
Powinno być ograniczenie zapraszania ludzi do Grepolis - 2 dni!!!
Potem można ale niech lądują na nowym morzu tam gdzie wszyscy gracze po 175 pkt. zaczynający grę na danym świecie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Tak naprawde coraz bardziej ta gra zaczyna mulić, ludzie z internetem z ograniczonym transferem mają problem bo skrypty i aktualizacje strasznie neta zżerają. W porównaniu do tego jak się kiedyś grało, szybko gra chodziła, nie muliła a teraz gdy gra chodzi wolniej, więcej jest zbędnych skryptów i rozszerzeń to jest przepaść. Powróciłbym z chęcią do wersji 1.0
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

∙ Właściciel okupowanego miasta nie otrzyma punktów walki

to ja sie pytam ,po co przeprowadzacie te ankiety ktore wysylacie do graczy , a tak istotne zmiany przechodza pod stolem ?

mam rozumiec ze bede tracil wojsko na odbicie swojego miasta i pkt walki bede nabijal tylko wrogu ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19132

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

żenada , grepo schodzi na psy ....
a gdzie aktualizacje z ankiet , symulator z nowymi bonusami ? widoczność kto jest online w sojuszu ?
w grepolis toolbox nieaktywna opcja atakowania własnego miasta , podgląd okupacji itp itd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Jeśli podeślesz wsparcie do tego okupowanego miasta, to również powinieneś otrzymać część punktów walki za obronę.

Czyli muszę wysłać najpierw wsparcie do swojego okupowanego przez wroga miasta, żeby potem przy jego odbijaniu dostać punkty? :p
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czyli muszę wysłać najpierw wsparcie do swojego okupowanego przez wroga miasta, żeby potem przy jego odbijaniu dostać punkty? :p
Obecnie tak właśnie to działa na wersji testowej i jeśli nic przez najbliższe dni nie zostanie zmienione, to tak to też będzie działało po wprowadzeniu aktualizacji 2.43 na światy polskie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Jeśli podeślesz wsparcie do tego okupowanego miasta, to również powinieneś otrzymać część punktów walki za obronę.
swietny dowcip :D
nie wiem kto tam ustala takie rzeczy ( chetnie bym mu osobiscie pogratulowal inteligencji) bez zadnego porozumienia z graczami takie badziewie wprowadza ( a tak bylo reklamowane ze gracze beda mogli cos zmieniac i decydowac - miec poprostu wplyw na grepo :D )

żenada , grepo schodzi na psy ....
a gdzie aktualizacje z ankiet , symulator z nowymi bonusami ? widoczność kto jest online w sojuszu ?
w grepolis toolbox nieaktywna opcja atakowania własnego miasta , podgląd okupacji itp itd

nastepny dowcipnis :D
widocznosc online zostala odrzucona w ankiecie - jesli wejdzie , to serdecznie podziekuje za ta gre
a co do toolboxa to bardzo mnie cieszy ze to badziewie zaczyna sie wkoncu wieszac ;) najlepiej jak by padlo tak na amen :D
 

DeletedUser19132

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

nastepny dowcipnis :D
widocznosc online zostala odrzucona w ankiecie - jesli wejdzie , to serdecznie podziekuje za ta gre
a co do toolboxa to bardzo mnie cieszy ze to badziewie zaczyna sie wkoncu wieszac ;) najlepiej jak by padlo tak na amen :D


ja miałem na myśli widoczność online nie taką że wszystkich widzisz , tylko na podobnej zasadzie jak w plemionach ....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Z tymi pkt walki to bezsens. Wtedy nikt prawie nie będzie odbijał miast, wyjątkami będą miasta na wyspach cudów i miasta strategiczne. Za każdą pokonaną jednostkę powinny być punkty, w zależności ilu mieszkańców zostało wykorzystanych, np. za zatopienie 1 biremy 8 pkt walki itp. Tak jak było do tej pory, ale wyłączenie pkt walki za odbijanie miast to jest śmiechu warte
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

ja miałem na myśli widoczność online nie taką że wszystkich widzisz , tylko na podobnej zasadzie jak w plemionach ....

z tym ze to jest grepolis a nie plemiona , i nie robmy z tej gry piaskownicy ;p

Z tymi pkt walki to bezsens. Wtedy nikt prawie nie będzie odbijał miast, wyjątkami będą miasta na wyspach cudów i miasta strategiczne. Za każdą pokonaną jednostkę powinny być punkty, w zależności ilu mieszkańców zostało wykorzystanych, np. za zatopienie 1 biremy 8 pkt walki itp. Tak jak było do tej pory, ale wyłączenie pkt walki za odbijanie miast to jest śmiechu warte

dokladnie nie dosc ze miasto tracisz , to jeszcze pkt walki

... chyba ze "technicy" juz opracowuja kolejna opcje "premium" - ktora bedzie umozliwiac otrzymywania takiego bonusu - ale za jedyne 100szt zlotka ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nie wiem o co beczycie. Z tego co rozumiem, w sytuacji gdy właściciel miasta A okupujący miasto gracza B broni tejże okupacji przed wrogimi atakami, dotychczasowy właściciel miasta B nie otrzyma z tej obrony punktów. Co się tutaj logicznie nie zgadza?

Przecież właściciel miasta B od czasu wsadzenia mu kolona z miasta A nie ma w interesie bronić tej okupacji, tylko ją atakować i rozbić, aby zapobiec przejęciu. Fizycznie od tego momentu nie jest w ogóle obrońcą, bo to okupant przejmuje tę rolę.

Atakując okupację gracze normalnie otrzymają punkty, jak zawsze...

A "trik" z wysyłaniem wsparcia do miasta, które atakujemy celem zdobycia punktów obrony istnieje od czasu wprowadzenia systemu podziału punktów z obrony, czyli już kilka(naście) miesięcy, więc również nie rozumiem zdziwienia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nie wiem o co beczycie. Z tego co rozumiem, w sytuacji gdy właściciel miasta A okupujący miasto gracza B broni tejże okupacji przed wrogimi atakami, dotychczasowy właściciel miasta B nie otrzyma z tej obrony punktów. Co się tutaj logicznie nie zgadza?

dobrze rozumiesz , tylko jest to bez sensu - gracze ktorzy beda odbijac okupacje dostana jak dotychczas pkt za atak , ale gracz ktory wlasnie traci miasto dostanie ale wała :D
Przecież właściciel miasta B od czasu wsadzenia mu kolona z miasta A nie ma w interesie bronić tej okupacji, tylko ją atakować i rozbić, aby zapobiec przejęciu. Fizycznie od tego momentu nie jest w ogóle obrońcą, bo to okupant przejmuje tę rolę.
tak tylko to zmniesza liczbe pkt , ktore otrzymuje za ta okupacje - przyklad - caly sojusz odbija miasto na cuddzie i gracz B dostaje pkt tylko za to co wysle on sam na rozbicie tej okupacji

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a juz pomijam fakt ze wprowadzono to bez "ankiety"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

dobrze rozumiesz , tylko jest to bez sensu - gracze ktorzy beda odbijac okupacje dostana jak dotychczas pkt za atak , ale gracz ktory wlasnie traci miasto dostanie ale wała :D
Bez sensu to był dotychczasowy system, gdzie człowiek, który de facto nie bronił miasta otrzymywał punkty z jego obrony. Od teraz wszystko będzie się logicznie zgadzać. Okupant broni swojej okupacji - okupant otrzymuje z niej punkty.

Ale przecież jak do tej pory pierwotny właściciel dostanie całość punktów do czasu wsadzenia mu kolona, a mogą to być dziesiątki tysięcy.

Oczywiście tej zmiany nie poprzesz, ba, być może nawet nie zrozumiesz jej sensu, jeżeli jesteś fanem otrzymywania punktów z obrony pomimo tego, że już nie bronisz miasta.
tak tylko to zmniesza liczbe pkt , ktore otrzymuje za ta okupacje - przyklad - caly sojusz odbija miasto na cuddzie i gracz B dostaje pkt tylko za to co wysle on sam na rozbicie tej okupacji
Ano zmniejsza, ale zmniejsza tam, gdzie jest to logicznie uzasadnione.

Innymi słowy gracz B nie dostanie punktów z obrony tylko wtedy, gdy straci już status obrońcy.

A fakt, że ktoś otrzyma tyle pkt ataku, ile zabiły jego i tylko jego wojska - to szczyt sprawiedliwości.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry