Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17693

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

no pogratulować fajnie to teraz wygląda ;)
 

DeletedUser18359

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

wygląda może i fajnie ale nie jest funkcjonalne , pomagacie mi podjąć decyzje o rezygnacji z gry
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

przezwyczaić się trzeba :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Najlepsza aktualizacja od dosyć dawna :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Widzę, że nowy interfejs nie jest wcale taki nowy. Powrót do starego grepo :D
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

też tak na początku pomyślałam w sumie troche podobny ;)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Tylko po prostu bardziej kolorowy i ładniejszy :D
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

jest bardziej niebieskawy od tamtego i troszke liczba surki małą czcionką jest :(
 

DeletedUser16367

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Baner z nazwą miasta zasłania pasek surowców. Ogólnie ten wygląd interfejsu raczej przeszkadza niż pomaga w grze. Nie musi być kolorowo, tylko funkcjonalnie.
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Baner z nazwą miasta zasłania pasek surowców. Ogólnie ten wygląd interfejsu raczej przeszkadza niż pomaga w grze. Nie musi być kolorowo, tylko funkcjonalnie.

To już zależy od rozdzielczości ekranu , było gdzieś chyba napisane jakie musi mieć minimalne wartości.
 

DeletedUser16367

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

To już zależy od rozdzielczości ekranu , było gdzieś chyba napisane jakie musi mieć minimalne wartości.
Sprawdzane na trzech różnych kompach i w różnych rozdzielczościach. Efekt- w niskich pasek przesłonięty całkowicie, a w wysokich przesłonięta ilość drewna.
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Sprawdzane na trzech różnych kompach i w różnych rozdzielczościach. Efekt- w niskich pasek przesłonięty całkowicie, a w wysokich przesłonięta ilość drewna.
Jakie masz rozdzielczości ekranu na tych komputerach? Proszę wrzuć nam tutaj screeny z całego ekranu (czyli dokładnie tak, jak Ty widzisz ekran).
 

DeletedUser19501

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

a ja się nie zgadzam z przedmówcą.
wykonaliście świetną robotę w grafice!
Gratuluje!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Sprawdzane na trzech różnych kompach i w różnych rozdzielczościach. Efekt- w niskich pasek przesłonięty całkowicie, a w wysokich przesłonięta ilość drewna.

Na jakiej przeglądarce grasz? Na Fireflox i Google Chrom działa elegancko przy rozdzielczości 1280x800
 

DeletedUser16367

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czyli wychodzi na to, że muszę pożegnać się z grą, bo na monitorze 15 cali, będę musiał z lupą grać. Na 1024 X 768 już słabo widać no i pasek przesłonięty, a jak dam wyżej to prawie nic nie widać. Zresztą nie tylko u mnie. Nie wszyscy mają wysokiej jakości sprzęt i o tym też trzeba pamiętać wprowadzając aktualizacje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czyli wychodzi na to, że muszę pożegnać się z grą, bo na monitorze 15 cali, będę musiał z lupą grać. Na 1024 X 768 już słabo widać no i pasek przesłonięty, a jak dam wyżej to prawie nic nie widać. Zresztą nie tylko u mnie. Nie wszyscy mają wysokiej jakości sprzęt i o tym też trzeba pamiętać wprowadzając aktualizacje.


Jak na moim 5 letnim śrupie (Dell Inspirion1525) to działa elegancko, to wszędzie musi to chodzić jak należy:D

Nie ma opcji że nie
 

DeletedUser16367

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Polemizowałbym, ale może się nie znam, pomimo iż od 5 lat pracuję w serwisie komputerowym. :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry