Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

I oczywiście fajne nowe jednostki :D
 

DeletedUser19132

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czy ty ruszysz tym tic takiem?
Jak zrobi unik to mu ognie wrócą
I może wysłać na np. na bunkier

Teatr jest lepszy od twojego pomysłu
Bo u ciebie 1 pkt (pochód ) to około 10 w teatrze

no fakt moze nie do konca przemyslany był pomysł z areną ale chodziło mi o coś co moze zastąpić nie uzywany przez nikogo budynek jakim jest teatr ...

a ty spartaker potrząsnij tym swoim tic takiem bo liczenie nie jest twoją mocną stroną
na 10 pkt kult w teatrze potrzeba 25 dni
3000 szermierzy jestes w stanie zrekrutować w nieco ponad 120h więc w tym samym czasie wyszło by 5 pkt a nie 1 pkt
obniżamy w tej "arenie" limit z 3000 o połowę i masz to samo co teatr.... a tak w ogóle ja piszę o jednostkach lądowych a wy mi tu cały czas z ogniami wyjeżdżacie ....
nie uwazam że arena to świetny pomysł dałem po prostu przykład na jakąś konkretną aktualizację ( np wymiana teatru na coś innego) bo te comiesięczne niby poprawki tylko zamulają grę a nie poprawiają
 

DeletedUser

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

ciekawe czym nas jutro zaskoczycie - czapką mikołaja u Zeusa ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czemu Zeus miał by mieć czapkę mikołaja i czym tak Cię "dziś" czyli w poniedziałek zaskoczyliśmy?

tymi efektownymi zmianami :mad:

1)jaskinia porażka - chce wysłać szpiega za określoną ilość ( 8000 monet) a do celu dochodzi za 1k monet :confused:
2)targowisko - od 2 miesięcy " nie możesz wysłać surowców więcej niż posiadasz" - a jak dotrą już do miasta to trzeba odświeżyć strone aby z nich skorzystać:confused:
3)przełączanie miast - chyba najbardziej denerwujacy bug :mad:
4)plener ataków - powiadomienia wyskakują zawsze po akcji ( i to już dobrych kilka miesięcy):confused:

skoro przyjmujecie zgłoszenia w ticketach i zawiadamiacie techników o błędach to ja się pytam dlaczego nie są one naprawione , lub dlaczego gra nie jest cofnięta do stanu gdzie działa poprawnie - a zmiany jakie wchodzą , co za tym idzie wprowadzają kolejne bugi są porażające :mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

ja się pytam dlaczego nie są one naprawione , lub dlaczego gra nie jest cofnięta do stanu gdzie działa poprawnie - a zmiany jakie wchodzą , co za tym idzie wprowadzają kolejne bugi są porażające :mad:

Ja już się nie pytam. Absurd w tej kwestii jest bliski granic. Macie gracze zepsutą grę ale patrzcie jak ładnie pokolorowaliśmy okładkę. Nie da się grać? A po co macie grać jak można popatrzeć się na ładnie pokolorowaną okładkę?

Mniej więcej tak to widzę:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

- Zmieniono system dotyczący nieaktywnych kont. Konta, które w ciągu dwóch dni nie uzyskały co najmniej 176 punktów, będą usuwane z gry, aby zrobić miejsce dla nowych graczy. Miasta zostaną automatycznie skasowane z mapy, a slot się zwolni.
mam nadzieję, że wzięta została poprawka na urlop ....
poza tym są losowe przypadki nieaktywności ....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

troche tego nie rozumiem ;
- Zmieniono system dotyczący nieaktywnych kont. Konta, które w ciągu dwóch dni nie uzyskały co najmniej 176 punktów, będą usuwane z gry, aby zrobić miejsce dla nowych graczy. Miasta zostaną automatycznie skasowane z mapy, a slot się zwolni.
mam rozumieć , że jeśli przez dwa dni skupie się tylko i wyłącznie na walce (budowaniu woja i atakowaniu) to moje konto i tak zostanie usunięte czy pkt walki będą tak samo do tego liczone?
 

DeletedUser20666

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nie doczytaliście ;)
Miasta które 2 dni od STARTU nie osiągneły 176 punktów będą usuwane.
Chodzi o takie konta ktore są zakladane po nic i nikt na nich nie gra.
Np. Jest nowy świa wbija dużo osób 1/8 zalogowala sie by popatrzeć i nie rozwija miast czyli ma 175 punktów i takie konta beda usuwane
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dokładnie tak, jak kssana napisał. To dotyczy tylko graczy, którzy mają 1 miasto 175 punktów, czyli zarejestrowali się i nie zbudowali ani 1 budynku. Jeśli przez 2 dni od momentu, kiedy dany gracz rozpocznie grę na dany świecie, nie zbuduje ani 1 poziomu dowolnego budynku, czyli pozostanie na poziomie 175 punktów, to wówczas jego konto zostanie usunięte z tego świata i w jego miejscu może pojawić się inny nowy gracz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Popsuliście sortowanie miast w zarządcy.
 

DeletedUser12997

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

szybkie przeskakiwanie miedzy miastami zostało nie naprawione...
tzn. nadal nazwa miasta sie nie zmienia i nie aktualizuje się czasami
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Poprawiono sposób sumowania bonusów celem wyeliminowania niesprawiedliwych sytuacji, w których gracze mogli zbyt szybko zrekrutować wojsko. Teraz są mnożone, a nie dodawane. Formuła: czas budowy * [1 * bonus_1 * bonus_2 * ... * bonus_n]);

Usuwają fajną rzecz, bo słabsi gracze sobie nie radzą z uciekaniem przed czyszczeniami i walczeniem tylko z kolonami...
Rozumiem, że z Tyche to lekka przesada, ale wystarczy już takich bonusików nie dawać i tyle.
Zwykła przyspieszona rekrutacja + czar już nie będzie skracać tak fajnie, więc wracamy do powolnej odbudowy. Super...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czy po aktualizacji usuwają się światy na których grasz ???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Pytanko mam:
z tego co zrozumiałem miasta które nie mają 175 punktów miały zniknąć po 2 dniach od aktualizacji, ale z tego co widzę żadne miasto nie zostało skasowane.

Czy to znaczy że dana reguła działa tylko dla miast które będą założone po aktualizacji?? A te które były założone powiedzmy 2 tygodnie temu i ciągle maja 175 punktów nie znikną?

Czy jest szansa ze w najbliższym czasie to się zmieni?? Bo mam na wyspie 5-6 miast z 175p. I jakoś wolałbym skolonizować nowe żeby było od razu trochę rozwinięte niż robić wszystko od zera...
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czy to znaczy że dana reguła działa tylko dla miast które będą założone po aktualizacji?? A te które były założone powiedzmy 2 tygodnie temu i ciągle maja 175 punktów nie znikną?
Zmiana ta powinna dotyczyć wszystkich miast, a więc i tych założonych wcześniej. Jeśli takie miasta jeszcze nie zniknęły, to zapewne tak się stanie, gdy tylko przyjdzie ich kolej :)
 

DeletedUser17341

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mi sie ta aktualizacja podoba w związku z usuwaniem miast
 
Status
Zamknięty.
Do góry